USGS نسخه کامل برای اولین بار زمین شناسی نقشه از ماه

آیا شما همیشه می خواستم به مطالعه سطح ماه در سخت جزئیات ؟ در حال حاضر شانس خود را است. USGS (با کمک از ناس

توسط DOSTEMANSALAM در 8 اردیبهشت 1399

آیا شما همیشه می خواستم به مطالعه سطح ماه در سخت جزئیات ؟ در حال حاضر شانس خود را است. USGS (با کمک از ناسا و قمری سیاره موسسه) منتشر کرده است برای اولین بار از تکمیل زمین شناسی نقشه های ارائه واقعا جامع نگاه ما نزدیکترین همسایه کیهانی. 1:5,000,000 مقیاس نقشه رنگی به شما کمک کند به سرعت شناسایی ویژگی های زمین شناسی از جمله چند دهانه نوع دشت و ویژگی های دیگر.

این تیم ایجاد نقشه با استفاده از ترکیبی از آپولو-دوره نقشه ها و داده های اخیر از ماموریت های ماهواره ای از جمله Lunar Reconnaissance Orbiter و ژاپن سلنه. دانشمندان redrew نقشه های تاریخی برای کمک به آنها خط تا با حال و روز مجموعه, در حالی که حفظ ارزش یادداشت ها. آنها همچنین تاسیس سازگار توصیف از ویژگی های برای جلوگیری از سردرگمی است که می تواند اتفاق می افتد با گذشته نقشه.

این نقشه می تواند در خدمت به عنوان حیاتی نقطه مرجع برای آینده, ماه, ماموریت, اما آن را نیز می تواند ارزشمند برای عموم مردم. مدارس می تواند با استفاده از این برای کمک به توضیح این ماه pockmarked زمین, به عنوان مثال. حتی اگر شما یک دانش آموز وجود دارد هنوز هم برخی از درخواست تجدید نظر. این یک فرصت برای بررسی یک جسم آسمانی با نوع نظم و دقت به طور معمول این سایت متعلق به زمین است.

در این مقاله: ماه, فضا, زمین شناسی, exogeology USGS نقشه برداری, نقشه, علم, ناسا, Lunar Reconnaissance Orbiter, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب