یوبی سافت مدیر روابط عمومی اخراج به دلیل اتهامات سوء رفتار

Ubisoft مدیر روابط عمومی سنگ چانه متوقف شد هفته گذشته توسط این شرکت به دلیل سوء اتهامات. چانه را ختم می آید

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399

Ubisoft مدیر روابط عمومی سنگ چانه متوقف شد هفته گذشته توسط این شرکت به دلیل سوء اتهامات.

چانه را ختم می آید بر روی پاشنه از یک سری از اخراج بر اساس اتهامات آزار و اذیت جنسی که به نظر می رسد در واکنش به گزارش فرهنگ زن ستیز در جهان است.

"کارفرمای من به من گفت که به این دلیل برای من ختم شد و نتیجه آن که من موفق به رعایت این شرکت در کد رفتار در طول دوره از زندگی حرفه ای من در شرکت" چانه اظهار داشت: در TwitLonger. او شفافی که ختم شد به دلیل آزار و اذیت جنسی اتهامات اما منفعل-تهاجمی سبک مدیریت تمایل به همکاری کارگران یک شانه های سرد و دو نمونه که در آن او هدفمند نادیده گرفته و همکاران که تکذیب درخواست خود را برای رفتن در تاریخ.

چانه را تکذیب کرد, یک تجاوز جنسی اتهام کسی در برابر او در سال 2012 که یوبی سافت بررسی و گزارش هرگز به چانه که او "مرتکب هیچ تخلف است."

حتی پس از چانه او گفت: قبول مسئولیت کامل برای کاستی های خود را به عنوان یک مدیر روابط عمومی در یوبی سافت و می بیند که خود را "اقدامات به عنوان یک مدیر در طول سال در حالی که در این شرکت باید به افراد صدمه دیده." او عذرخواهی کرد برای هر پریشانی او باعث شده است که مردم در طول سال. او همچنین گفت که او در حال حاضر به رسمیت می شناسد جنسيت اختلاف در صنعت بازی گفت: او غافل بود از "ظریف مبارزات زنان هر روز."

اگر چه چانه را ختم به نظر می رسد که نسبتا وسیع اساس در سبک مدیریتی و تعاملات اجتماعی آن می آید پس از یوبی سافت مشاوره با کارشناسان در برخورد با اتهامات آزار و اذیت. پس از یوبی سافت رئیس خلاق افسر پا کرده است و این شرکت به جای سر از آن استودیوی مونترال در میان اتهامات سوء رفتار.

موضوع آزار و اذیت جنسی و به طور کلی سوء فراتر از یوبی سافت به عنوان چانه اشاره می کند. Twitch به تازگی با آن مواجه حساب به عنوان چند زن streamers ابراز نگرانی های خود را بیش از آزار و اذیت جنسی در جریان پلت فرم و بخشی از رقابتی سوپر سر و صدا وارنر جامعه را هم مرتکب شده است و یا قربانی از موارد آزار و اذیت جنسی.

در حالی که یوبی سافت در تلاش است برای پرداختن به این موضوع توسط وجین کردن کارکنان آن را بداند به عنوان propagators از آزار و اذیت آن معلوم نیست اگر این کمک خواهد کرد که حل مسئله هسته هر چند آن را ارائه می کند امیدوارم که در شرکت های در حال رشد شناخت مشکل است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب