توییتر حذف بیش از 170,000 حساب های مربوط به اطلاعات غلط تلاش

عکس: لئون نیل (گتی ایماژ)توییتر روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به حال تعطیل بیش از 170,000 حساب های مرتبط به

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
Illustration for article titled Twitter Deletes More Than 170,000 Accounts Linked to Chinese Misinformation Effort
عکس: لئون نیل (گتی ایماژ)

توییتر روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به حال تعطیل بیش از 170,000 حساب های مرتبط به پکن و حمایت کمپین به گسترش تبلیغات در مورد دولت چین به خصوص در مورد پاسخ به coronavirus همه گیر و طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است.

تبلیغات

در مجموع آن را حذف 23,750 حساب که بخشی از یک "به شدت درگیر هسته شبکه" به عنوان به خوبی به عنوان 150,000 "آمپلی فایر" حساب وظیفه گرفتن که محتوا در مقابل چشم های بیشتر این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ. حتی با یک ربات که ارتشی بزرگ این عملیات ها که در نهایت یک مجسمه توییتر گفت و محققان که تجزیه و تحلیل حساب گمان است که این شبکه تنها موفق شد که خود اکو مجلسی.

"در کل این کل شبکه درگیر شد در طیف وسیعی از دستکاری و هماهنگ فعالیت های" توییتر نوشت. "آنها به Tweeting عمدتا در زبان و جغرافیای سیاسی, روایت مطلوب به حزب کمونیست چین (CCP) در حالی که در ادامه به فشار فریبنده روایات در مورد پویایی سیاسی در هنگ کنگ است."

تبلیغات

در حالی که این آخرین کمپین تبلیغاتی با تمرکز در درجه اول در کاشت سیاسی اختلاف میان هنگ کنگ معترضان فعالیت در میان حساب های جعلی مشخصی در اواخر ژانویه هنگامی که شیوع کروناویروس شروع به گسترش فراتر از چین مرزها به پشته ستایش در دولت واکنش اضطراری به همه گیر و بعد به پرتاب سایه در آمریکا در تلاش است.

توییتر همچنین شواهدی وجود دارد که این عملیات تا به حال روابط به یک شناسایی و حذف در سراسر چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی در ماه اوت گذشته که به همین هدف در هنگ کنگ. توییتر یکی از بسیاری از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مسدود شده در چین تحت این کشور سانسور سخت رژیم است.

در روز پنج شنبه توییتر همچنین اعلام کرد آن را حذف کرده بود دولت-حمایت از مبارزات نشات گرفته از روسیه و ترکیه بودند که در مقیاس بسیار کوچکتر و با تمرکز بر مخاطبان داخلی. آن را حذف بیش از 1000 حساب که ترویج حزب روسیه متحد به عنوان به خوبی به عنوان 7,340 حساب استفاده می شود برای حمایت از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان محافظه کار حزب سیاسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب