حال بارگذاری است در حال اجرا از ایده های در مورد چگونه به صرفه جویی در خود را, کون


When Uber goes under I’ll really miss using this dumb picture

هنگامی که بارگذاری می رود و من واقعا از دست ندهید با استفاده از این خنگ تصویر
عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

حتی به صورت منظم schmucks با هیچ پس زمینه در اقتصاد و یا قانون کار یکی از مشکلات خودنمایی با بارگذاری ادعا می کنند که آن رانندگان و پیمانکاران مستقل به جای کارکنان است که بارگذاری مجموعه, قیمت سواری. بدون توانایی برای تنظیم نرخ های خود را و یا یک قرارداد رانندگان هر گونه قدرت به مذاکره از لحاظ کل استدلال مرتب کردن بر اساس از هم جدا می افتد, آن را نمی کند?

تبلیغات

اما برکت قلب خود راکه متوقف نمی شود Uber از تلاش. در حال حاضر یکs بخشی از آن در حال اجرا طرح از فرار مزاحم هزینه های مانند حداقل دستمزد اضافه کاری پرداخت بیمه های درمانی در حال بارگذاری است در حال اجرا یک آزمایش بر روی هر راننده در دولت آن’s به احتمال زیاد تنظیم شده در: کالیفرنیا.

به عنوان NBC گزارش جمعهحال بارگذاری در حال گسترش است یک محدود برنامه آزمایشی آن نورد در ماه ژانویه است که اجازه می دهد تا رانندگان به تنظیم نرخ های خود را* به هر راننده در دولت است. دوباره کل هدف از این آزمایش این است که طفره رفتن دولت Supreme Court حکم قانون دولت و پرونده های حقوقی متعددی که به صراحت به دنبال reclassify رانندگان به عنوان کارکنان. (*برخی از محدودیت های اعمال)

تبلیغات

حداقل در راه آن اجرا شد خلبان این نرخ جدید گزینه نیست در واقع به رانندگان آزادی به اتهام هر چیزی آنها می خواستند. به جای آنها می تواند افزایش یا کاهش بارگذاری را برآورد کرایه در 10 درصد افزایش با 5x سقف و 1/10 طبقه. “بنابراین شاید مردم خواهد پرداخت بیشتر برای رانندگان با یک امتیاز بهتر“شما ممکن است هوشمندانه گمان. ببخشید شایسته سالاری دروغ است و این سیستم به جای همسان سواران با هر کس که مایل بود به درایو برای حداقل مقدار پول. جای تعجب نیست, این نوع طرح به نظر می رسد آماده برای ایجاد یک سمی مسابقه به پایین. (که اگر پارامترهای ایالت اجرای یکسان هستند. حال بارگذاری است در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات در مورد این موضوع.)

ممکن است بارگذاری چیزی با ارزش در مورد این سیستم قیمت گذاری بین ماه های ژانویه و در حال حاضر? اگر آن قطعا آن را نکرده اند و مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. من شخصا شک هر گونه اطلاعات مفید در همه وجود دارد به عنوان برنامه آزمایشی تنها اعمال می شود برای سفر از سه فرودگاه در کالیفرنیا; حدود دو هفته پس از آن اعلام شد, ایالات متحده آمریکاS. آغاز شده و قرار دادن coronavirusمربوط به محدودیت های مسافرتی در محل.

بزرگتر همراه را ندارد یکی کمتر از یک زندانی آزادی برای به دست آوردن پول کمتر نیست آزادی در همه. این بیت از نمایش با شکوه است به احتمال زیاد به جلو پشم بیش از قضات چشم و در این نقطه است که فقط در آید تپه های مالی بیشتر precariousness بر روی در حال حاضر خطر ناک کلاس از کارگران مبارزه از طریق یک در طول تاریخ بد اقتصادی سقوط.

تبلیغات

من می دانم که بار سخت هستند در حال حاضر. هیچ کس می خواهد بدون بیمه و چک. اما من تعجب می کنم که چگونه رتبه-و-فایل بارگذاری کارگران را می توانید در ادامه به سکوت انجام شنیع دسیسه خود را در C-مجموعه کارفرمایان دانستن آن همان چیزهایی هستند که عمدا و به طور سیستماتیک را تکذیب کرد به افرادی که درآمد خود را ممکن است.

بله, من در واقع می خواهم به دانستن است. اگر شما برای کار Uber, ایمیل من.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im