دو کشور در حال گزارش به دنبال چگونه آمازون رفتار فروشندگان

آندره Stanescu via Getty Images آمازون شیوه های کسب و کار هستند تحت بررسی در دو کشور با توجه

توسط DOSTEMANSALAM در 24 خرداد 1399
November 2, 2018 Sunnyvale / CA / USA - Amazon headquarters located in Silicon Valley, San Francisco bay area
آندره Stanescu via Getty Images

آمازون شیوه های کسب و کار هستند تحت بررسی در دو کشور با توجه به وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز. کالیفرنیا و واشنگتن محققان گزارش شده است به دنبال چگونه رفتار شرکت های شخص ثالث فروشندگان به خصوص این که آیا آن را با استفاده از داده های جمع آوری شده به رقابت به طور مستقیم در برابر آنها. این بار می گوید: واشنگتن دفتر دادستان کل است و همچنین بررسی اینکه آیا آمازون در حال ساخت آن را دشوار برای فروشندگان به لیست محصولات خود را در وب سایت های دیگر.

وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه آوریل که e-commerce غول scooped تا اطلاعات از آن فروشندگان — اطلاعات مربوط به محصول از جمله قیمت فروش کل و چقدر فروشندگان صرف بازاریابی و حمل و نقل — برای راه اندازی رقابت محصولات خود برچسب های خصوصی را بدست آورد. در پاسخ به این گزارش سناتور آمریکایی جاش هاولی درخواست برای یک جنایتکار ضد تراست رسیدگی به ادعا و کمیته قضایی مجلس به نام جف بزوس به شهادت قبل از کنگره است.

ما رسیده ایم به آمازون برای یک بیانیه است. در ضمن هر دو سخنگو برای کالیفرنیا و واشنگتن دادستان کل دفاتر حاضر به تایید یا رد هر گونه تحقیقات که NYT پرسید. اگر دفاتر واقعا به دنبال آمازون شیوه های کسب و کار هر چند پس از آن آنها به دنبال در قدم به قدم از کمیسیون اروپا. EC گزارش یک سال را صرف تحقیق در این شرکت شیوه های کسب و کار و با توجه به وال استریت ژورنالآن را به زودی به طور رسمی فایل ضد تراست اتهامات عنوان شده علیه e-commerce غول پیکر برای استفاده از شخص ثالث فروشنده داده به رقابت در برابر آنها.

در این مقاله: آمازون, کالیفرنیا, واشنگتن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن