بهترین روز پدر ربات خلاء معاملات 2020: Eufy و Roomba

روز پدر سال 2020 سقوط در ژوئن 21, که به شما می دهد مقدار زیادی از زمان برای پیدا کردن بهترین روز پدر می پردازد

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399

روز پدر سال 2020 سقوط در ژوئن 21, که به شما می دهد مقدار زیادی از زمان برای پیدا کردن بهترین روز پدر می پردازد. جاروبرقیهای یک انتخاب عالی برای هدیه, به خصوص اگر پدر در سوال دوست دارد اسباب بازی است که حداقل یک کمی حساس و نه چیز دیگری از فشار ایستاده جارو برقی در اطراف خانه. ما تابیده اینترنت برای روز پدر ربات خلاء معاملات از جمله Roomba معاملات و ربات خلاء معاملات در دیگر مارک های پیشرو.

امروز بهترین روز پدر ربات خلاء معاملات

 • Ecovacs Deebot 500 ربات خلاء160 دلاربود $280
 • Eufy RoboVac 11S ربات خلاء$180بود $220
 • iRobot Roomba 614$200بود $250
 • iRobot Roomba 675 ربات خلاء$269شد $300
 • Roborock E35 ربات خلاء$320بود $400
 • Neato Botvac D3 ربات خلاء$370بود $400
 • iRobot Roomba 960 ربات خلاء$399شد $650
 • iRobot Rooma i7 (7550) ربات خلاء699 دلارشد 1000 دلار

چگونه به انتخاب یک ربات خلاء

 • توصیه می شود سطوح کف: برای تمام قابلیت های ربات خلاء نیست راه حل مناسب برای هر طبقه. اکثر رباتیک پاک کننده های کف کار به خوبی بر روی سطوح کف سخت شمع کم و فرش. اگر یک ربات خلاء مدل مفید است با متوسط پرز فرش و فرش ویژگی های محصول لیست خواهد کرد به آن اشاره کرد. اگر شما ضخیم-شمع فرش و تابلو فرش و یا 60s موی زبر فرش در سراسر خانه شما کمتر احتمال دارد برای راضی باشد با یک روبات جارو برقی و فقط باید خرید اگر شما مطمئن شوید که شما می توانید آن را اگر آن کار نمی کند.
 • دوستانه حیوان خانگی: حیوان خانگی مو و شوره می تواند چالش برانگیز برای تمیز کردن. بسیاری از ربات خلاء باید براش طراحی شده برای حذف مو سگ بدون درهم شدن. جارو شوره نیز می تواند دشوار به همراه حیوان خانگی و دیگر آلرژن می تواند یک مشکل اگر یک جارو برقی را شامل نمی شود کافی فیلترینگ. اکثر ربات خلاء ادعای حیوان دوستی, اما نگاه کنید برای جزئیات از جمله فیلتر هوا
 • جهت یابی و نقشه برداری: هزینه تر ربات خلاء کار و راه خود را در اطراف خانه خود را پوشش تمام مناطق در نهایت اما این که به طور عمده توسط شانس. بیشتر مدل های پیشرفته ایجاد اتاق نقشه ها به صورت خودکار برای اطمینان از کامل و کارآمد برای تمیز کردن.
 • باتری در زمان اجرا: مگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک یا خانه آن را به یک ربات خلاء در حالی که به پایان تمیز کردن طبقه خود را. نگاه کنید به مدت حداقل 60 دقیقه از زمان اجرا در هر شارژ باتری – 120 دقیقه یا بیشتر حتی بهتر است. چند مدل شامل یک شارژ و رزومه ویژگی های این خلاء را به ایستگاه docking زمانی که قدرت کم اجرا می شود و سپس بازگشت به نقطه سمت چپ آن به ادامه تمیز کردن تا زمانی که این کار انجام شده است.
 • برنامه ریزی تمیز کردن: بسیاری رباتیک خلاء مدل های پشتیبانی برنامه ریزی تمیز کردن با آن شما می توانید انتخاب روز و زمان برای تمیز کردن. وکیوم با پیشرفته ناوبری و نقشه برداری به شما اجازه راه اندازی تمیز کردن برنامه های خاص ،
 • کنترل از راه دور, نرم افزار کنترل و یا هر دو: برخی از جاروبرقی با کنترل از راه دور. هنوز Wi-Fi متصل ماشین آلات اغلب هیچ کنترل از راه دور به دلیل یک برنامه تلفن همراه دستگیره پیکربندی و کنترل است. بهترین راه حل این است که هر دو یک کنترل از راه دور و اتصال به Wi-Fi.
 • فرمان صوتی سازگاری: خوب, اما لازم نیست آمازون الکسا و گوگل دستیار صوتی فرمان سازگاری خوب است برای عملیات دست آزاد, اما این دستورات معمولا محدود به شروع و توقف و حوض.
 • گرد و غبار بن تخلیه: هیچ قانون سخت و سریع برای گرد و غبار بن حجم اما بزرگتر بهتر است. چند مدل بالاتر پایان بازگشت به ایستگاه docking و خالی خود را dustbins به طور خودکار به یک بزرگتر برگزاری bin.
 • مرزهای موانع و سقوط: اکثر ربات vacs شناسایی و اجتناب از موانع به عنوان آنها در مورد حرکت خوب برای آنها و برای مبلمان خود را بیش از حد. همچنین بسیاری از صخره و یا سقوط سنجش به طوری که آنها نمی جست و خیز کردن پایین پله ها و یا خاموش فضایی. در سطح میانی و مدل های بالاتر از اغلب رعایت مرزهای مجازی برای جلوگیری از مناطق شما نمی خواهید آنها را به حرکت به مانند حیوان خانگی ظروف آب و غذا. این ویژگی همچنین می تواند کمک به حفاظت از با ارزش یا شکننده فرش.
 • ربات خلاء تنها و یا خلاء و mop combos: ترکیب ربات خلاء و طبقه مبس (مبس) استفاده می شود اما در حال حاضر اکثر برندهای باید حداقل یک دسته کوچک موسیقی جاز ، اگر شما مطمئن نیستید که شما می خواهید برای ترکیب این دو عملیات صرفه جویی در پول و با چوب جارو-تنها مدل.
 • ارتفاع چرخ اندازه و تمیز کردن مسیر width: شما لازم نیست به نگرانی در مورد خلاء ارتفاع چرخ اندازه و یا خلاء مسیر width حتی اگر بسیاری از برندها را یک معامله بزرگ در مورد یک یا بیشتر از ویژگی های آن است. شما بعید است برای پیدا کردن یک ربات جارو برقی است که می تواند مناسب تحت سنتی مبلمان و تخت و حرکت از یک اتاق به اتاق. فوق العاده گسترده ای تمیز کردن مسیر نیاز به دلیل قدرت باتری سطوح.
ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب