انگلستان آنتی تراست دیده بان در حال بررسی Facebook خرید Giphy

Giphy Facebook خرید Giphy ماه گذشته و این باعث به هم بزنید. احساسات نسبت به Facebook شده اند

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
Giphy
Giphy

Facebook خرید Giphy ماه گذشته و این باعث به هم بزنید. احساسات نسبت به Facebook شده اند و تغییر در طول سال و GIF های سایت در حال سقوط به دست این شرکت است که همچنین صاحب واتساپ و Instagram ناامیدی بود برای برخی از. (نیز وجود دارد نگرانی از Giphy تعبیه شده ارسال اطلاعات شخصی به Facebook.) آن را تنظیم کردن آلارم در انگلستان آنتی تراست ناظر رقابت و بازارهای سازمان (CMA) ، این گروه را آغاز کرده است یک تحقیق رسمی خرید و متوقف Facebook از ادامه هر گونه فعالیت مرتبط با کسب و بدون رضایت قبلی.

این CMA می گوید که Facebook شکسته ممکن است یک قانون ضد تراست و امید به تعیین که اگر آن را انجام داد "که آیا ایجاد این وضعیت ممکن است انتظار می رود به نتیجه قابل توجهی کاهش رقابت در هر بازار یا بازارهای در انگلستان برای کالا یا خدمات است." هر دو Facebook و Giphy تایید کرده اند که آنها را مطابق با CMA را به منظور توقف فعالیت های مربوط به این معامله بدون رضایت کتبی.

TechCrunch اشاره می کند که CMA به بررسی Facebook ادغام اما هرگز به طور کامل از خط خارج کردن هر چیزی. این گروه در حال حاضر درخواست اشخاص علاقه مند به اظهار نظر و ارائه اطلاعات را به صورت عمیق تر شیرجه ماه آینده. امیدوارم این تحقیقات به ارمغان بیاورد برخی از وضوح Facebook را کسب محبوب GIF های خدمات.

در این مقاله: giphy, facebook, cma رقابت و بازارهای سازمان, کسب, کسب و کار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب