Twitch streamers دریافت یک سیل از موسیقی کپی رایت ادعا می کند برای کلیپ

Tim Macrae interacts with people all over the world during his gaming broadcast on Friday night. Macrae started off with his stoner inspired character "Shaggy McDankWeed". Tim Macrae is a professional gamer who broadcasts live each night via Twitch where thousands of people tune in to watch. Tim interacts with around thirty other broadcasters in a modified Grand Theft Auto gaming platform and people tip him as he plays. Photos made at Tim's residence on July 28, 2017. (Alex Kormann/ Charlotte Observer/Tribune News Service via Getty Images)
الکس Kormann/شارلوت آبزرور/تریبون سرویس خبری via Getty Images

Twitch streamers تا به حال بیش از چند سردرد در روزهای اخیر. این شرکت اذعان کرده است (از طریق Evening Standard) یک “هجوم ناگهانی” از DMCA takedown درخواست برابر streamers به اتهام نقض موسیقی کپی رایت در کلیپ های گرفته شده توسط بینندگان بین 2017 و 2019. به عنوان در هر درخواست به طور بالقوه نشان دهنده یک اعتصاب در برابر یک حساب کاربری این افزایش خطر ممنوعیت دائم برای streamers که ممکن است دریافت سه اعتصاب با نسبتا کمی هشدار دهنده — و برای clips آنها حتی نمی را انتخاب کنید برای ایجاد.

آمازون متعلق به خدمات توصیه است که رسانههای حذف هر گونه آسیب دیده کلیپ. اما این روند بسیار کند است. شما فقط می توانید یک تعداد انگشت شماری در یک زمان و محبوب streamers ممکن است هزاران نفر از کلیپ. Twitch گفت: در آن مشغول به کار بود به “این [فرایند] ساده تر” اما نمی استادانه درست شده چگونه است.

ما خواسته ایم Twitch برای نظر.

سراسیمگی از کپی رایت درخواست ایجاد مشکلات در بالای تهدید ناگهانی ممنوعیت. آن قرار می دهد معیشت برخی از streamers در معرض خطر به خصوص کسانی که بازی موسیقی بازی مثل Just Dance و یا ضرب و شتم صابر — آیا آنها باید به طور مداوم پلیس کلیپ های خود را? همچنین این پرسش که چرا کاربران مجاز به ایجاد مشکل ساز کلیپ در وهله اول حتی زمانی که streamers ها مجاز به استفاده از مواد کپی رایت برای زنده نشان می دهد — با فرض اینکه ادعای DMCA مشروع هستند در وهله اول. Streamers ها که فقط می خواهید موسیقی پس زمینه را تایید کرده اما دیگران ممکن است به طرز چشمگیری تغییر رفتار آنها فکر حقوقی در وهله اول.

در این مقاله: حرکت یا کشش ناگهانی, آمازون, آهنگ, کپی رایت, livestreaming, dmca نقض کپی رایت, فیلم, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im