انگلستان گزارش با هدف رها کردن Huawei از شبکه های 5G در 3 سال

دانیل LEAL-OLIVAS/خبرگزاری گتی ایماژ بریتانیا تصمیم به اجازه می دهد Huawei دنده در آن 5G شبک

توسط DOSTEMANSALAM در 4 خرداد 1399
A photograph shows the logo of Chinese company Huawei at their main UK offices in Reading, west of London, on January 28, 2020. - Prime Minister Boris Johnson is expected to announce a strategic decision on January 28, on the participation of the controversial Chinese company Huawei in the UK's 5G network, at the risk of angering his US allies a few days before Brexit. (Photo by DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP) (Photo by DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP via Getty Images)
دانیل LEAL-OLIVAS/خبرگزاری گتی ایماژ

بریتانیا تصمیم به اجازه می دهد Huawei دنده در آن 5G شبکه ممکن است در کوتاه مدت. مقامات صحبت کردن به تایمز مالی (از طریق آستانه) می گویند دولت بریتانیا در حال برنامه ریزی برای فاز به تدریج از استفاده از Huawei تجهیزات در شبکه های 5G از بین بردن آن به طور کامل در سال 2023. با توجه به دیلی تلگرافکه برای اولین بار از آغاز نخست وزیر بوریس جانسون همیشه در حال "نگرانی های جدی" در مورد اجازه می دهد Huawei دخالت و آنها بوده است تشدید بیماری همه گیر.

Huawei ویکتور ژانگ گفت FT است که این گزارش که "به سادگی حس را ندارد" و استدلال کرد که انگلستان تصمیم به اجازه می دهد Huawei به دلیل آن نیاز به "بهترین ممکن است فن آوری های انتخاب بیشتر و نوآوری و بیشتر تولید کنندگان."

چنین حرکت خواهد لطفا زمان ما که دولت اصرار دارد که هواوی می تواند در خدمت به عنوان یک مجرا برای نظارت است. اما آن را نیز می تواند به اثبات می شود یک جدی سردرد برای هر دو ارتباطات انگلستان و دولت است. BT به عنوان مثال برآورد هزینه تجلیل موجود 35 درصد درپوش روی Huawei مورد هزینه £500 میلیون. آن را ممکن است هزینه بیشتر به رها کردن Huawei به طور کامل و نگرانی وجود دارد که تلاش های درگیر می تواند غرفه بریتانیا قصد دارد به همراه فیبر دسترسی به اینترنت برای هر خانه. که آیا یا نه که در نهایت مورد Huawei به وضوح نمی تواند انتظار می رود به بازی نقش بزرگی در کلید غرب 5G rollouts.

در این مقاله: Huawei, چین, انگلستان, ارتباطات, 5G, بی سیم, تلفن همراه, سیاست, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب