توییتر ناشیانه واقعیت-چک '5G تاج' توییتهایی

جاستین سالیوان/گتی ایماژ توییتر و بیشتر تهاجمی با استفاده از آن واقعیت-چک کردن برچسب — آن را

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399
SAN FRANCISCO, CA - JULY 26: A sign is posted on the exterior of Twitter headquarters on July 26, 2018 in San Francisco, California. Twitter is expected to announce strong second quarter earnings on Friday. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

توییتر و بیشتر تهاجمی با استفاده از آن واقعیت-چک کردن برچسب — آن را حتی ممکن است سخت برای جلوگیری از برچسب در برخی از موارد است. کسب و کار خودی و دیگران متوجه شده اند که توییتر است نمایش "دریافت حقایق در COVID-19" لینک زیر ظاهر هر صدای جیر جیر که ذکر 5G و جدید کروناویروس یا نه فرد حمایت تئوری های توطئه پیوند این دو است. آن را حتی درخواست لینک به "5G کرونا" بحث. توییتر در حال حاضر از بین بردن توییتهایی که تحریک سلول برج حملات و تا به حال مورد استفاده واقع بررسی برچسب ممکن است اما آن را در حال حاضر با استفاده از برچسب های بسیار گسترده.

اگر شما ضربه بزنید لینک توییتر و هدایت شما را به یک موضوع رد کردن آشغال علم پشت این نظریه با اشاره به اخبار منابع رسمی و توییت.

توییتر گفت: Engadget که برچسب یک "فرآیند تکرار شونده" و آن را با تمرکز بر توییتهایی ذکر 5G و COVID-19 در حال حاضر. این شرکت همچنین اذعان کرد که آن را ممکن است اشتباهات آن را تصحیح روند آن در طول زمان است. شما می توانید خواندن بیانیه رسمی زیر.

این واقعیت چک می تواند کسل کننده با این نوع از همه جا و ممکن است بی حس افرادی که بیشترین نیاز به آنها مراجعه کنید. آنها قطعا بسیار جسورانه است. در همان زمان این حداقل نشان می دهد که توییتر با استفاده از چک آزادانه تر و ممکن است گرفتن اطلاعات غلط کسانی که در غیر این صورت لغزش از طریق ترک.

"برچسب زدن و یا قرار دادن یک هشدار بر روی توییتهایی همچنان به عنوان یک فرآیند تکرار شونده است. با توجه به جهانی گسترش اطلاعات غلط و مورد مناقشه ادعا می کند در اطراف 5G و COVID-19 ما اضطراري برچسب توییتهایی با اطلاعات است. تیم ما در حال حاضر در حال بررسی دیگر انواع محتوا و برچسب های اضافی توییتهایی به زودی."

در این مقاله: توییتر, 5G, coronavirus Covid-19, سلامت, پزشکی, تئوری توطئه, توطئه نظریه های, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, واقعیت, بررسی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن