ما دادگاه در می یابد و تیم ملی به جرم هک کردن لینک Dropbox

boonchai wedmakawand via Getty Images یک سان فرانسیسکو هیئت داوران پیدا کرده است و تیم ملی یو

توسط DOSTEMANSALAM در 22 تیر 1399
Hacker using laptop. Hacking the Internet.
boonchai wedmakawand via Getty Images

یک سان فرانسیسکو هیئت داوران پیدا کرده است و تیم ملی یوگنی Nikulin گناه یکی از بزرگترین نقض داده در تاریخ ایالات متحده آمریکا. Nikulin محکوم شده است از نرم LinkedIn و Dropbox در سال 2012 که منجر به سرقت از 117 میلیون نام کاربری و کلمه عبور که او تلاش برای فروش به افراد دیگر در روسیه—انجمن های تخصصی زبان. او همچنین به جرم قاچاق Formspring داده است. گسترده نقض خدمت به عنوان یک کاتالیزور برای Dropbox به رول از دو فاکتور تأیید هویت و یک خودکار از ویژگی های که چک در فعالیت های مشکوک.

Nikulin دستگیر شد, در جمهوری چک و متهم با نه جنایت فقره در سال 2016. او شده است از آنجایی که زندانی در زندان. هر دو ایالات متحده آمریکا و روسیه ارائه درخواست استرداد برای او اما جمهوری چک در نهایت تصمیم به استرداد او به آمریکا در سال 2018 است.

با توجه به Cyberscoopقاضی ویلیام Alsup سوال شواهد دادستان ارائه شده و ابراز شک و تردید است که دولت می تواند به اثبات آن مورد است. صرف نظر از Alsup را شک و تردید Nikulin در حال حاضر برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در سپتامبر 29th. او را رو به بالا به 10 سال زندان برای هر تعداد از فروش به سرقت رفته و باری و نصب نرم افزارهای مخرب و همچنین پنج سال برای هر تعداد نرم و توطئه است. ما وکیل دیوید اندرسون در بیانیه ای گفت:

"Nikulin اعتقاد یک تهدید مستقیم به می شود هکرها در هر کجا که ممکن است. کامپیوتر نرم است و نه فقط جرم آن است که یک تهدید مستقیم به امنیت و حریم خصوصی آمریکایی است. آمریکا اجرای قانون را برای پاسخ به آن تهدید بدون در نظر گرفتن که در آن سرچشمه."

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن