وبلاگ Tumblr, حذف میلیون ها نفر از reblogs برای ترویج نفرت سخنرانی

Chiang Mai, Thailand - March 22, 2016: screen shot of Tumblr application showing on Asus Zenfone 2 mobile phone. Tumblr is a microblogging platform and social networking website
kasinv via Getty Images

وبلاگ Tumblr را آغاز کرده است یک توده reblog حذف به معنای پاکسازی اثری از گفتار نفرت از معلق وبلاگ بر روی پلت فرم آن است. در یک پست اعلام حرکت این شرکت گفت: آن را در میان برداشتن 4.47 میلیون پست reblogging محتوا از نزدیک به یک هزار و نازی ها-وبلاگ های مرتبط است که در حال حاضر متوقف شده و حذف شده است.

وبلاگ Tumblr توضیح داد که بسیاری از این موجود نفرت سخنرانی پست در وب سایت خود آمد و از کسانی که وبلاگ زندگی به عنوان reblogs حتی پس از آنها حذف شده است. و از آنجا که reblogs “به ندرت شامل نوع ضد سخنرانی است که در خدمت به حفظ و نفرت و بلاغت در بررسی” — آنها نیست استفاده می شود به عنوان آموزشی نمونه توسط مردم ساخت شمارنده-استدلال به گفتار نفرت مثلا — وبلاگ Tumblr تصمیم به تغییر راه آن معاملات با آنها. در آینده آن را ارزیابی وبلاگ های معلق برای بیان نفرت و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا توده حذف reblogs از آنها بهترین روش عمل.

این شرکت نوشت و در آن پست است که آن را مشورت با خارج از گروه و کارشناسان قبل از تصمیم گیری آن است. و از آنجا که برخی از قطعا دیدن این حرکت به عنوان یک شکل از سانسور این شرکت پیشگیرانه در دفاع از خود در این پست:

“ما و شما همیشه باقی می ماند ثابت قدم مؤمنان در آزادی بیان است. Tumblr یک محل که در آن شما می توانید خود و بیان نظرات خود. بیان نفرت است منجر به. زمانی که نفرت سخنرانی بردارید آن را در نهایت سکوت صدای اضافه کردن مهربانی و ارزش به جامعه ما است. که با خود مهربان نیست نمی Tumblr هر یک از ما می خواهند.”

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>