توییتر را مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ویدئوها برای نقض کپی رایت

توییتر روز پنجشنبه در زمان پایین ویدئوها ارسال شده توسط دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب مجدد کمپ

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399

توییتر روز پنجشنبه در زمان پایین ویدئوها ارسال شده توسط دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب مجدد کمپین پروفایل تیم تهمت و تهمت اتاق جنگ برای نقض قوانین حق تکثیر. نزدیک به چهار دقیقه طولانی کلیپ ادای احترام به جورج فلوید بود و روایت یک سخنرانی رئيس جمهور به چند روز پیش.

"ما در حال کار به سمت یک جامعه عادلانه تر اما این بدان معناست که ساختمان تا نه تخریب. پیوستن به دست نمی پرتاب مشت. ایستاده در همبستگی نه تسلیم شدن به خصومت ایم" این تیم مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدگی همراه با ویدئو.

توییتر هیل گفت: که تصمیم گرفت بر اساس شکایت از مالک کپی رایت حداقل یکی از تصاویر در این ویدیو اما هیچوقت به اشتراک گذاری هر جزئیات. شکایت بررسی شد توسط دانشگاه هاروارد لومن پایگاه داده های شخص ثالث گروه تحقیقاتی توییتر متکی به رسیدگی متوقف و دست بردارد نامه که نتیجه تصویری بود در نقض قانون کپی رایت هزاره دیجیتال.

توییت که بازتوییت شده توسط تهمت و پسرش, Donald Trump Jr., چپ شده اند ، اما متصل تصویری غیر فعال شده است با یک همپوشانی خطا است که می خواند: "این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت."

در پیگیری توییت این تیم مغلوب ساختن پیشی جستن حساب متهم توییتر و مدیر عامل شرکت جک دورسی از سانسور به "نشاط بخشی و وحدت پیام از رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن #GeorgeFloyd فاجعه است." صدای جیر جیر در علاوه بر این خواست پیروان خود را به "آن را به ویروسی" و جایگزین لینک یوتیوب.

اندرو کلارک سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در بیانیه ای به تپه گفت که این "دیگری یادآوری است که توییتر است تا قوانین به عنوان آنها بروید."

"از مشکوک حذف و خنده دار, Nickelback تصویری به دمدمی مزاج واقع کنترل و دستکاری رسانه های برچسب به سوال ادعای کپی رایت توییتر بارها موفق به توضیح دهد که چرا قوانین خود را به نظر می رسد فقط به تهمت کمپین نه به دیگران. سانسور کردن رئیس جمهور پیام مهم وحدت در اطراف جورج فلوید تظاهرات است تاسف تشدید این دو استاندارد," او اضافه شده است.

این سومین بار است که توییتر به اقدام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در هفته گذشته است. اواخر ماه گذشته رسانه های اجتماعی شرکت سانسور تهمت و کاخ سفید توييتها در مینه سوتا برای "ستایش خشونت است."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب