توییتر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن صدای تشویق نظامی به شلیک معترضان نقض شرایط استفاده از خدمات


A group of protesters gather outside the home of Hennepin County Attorney Mike Freeman on May 28, 2020 in Minneapolis, Minnesota.

یک گروه از برپایی تظاهرات در خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman در 28 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
عکس: گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر یک شبه تشویق خشونت علیه معترضان در مینیاپولیس که خواستار عدالت برای قتل جرج فلوید 46-سال-پیرمرد که زندگی گرفته شده بود توسط یک افسر پلیس به عنوان اسیر در تصویری توسط اطرافیان. توییتر قرار داده است هشدار در مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تصدیق کرد که آن را نقض رسانه های اجتماعی شرکت شرایط استفاده از خدمات. اما توییتر نگه داشتن صدای جیر جیر حتی با نقض.

تبلیغات

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و دریافت کار انجام می شود حق” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مدت کوتاهی قبل از 1:00 p. m. و در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه با بیهوده گویی در مورد “اراذل و اوباش” که ظاهرا آسیب رساندن به حافظه جورج فلوید با اعتراض به خشونت پلیس. چهار افسران درگیر در قتل فلوید شده اند متهم از جمله درک چوین cop که قرار زانو خود را در Floyd گردن به مدت حداقل پنج دقیقه در حالی که مرد خفه به مرگ فریاد “نمی توانم نفس بکشم.”

تبلیغات

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: در یکی دیگر از صدای جیر جیر که از پرچم به عنوان نقض توییتر شرایط استفاده از خدمات.

عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” ابداع شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در دسامبر سال 1967 توسط میامی رئیس پلیس والتر Headley در طول این سال قیام توسط ساکنان سیاه. مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین سفید supremacistشد 21 سال در سال 1967.

“این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند,” هشدار جدید از توییتر می گوید: بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

این هشدار همچنین به نظر می رسد اگر شما مشاهده جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن صفحه توییتر و کاربران نیاز به کلیک بر روی “نمایش” به صدای جیر جیر به عنوان شما می توانید از تصاویر زیر کلیک کنید.

تبلیغات

توییتر ارتباطات تیم توضیح داد که صدای جیر جیر در حال حاضر یک هشدار به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن “تجلیل از خشونت بر اساس زمینه های تاریخی از آخرین خط اتصال آن به خشونت و خطر آن می تواند الهام بخش اقدامات مشابه امروز است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ای طولانی در تشویق خشونت علیه آمریکایی ها از جمله بدنام سخنرانی در سال 2017, که در آن او گفت که پلیس باید بیشتر با مظنون زمانی که آنها در حال قرار دادن آنها در یک تیم ،

“به عنوان استاندارد است با این اطلاع درگیری با صدای جیر جیر محدود خواهد شد. مردم قادر خواهد بود به بازتوییت با نظر اما نمی خواهد بود قادر به پاسخ یا پاسخ آن” توییتر توضیح داد. توییتر پاسخ نداد و به یک ایمیل از Gizmodo در اوایل صبح روز جمعه.

تبلیغات

حدود 500 سرباز گارد ملی گزارش شده است اعزام به مینیاپولیس هر چند روشن نیست اگر آنها در زمین است. تظاهرات ظهور کرده اند تا در دیگر نقاط کشور از دیروز از جمله دنور, New York, Los Angeles, Columbus پرتلند و لویی. اما مینیاپولیس است که هنوز هم که در آن دراماتیک ترین صحنه های گشوده در طول سه روز گذشته.

تبلیغات

معترضان در مینیاپولیس در زمان بیش از سومین حوزه پلیس شب گذشته به احتمال زیاد اولین بار یک پلیس مرکز دستگیر شده توسط شهروندان به طور متوسط در تاریخ ایالات متحده است. ساختمان رها شده بود توسط پلیس پس از معترضان نقض سنگر خارج است. برخی از معترضان پس از آن مجموعه ای از ساختمان در آتش است.

“مدت کوتاهی پس از 10:00 pm امشب به نفع امنیت ما پرسنل مینیاپولیس اداره پلیس تخلیه 3 حوزه از آن کارکنان” مینیاپولیس پلیس گفت: در بیانیه ای.

تبلیغات

معترضان در مینیاپولیس است و باید کالا را از نزدیک هدف فروشگاه چیزی است که بدست مقدار زیادی از توجه را از اخبار بین المللی پس پلیس کجا یافت می شود در این منطقه بعد از ظهر روز گذشته. چه دوربین های تلویزیونی نشان نمی دهد اما این بود که بسیاری از محصولات گرفته شده از هدف فروشگاه راه اندازی شده اند به صورت رایگان توزیع برای افرادی که درد و رنج در نزدیکی یک پارکینگ.

تبلیغات

هیچ کس نمی داند چه بقیه تابستان نگه می دارد اما با Hennepin County وکیل Mike Freeman کشیدن پاشنه خود را روی آوردن اتهامات علیه پلیس که به کشته شدن جورج فلوید آن را ایمن می گویند این است که برای پایان دادن به هر زمان به زودی.

و فقط امروز صبح پلیس در مینه سوتا بازداشت سیاه, CNN, روزنامه نگار, Omar Jimenez زنده در هوا. روشن نیست که چرا Jimenez دستگیر شد.

تبلیغات

همه چیز در حال رفتن به بسیار بدتر از قبل از آنها بهتر است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>