توییتر نشان می دهد آنچه در آن می داند که تا کنون در مورد هک عظیم

توییتر نشان داده است آنچه در آن می داند که تا کنون در مورد هک عظیم شامل یک بیت کوین کلاهبرداری است که هدف ده ها تن از مشخصات بالا حساب در خدمات خود را در پنج شنبه, جولای 15.

در یک سری از توییت ارسال شده حمایت خود را از حساب این شرکت گفت: این اعتقاد هک شده ممکن است با فریب برخی از کارکنان خود را که تا به حال دسترسی به توییتر داخلی سیستم و ابزار.

“ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار” این شرکت گفت: هر چند کاهش یافته است به ارائه جزئیات دقیق در مورد روش مورد استفاده توسط کاربران ،

“ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را داشته باشد.”

آن گفت که پس از آن آموخته از این حادثه بلافاصله آن را قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف کلاهبرداری توییتهایی ارسال شده توسط مهاجمان.

قابلیت های محدود برای کاربران تایید شده

برای چند ساعت آن نیز قابلیت های محدود برای تایید حساب — کسانی که با آبی کنه — به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که تحقیقات مقدماتی انجام شد. توییتر اذعان کرد که این اندازه گیری که مانع از تایید حساب از ارسال توییت شد و مخل برای بسیاری از افراد در آن جامعه اما از توصیف آن به عنوان “یک گام مهم برای کاهش خطر” اضافه کردن “اکثر قابلیت بازسازی شده است اما ممکن است ما را به اقدامات بیشتر و به روز رسانی خواهد شد شما اگر ما انجام دهد.”

مصالحه حساب قفل شده

همانطور که برای به خطر بیافتد حساب های این شرکت گفت: آن را قفل شده است و همه آنها پایین خواهد بود و تنها به بازگرداندن دسترسی به حساب اصلی صاحب “زمانی که ما برخی از ما می توانید انجام این کار ایمن.”

در آن پیام نهایی در سراسیمگی از توییت ارسال شده حدود 7:40 p.m PT آن گفت: “داخلی ما گام های مهمی برای محدود کردن دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار در حالی که ما تحقیقات در حال انجام است. به روز رسانی بیشتر به آمده به عنوان تحقیقات ما همچنان ادامه دارد.”

ده ها تن از مشخصات بالا حساب شد آمار در کلاهبرداری با ارسال یک پیام است که ارائه شده به پرداخت یک فرستنده هر دو پرداخت آنها به یک کیف پول بیت کوینی آدرس موجود در صدای جیر جیر. با توجه به Blockchain.com اطلاعات بیش از $100,000 فرستاده شده بود به کیف پول بیتکوین از طریق بیش از 370 معاملات از اوایل جمعه شب.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در میان حساب های هک. مایکروسافت از بنیانگذاران بیل گیتس مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس سرگرم Kanye West و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نیز هدف قرار داده بودند به عنوان فن آوری شرکت هایی مانند اپل و بارگذاری.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی توصیف آن به عنوان یک “روز سخت” برای این شرکت اضافه میکند: “همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im