بارگذاری, بلند کردن اجسام رانندگان کارکنان با توجه به کالیفرنیا تنظیم کننده

آندره Stanescu via Getty Images Uber و Lyft رانندگان طبقه بندی شده به عنوان کارکنان کالیفرنی

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399
Nov 2, 2019 San Francisco / CA / USA - The future Uber headquarters in a new building in the Mission Bay District; Uber Technologies, Inc. is an American multinational transportation network company
آندره Stanescu via Getty Images

Uber و Lyft رانندگان طبقه بندی شده به عنوان کارکنان کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون رسما حکم داد. تنظیم کننده است که نظارت سوار-نقطه شرکت اعلام کرد تصمیم خود را در یک جهت منتشر شده در سه شنبه. آن گفت: "یک فرد ارائه کار یا خدمات برای پاداش باید در نظر گرفته شود یک کارمند به جای پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل" تحت AB5 دولت قانون جدید را پوشش فرفره کار می کنند که موثر واقع شد و در ژانویه 1 سال 2020 است.

در آن کمیسیون به ذکر است که بارگذاری پرونده ای در دادگاه فدرال برای جلوگیری از آن رانندگان از طبقهبندی به عنوان کارکنان تحت AB5. همچنین اشاره کرد که Uber و Lyft موفقیت "قرار داده شده در ماه نوامبر سال 2020 رای گیری که حذف تمام برنامه های مبتنی بر رانندگان از AB5." طرح دعوی در دادگاه و رای گیری نمی گذارد کمیسیون اقتدار بیش سوار-نقطه, خدمات, هر چند, بنابراین رانندگان آنها "به فرض به کارکنان است." که به معنی تنظیم کننده باید اطمینان حاصل شود که سوار-نقطه خدمات "مطابق با آن مورد نیاز است که قابل اجرا به کارمندان یک نهاد موضوع به کمیسیون قضایی است."

فقط در هفته گذشته تنظیم کننده نیز هشدار داد شرکت های که آنها را به ارائه غرامت کارگران برای کارکنان خود را در ماه جولای 1st. اگر آنها نمی, رعایت آن می تواند لغو کند و خود را عامل اقتدار دولت تحت قانون است. به عنوان NBC News , یادداشت معلوم نیست اگر این حکم را وادار می تواند Uber و Lyft به طور رسمی reclassify رانندگان است. در یک بیانیه فرستاده سازمان بارگذاری سخنگوی دیویس سفید گفت: آن را "متعهد به گسترش منافع و حمایت به رانندگان است." او همچنین گفت که:

"اگر کالیفرنیا تنظیم کننده نیروی rideshare شرکت ها برای تغییر مدل کسب و کار خود از آن تاثیر می گذارد توانایی ما برای ارائه قابل اعتماد و مقرون به صرفه خدمات همراه با تهدید و دسترسی به این کار ضروری کالیفرنیا بستگی دارد."

همانطور که برای Lyft یک سخنگو به سادگی گفت: ان بی سی نیوز که این کمیسیون "فرض ناقص است."

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن