Twitch می افزاید: اخبار و حوادث کانال فقط در زمان برای تابستان بازی متحرک

Twitch Gaming

حرکت یا کشش ناگهانی

کشش ایجاد کرده است یک خانه جدید برای بازی-اخبار مرتبط. دوبله حرکت یا کشش ناگهانی بازی های این شرکت می گوید این کانال خواهد شد از ویژگی های بازی نشان می دهد, توسعه, مصاحبه و کشش قطره با پلت فرم را streamers ارائه محتوا. یکی از اولین چیزهایی که از آن خواهد شد یک Valorant مسابقات آخر هفته از راه اندازی این بازی در ماه ژوئن 2nd.

همچنین برنامه ریزی شده است که پوشش های منحصر به فرد مربوط به جریان بازی تابستان متحرک. Twitch می گوید آن را در همکاری با توسعه دهندگان مثل بلیزارد و CD Projekt Red به منظور تسهیل است که بخشی از آن برنامه است. در میان چیزهای دیگر, دارد, نیز وجود دارد یک بازی جم شروع می شود که در ماه ژوئن 26th. در هر مرحله از کاربران سایت قادر خواهد بود برای شرکت در جریان کانال محتوای به اشتراک گذاری لحظه ای با خود fanbase.

این واقعیت است که کشش در حال راه اندازی یک کانال اختصاص داده شده به بازی ممکن است افزایش برخی از ابرو, اما این یک یادآوری است که این شرکت متنوع فراتر از متوسط در سال های اخیر است. برای مثال در ماه مارس, حرکت یا کشش ناگهانی شروع به کار با Bandsintown به نوازندگان سریع ردیابی دسترسی به آن سیستم کسب درآمد. اخیر بلومبرگ گزارش گفت: این شرکت همچنین قصد دارد به گسترش به واقعیت تولید تلویزیون. با بسیاری از چیزهای مختلف در بشقاب خود را در لحظه حرکت یا کشش ناگهانی ممکن است احساس آن زمان به بازگشت به ریشه های آن و ایجاد یک محل که در آن می تواند به برجسته کردن آنچه که در این صحنه بازی.

در این مقاله: حرکت یا کشش ناگهانی, تابستان بازی متحرک, جریان, حرکت یا کشش ناگهانی, بازی اینترنتی, بازی های ویدئویی valorant, شورش, بازی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>