Twitch در پاسخ به اتهامات سوء استفاده جنسی, ممنوعیت چند streamers

ESPAT رسانه ها از طریق گتی ایماژ چند روز پس از گفت و آن را "به طور فعال به دنبال" حساب ها از

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399
SAN DIEGO, CA - SEPTEMBER 29: Fans entering TwitchCon at San Diego Convention Center on September 29, 2019 in San Diego, California. (Photo by Martin Garcia/ESPAT Media/Getty Images)
ESPAT رسانه ها از طریق گتی ایماژ

چند روز پس از گفت و آن را "به طور فعال به دنبال" حساب ها از آزار جنسی و سوء استفاده توسط streamers در آن پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی یک به روز رسانی در پیشرفت آن تا کنون. در یک پست وبلاگ منتشر شده شنبه شب آمازون متعلق به زندگی می کنند جریان سایت گفت: "ما اولویت بندی موارد شدید آغاز خواهد شد و صدور دائمی تعلیق در خط با یافته های ما بلافاصله."

در حالی که این بیانیه به آدرس نیست گزارش های متعدد قربانیان که آنها می خواهم که قبلا اطلاع کشش مورد سوء استفاده streamers بدون دیدن پاسخ آن را ممنوع اعلام کرده است چندین شخصیت های شناخته شده از پلت فرم در چند ساعت گذشته.

کشش:

"ما در حال بررسی هر مورد آمده است که به نور به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که اطمینان از مناسب علت سعی و کوشش به عنوان ارزیابی ما این اتهامات جدی. ما اولویت بندی موارد شدید آغاز خواهد شد و صدور دائمی تعلیق در خط با یافته های ما بلافاصله. در بسیاری از موارد حادثه به اتهام برگزار کردن انقباض و ما نیاز به اطلاعات بیشتر را تعيين. در برخی موارد ما نیاز به گزارش پرونده به مقامات مناسب که بهتر قرار داده شده برای انجام دقیق تر بررسی است."

پرچم در حال اهتزاز JessyQuil قرار دادن با هم یک لیست حاوی بسیاری از اتهامات ارسال شده علنا و به صورت ناشناس در برابر انواع streamers ها و همچنین به عنوان یک صفحه گسترده گوگل با اتهامات و هر پاسخ. بسیاری از streamers در شرکت و یا ارسال شده حدود یک حرکت یا کشش ناگهانی خاموشی روز چهارشنبه در تلاش برای فشار به خدمات و مدیر عامل امت برشی برای پاسخ.

یک لیست به تازگی ممنوع کشش همکاران در StreamerBans.com نشان می دهد چند نام از لیست, از جمله BlessRNG, Wolv21, WarwitchTV و IAmSp00n. که همچنین شامل از بین بردن یک جهانی هیجان بخرج دادن این سرویس اضافه شده بود برای BlessRNG.

پاسخ از دیگر streamers ها و جامعه از بینندگان فشار برای تغییرات اشاره کرد این را به عنوان یک شروع خوب است اما به عنوان این بیانیه اذعان شده است که باید انجام شود.

در این مقاله: حرکت یا کشش ناگهانی, حرکت یا کشش ناگهانی, همکاران, آزار و اذیت جنسی, سوء استفاده, twitchblackout, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب