توییتر چک حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن غلط توییتهایی دربارهی تقلب در انتخابات

جاناتان ارنست / ایسنا بالاخره اتفاق افتاد: توییتر به واقعیت-بررسی رئيس جمهور. این شرکت اضافه

توسط DOSTEMANSALAM در 7 خرداد 1399
U.S. President Donald Trump addresses the coronavirus response daily briefing at the White House in Washington, U.S., March 19, 2020. REUTERS/Jonathan Ernst TPX IMAGES OF THE DAY
جاناتان ارنست / ایسنا

بالاخره اتفاق افتاد: توییتر به واقعیت-بررسی رئيس جمهور. این شرکت اضافه شده برچسب ها اطلاع کاربران آن که دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها شده اند واقعیت-بررسی و حاوی اطلاعات نادرست در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.

در توییت مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند که استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به گسترده تقلب در انتخابات و در نتیجه "تقلب در انتخابات" و کالیفرنیا که اجازه خواهد داد که "هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد" را به رای دادن.

Trump tweets fact check.
توییتر

توییتر به اضافه یک لینک ترغیب کاربران به "حقایق" در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای. کلیک کردن از طریق توییتر و بیشتر اشاره می کند که واقعیت چکرز وجود دارد که می گویند هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا که رای گیری توسط ایمیل در حال حاضر مورد استفاده در تعدادی از کشورهای. این شرکت همچنین لینک به داستان از سی ان ان ، واشنگتن پست و دیگر رسانه های رد کردن این ادعا.

برچسب علامت اولین بار شرکت واقعیت-بررسی رئیس جمهور یک حرکت Facebook و دیگر شرکت ها را تا حد زیادی مقاومت تا به حال. واقعیت این بررسی همچنین پس از توییتر, تحت آتش برای کاهش به حذف یک سری از توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج افشا و خنثی تئوری توطئه در مورد مرگ یک کارمند سابق از MSNBC میزبان جو Scarborough.

Twitter's fact-check of Trump's claims fo election fraud.
توییتر

در بیانیه ای به Engadget یک توییتر سخنگو گفت: توییتهایی نشاندار شد با توجه به "برنامه به طور بالقوه گمراه کننده اطلاعات" است اما می گویند اگر این شرکت برنامه ریزی شده برای برچسب زدن بیشتر از رئیس جمهور توييتها. توییتر قبلا اضافه شده یک "دستکاری رسانه ها" برچسب به یک فریب آمیزی-ویرایش ویدئو مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد.

"توییت به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای. این تصمیم در راستای رویکرد ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه" توییتر سخنگوی گفت.

در این مقاله: توییتر, رسانه های اجتماعی, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخابات, 2020, واقعیت, چک, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب