به روز رسانی از Godzilla vs. کنگ Creepshow و بیشتر

گودزیلا جاوا به هیچ Goodzilla در فیلم بعدی خود.تصویر: برادران وارنر/افسانه ایصبح اخلال گراناگر اخبار در مورد ف

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
Godzilla’s gonna be up to no Goodzilla in his next movie.
گودزیلا جاوا به هیچ Goodzilla در فیلم بعدی خود.
تصویر: برادران وارنر/افسانه ای
صبح اخلال گراناگر اخبار در مورد فیلم های آینده و تلویزیون شما قرار نیست به می دانم که شما پیدا کردن آن را در اینجا.

مارول دیزنی+ را نشان می دهد می تواند از سر فیلمبرداری در ماه آینده. زمانی که پاندورا بازده Charisma Carpenter در حال تبدیل شدن به یک مجموعه منظم. به عنوان تمام ابرقهرمان رسانه خائنانی باید این روزها Stargirl's Neil Jackson مقایسه اهداف خود به Thanos'. به علاوه آنچه در Snowpiercerو ما لخت, خرس, فیلم جدید از تاریخ انتشار. اخلال گران دور!

تبلیغات

Illustration for article titled Updates From iGodzilla vs. Kong/i, iCreepshow/i, and More

Godzilla vs. کنگ

مدیر Adam Wingard با اشاره به Godzilla vs کنگ's PG-13 امتیاز به عنوان "کتمان حقیقت" در یک اخیر Instagram post.

تبلیغات

در ادامه, رسمی, خلاصه داستان فیلم به نظر می رسد در این فیلم IMDB صفحه.

به عنوان عظیم کنگ با توقف گودزیلا, ساعت جهان برای دیدن که یکی از آنها تبدیل شدن به پادشاه از هیولا.


ما سر خرس: فیلم

به ما سر خرس فیلم شده است با تاخیر چند هفته خواهد شد و در حال حاضر هوا ژوئن 30.

تبلیغات


پاندورا

تلویزیون خط گزارش Charisma Carpenter ترویج شده است به مجموعه ای منظم برای فصل دوم از پاندورا.

تبلیغات


Creepshow

ظاهر شدن به عنوان یک مهمان در بو خدمه پادکست, Greg Nicotero نشان داد فصل دوم Creepshow شامل اسکریپت توسط Paul Dini و استفان لانگفورد ملانی دیل جو Konrath دیوید Schow جان اسپوزیتو, فرانک Dietz و Mattie با کریس Larsen.

ما 90 درصد از اسکریپت نوشته شده و اسکریپت ها کاملا فوق العاده است. من خیلی افتخار آنها و خیلی هیجان زده. من احساس می کنم مانند رفتن به فصل دو, یادگیری آنچه که من آموخته ام من تا به حال مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده در حال توسعه ، من نوشته ام یک زن و شوهر از اسکریپت های خودم. و من فقط به پایان رسید یک اسکریپت است که بر اساس یک جو هیل داستان.

یکی از اسکریپت ها که نوشته شده بود توسط یکی از دوستان به نام فرانک Dietz است به نام " آفت کش ها.' و آن را در مورد این نابود می کند که برخی ناگوار همه چیز است و او در ذات خالی از سکنه شده توسط برخی از این موجودات است که او را کشته است. به طوری که که در آن عنکبوت غول پیکر می آید. وجود دارد یک نویسنده به نام جو Konrath که من واقعا دوست دارم; ما جان اسپوزیتو آینده را; ما David Schow آینده را; یک زن وجود دارد من با مرده راه رفتن ملانی به نام دیل او نوشت: یک اسکریپت; نیز وجود دارد یک نویسنده/کارگردان نام Mattie با انجام, او و همسرش کریس Larsen نوشت: واقعا سرد اسکریپت برای ما. Paul Dini و استفان لانگفورد نوشت که 'Skincrawlers' در سال گذشته نوشت: یک اسکریپت برای ما. این اسکریپت واقعا سرگرم کننده است. من همیشه می توانید بگویید اگر یک اسکریپت موفق است اگر من می خواهم به طور مستقیم. بنابراین من کارگردانی سه تن از آنها.

تبلیغات


Loki/شاهین و سرباز زمستان

با توجه به سرگرمی خبرنگار لیز هیل هر دو Loki و شاهین و سرباز زمستان را سر فیلمبرداری در ماه آینده.

تبلیغات


Agents of SHIELD

ژوئن 24 قسمت از Agents of SHIELD با عنوان "یک ماهی قزل آلا در شیر" با توجه به اسپویلر تلویزیون.

تبلیغات


Stargirl

عدالت در جامعه آماده برای اولین ماموریت در خلاصه داستان برای قسمت شش.

قدرت که می شود — کورتنی (Brec Tits) باعث می شود یک تصمیم دشوار پس از پت (لوک ویلسون) در برابر او در مورد عواقب بالقوه از جذب اعضای جدید به JSA. در جای دیگر, باربارا (Amy Smart) را نشان می دهد تا در حمایت از مایک (Trae رومانو) نمایشگاه علم و کورتنی Yolanda (Yvette Monreal), بث (Anjelika واشنگتن) و ریک (کامرون Gellman) آماده سازی خود را برای اولین ماموریت بزرگ. Neil Jackson و شکارچی Sansone همچنین ستاره.

Chris Manley کارگردانی این قسمت نوشته شده توسط تیلور Streitz (#106).

[Spoiler تلویزیون]

در ضمن Neil Jackson در مقایسه با قندیل انگیزه برای تانوس " در مصاحبه اخیر خود با کتاب های کمیک.

او نمی خواهید برای ایجاد این طرح است. او نمی خواهید برای کشتن مردم است. این دنیا از این واقعیت است که جهان شکسته است و او معتقد است که او یکی از تنها با قدرت و صلابت شخصیت قادر به تغییر جهان برای بهتر. بنابراین او می بیند خود را به عنوان یک قهرمان و ضد قهرمان به دنیا آمد و از این فاجعه است. و هیچ چیز می تواند در راه آن طرح شود. هیچ چیز می تواند در راه از او دستیابی به وعده های خود را به همسر خود. و اگر این بدان معناست که مردم می میرند و سپس مردم می میرند چرا که این طرح را بزرگتر از آن است. و پس از آن همه قرار داده که از طریق منشور او ممکن است به نظر می رسد فوق العاده شوم اما من او را به عنوان این ضد قهرمان با بسیار تند و تیز طرح که او را در محل که در نهایت برای بهبود بشریت است.

منظورم این است که یکی از چیزهایی که ما صحبت در مورد زمانی که ما در حال انجام آن است تشبیه او به Thanos در Avengers سری. Thanos نمی بینم خود را به عنوان یک تبه کار او می بیند خود را به عنوان یک قهرمان و او معتقد است که با پاک کردن 50% یکسره از جهان جمعیت که هر کس دیگری خواهد بود کمی بهتر است. او فکر می کند او را به انجام یک چیز خوب است حتی اگر همه چیز متنفر است او را برای آن. و این دقیقا همان چیزی اردن احساس می کند. او معتقد است که کار درست انجام می دهند حتی اگر مردم ممکن است نفرت او را برای آن. در نهایت آنها متوجه است که او قهرمان بود.

تبلیغات


100

خدمه می یابد خود را در یک مرموز سیاره جدید در خلاصه داستان برای "Nakara" ژوئن 24 قسمت از 100.

همه چیز نیست آنچه در آن به نظر می رسد – کلارک (Eliza Taylor) و دوستان خود را پیدا کردن خود را در یک سیاره است که آنچه در آن به نظر می رسد. Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Tasya Teles, Shannon Kook, JR Bourne Shelby Flannery و Chuku Modu همچنین ستاره. لطفا همین حالا صفحه نمایش گرفتن KSiteTV مقالات و پست منازعه صفحه در توییتر. PJ Pesce کارگردانی این قسمت نوشته شده توسط Erica مردیت (#706). اصلی airdate 6/24/2020.

تبلیغات

[KSiteTV]


Snowpiercer

ملانی دونفره را در گرفتن لیتون در خلاصه داستان برای "جهان بی تفاوت" پخش ژوئن 28.

در یک تقسیم Snowpiercer ملانی (جنیفر کانلی) تشدید جستجوی او برای لیتون (daveed را از دست Diggs). در ضمن لیتون است weaponizing او راز و کلاس سوم چهره یک حساب زمانی که او آنها را با ارائه یک انتخاب است.

تبلیغات

[Spoiler تلویزیون]

در ضمن isopods? برای شام؟! آن اتفاق می افتد در تریلر برای هفته آینده قسمت, "عدالت هرگز سوار."


JJ Villard پری قصه

در نهایت JJ Villard پری قصه می کند برف سفید در تریلر برای هفته آینده قسمت.


بنر هنر جیم کوک.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن