آمریکا روسیه را متهم به شلیک ضد ماهواره سلاح در فضا

Background of the planet earth viwed from satellite , this image is generated with 3D software and Elements of this image are provided by NASA
ABIDAL via Getty Images

مقامات ایالات متحده و بریتانیا را متهم کرد روسیه از شلیک یک ضد ماهواره سلاح در ژوئیه 15. با توجه به فضایی آمریکا فرمان وزارت دفاع بازو که مسئول عملیات نظامی در فضای بیرونی آن شواهدی وجود دارد که روسیه انجام یک غیر مخرب تست از فن آوری های جدید. پرتابه بود وارد مدار توسط کیهان 2543 یکی از این دو ماهواره که راه اندازی در ماه نوامبر سال 2019.

به عنوان زمان اشاره کرد و مقامات شده است نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن و آن دو (کیهان 2542) از آن به بعد به خصوص پس از گذشت نزدیک به یک قدرتمند نظامی آمریکا شناسایی ماهواره ای به نام KH-11. مقامات آمریکایی قبلا نگرانی که از ماهواره اصلا رفتار به شیوه ای سازگار با خود را اعلام کرد ماموریت.

رسما کیهان 2543 هدف این است که برای نظارت بر وضعیت دیگر روسیه فضاپیما در مدار و مقامات این کشور اصرار دارند که همه به آن وجود دارد. وزارت دفاع روسیه گفته آژانس خبری اینترفاکس (از طریق وال استریت ژورنال): “یکی از داخل کشور تولید ماهواره مورد بررسی قرار گرفت از فاصله نزدیک و با تجهیزات تخصصی از یک فضاپیمای کوچک در طول محاکمه از دولت از هنر ، اما فرماندهی فضایی گفت: این اخراج یک پرتابه پس از حرکت در نزدیکی یکی دیگر از روسیه ماهواره ای, بنا به گزارش ها برای تست توانایی خود را برای حمله به یکی.

جاناتان مک داول یک ستاره شناس برای دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک گفت: یک تجزیه و تحلیل در دسترس عموم ماهواره در مدار داده ها نشان داد که کیهان 2543 birthed شی دیگری در یک نسبت سرعت بیش از 400 مایل در ساعت. که سازگار با پرتابه بودن از کار اخراج شدند. آن را نیز از نزدیک شبیه روسیه فعالیت در مارس 2017, جایی که آن را نیز با استفاده از یک ماهواره به راه اندازی پرتابه در فضا است.

در حالی که هیچ مدرکی وجود ندارد که از هر فضاپیما در حال نابود فضایی آمریکا فرمان رئیس و فضایی آمریکا نیروی, فرمانده عملیات فضایی ژنرال John W. “جی” ریموند محکوم فعالیت. او در بیانیه ای گفت:

“روسیه سیستم های ماهواره ای استفاده می شود برای انجام این کار بر روی مدار سلاح آزمون همان سیستم ماهواره ای است که ما نگرانی در مورد در اوایل سال جاری زمانی که روسیه مانور در نزدیکی یک دولت ایالات متحده ماهواره ای. این شواهد بیشتر از روسیه در ادامه تلاش برای توسعه و آزمایش های فضایی-سیستم های مبتنی بر و سازگار با کرملین منتشر دکترین نظامی به استخدام سلاح هایی که آمریکا و متفقین فضای دارایی های در معرض خطر.

ایالات متحده در هماهنگی با متحدان ما آماده است و متعهد به جلوگیری تجاوز و دفاع از ملت ما متحدان و حیاتی منافع آمریکا را از اعمال خصمانه در فضا.”

انگلستان اداره فضای هوایی معاون مارشال هاروی Smyth نیز خواست روسیه را بر عهده دارد و به “جلوگیری از هر گونه بیشتر از جمله تست.” او توضیح داد که “[a]ctions مثل این تهدید استفاده صلح آمیز از فضا و خطر باعث باقی مانده است که می تواند تهدیدی برای ماهواره ها و سیستم های فضایی که در آن جهان بستگی دارد.”

در این مقاله: ما فرماندهی فضایی روسیه, ضد ماهواره, سلاح, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>