سونی WH-1000XM4 ارتقاء دقیق در اوایل Walmart صفحه محصول

Devindra Hardawar/Engadget سونی WH-1000XM3 هدفون به دلیل ارتقاء و وجود نکات ممکن است آن را ب

توسط DOSTEMANSALAM در 15 خرداد 1399
Sony WH-1000XM3 headphones
Devindra Hardawar/Engadget

سونی WH-1000XM3 هدفون به دلیل ارتقاء و وجود نکات ممکن است آن را به ارزش انتظار. خارج شده است در موعد مقرر ذکر شده WH-1000XM4 (از طریق لپ تاپ Mag) با چند ویژگی عمده ارسال شده است. برای شروع این امر در نهایت پشتیبانی از دستگاه های متعدد با تعویض آسان — شما می خواهم فقط دو دستگاه اما که ممکن است خوب اگر شما فقط می خواهید برای پرش بین گوشی و کامپیوتر شما. بلوتوث باعث جهش از 4.2 به 5.0 به عنوان به خوبی. دقیق وانت صدا و در عین حال می خواهد آدرس XM3 را بدون زرق و برق صدای با کیفیت با استفاده از پنج میکروفن و "پیشرفته پردازش سیگنال صوتی" بهبود صدای خود را برای تماس گیرندگان.

آن مشخص نیست چقدر کیفیت صدا را بهبود بخشد (اگر در همه) بیش از XM3. شما هنوز هم می خواهم که 40mm رانندگان و پاسخ فرکانس محدوده تا 40 khz. لیست اشاره می کند به "لبه-هوش مصنوعی" است که با هدف بازگرداندن صدا اطلاعات از دست رفته در فشرده سازی ، شما می توانید انتظار به همان 30 دقیقه از ادعا عمر باتری از جمله سریع USB-C شارژ فراهم می کند که پنج ساعت از پخش پس از 10 دقیقه از متصل کردن.

هیچ اشاره ای به تاریخ انتشار اگرچه $348 قیمت است در مورد آنچه شما می خواهم انتظار می رود با توجه به این که این امر جای به طور مشابه قیمت XM3. در صورتی که دقیق (ما خواسته ایم برای نظر) سونی نمی ظروف سرباز یا مسافر با آن های موجود در فرمول آن را هنوز هم به طور مستقیم به رقابت با بوز, بیت و دیگران با سر و صدا لغو هدفون بی سیم در $300 به $400 محدوده.

در این مقاله: سونی WH-1000XM4, هدفون, صوتی, هدفون بلوتوث, Walmart, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن