Valorant را دوازدهم عامل Killjoy یک نابغه رباتیک

Killjoy concept art
بازی ضد شورش

شورش است, اضافه کردن یکی دیگر قهرمانانه ‘عامل’ به Valorantآن در حال حاضر PC-منحصر به فرد تیرانداز اول شخص. امروز توسعه — بهترین و شناخته شده برای لیگ از افسانه هامحبوب MOBA است که باعث شده است آن را بازی با ورق و خودکار شطرنج spin-off — پرده برداری کرده است Killjoy یک داستانی نابغه از آلمان که عاشق ساخت روبات. او خواهید بود به بازی اضافه شده به عنوان بخشی از قانون دوم — ضد شورش به اصطلاح برای بازی در فصل, در آگوست 4th, آوردن عامل صف به 12.

Killjoy اساسی توانایی شامل Alarmbot یک اب زیر کاه قاتل نوع که منتظر دشمن به حرکت در محدوده و سپس آنها آهنگ پایین انفجار بر اثر به ترک آنها را در یک “آسیب پذیر” دولت است. (همکار عامل ادم خائن و بدنهاد می debuff مخالفان در یک مد مشابه.) اگر شما ذهن خود را تغییر دهید, آن را نیز ممکن است به یاد مستقر Alarmbot برگزاری تجهیز میانبر. اگر شما می خواهید برای کنترل نقشه و یا فشار مخالفان به حرکت به یک خاص خفه کردن, نقطه, نیز وجود دارد یک برجک توانایی است که آتش سوزی در یک چرخش 180 درجه قوس. Killjoy می آید با یک ویژه Nanoswarm نارنجک بیش از حد که شما می توانید پرتاب و پس از آن فعال کردن به از بند باز کردن مرگبار گروهی از روبات ها است.

Killjoy concept art

بازی ضد شورش

در نهایت Killjoy نهایی تاکتیکی است مستند که پس از یک دوره خاص ‘بازداشت’ دشمنان در آن منطقه از اثر. شورش تایید کرد که قفل دستگاه را می توان نابود شده توسط تیم مقابل ،

Killjoy علاوه بر این به Valorant می تواند تفرقه. شورش همیشه اصرار داشت که این بازی ساخته شده است در اطراف gunplay به جای بازی-تغییر قدرت شبیه به سرپرستی. هر عامل سر-توانایی تبدیل با این حال آنهایی که ارائه شده در راه اندازی عمدتا تاکتیکی کاهش مخالفت دید یا فشار آنها را به حرکت به سلاح خود را نزد خطوط. Killjoy را مجموعه ای از ویژگی های, در ضمن احساس می کند مانند یک انحراف جزئی از این وعده است. این fanbase واکنش بدون شک تصمیم می گیرید اگر شورش ادامه این مسیر و یا veers عقب سمت راست-تجربه تیرانداز مانند Counter-Strike: Global Offensive.

در این مقاله: valorant, شورش, بازی, عامل, killjoy, FPS shooter, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>