مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین عقبگرد اجازه خواهد داد که شکارچیان به ساقه گرگ نوزادان و توله خرس در لانه های خود


Illustration for article titled Trump’s Latest Rollback Will Allow Hunters to Shoot Wolf Pups and Bear Cubs in Their Dens

عکس: AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال نهایی قانون قرار داده است که حیوانات در آلاسکا ملی حفظ—از جمله خرس و گرگ و شغالها در معرض خطر. تغییر خواهد شکارچیان اجازه می دهد تا به استفاده از تاکتیک های بی رحمانه از جمله برگشتاندن hibernating خرس از مخفیگاه خود را با بیکن و دونات و ورود گرگ لانه های با نور مصنوعی به کشتار مادران و نوزادان. این آخرین تلاش برای لغزش محیط زیست حرکت صعودی به قانون در حالی که آمریکایی ها توجه این است که در تظاهرات علیه خشونت پلیس و هنوز هم مواج همه گیر.

تبلیغات

این قانون جدید که خدمات پارک های ملی است که انتظار برای انتشار به دفتر ثبت فدرال در روز سه شنبه, به گزارش واشنگتن پست را رول پشت 2015 بان کی مون تحت, آلاسکا, منافع ملی اراضی حفاظت از محیط زیست عمل می کنند. لغو خواهد اثر را 30 روز پس از آن منتشر شده است. هنگامی که آن را ندارد آن را ترک حیوانات در آلاسکا 10, طبیعی, حفظ, که کشش در سراسر تقریبا 20 میلیون هکتار از زمین فدرال آسیب پذیر.

تبلیغات

اوباما-دوران حکومت ممنوع تهاجمی شکار شیوه از جمله ورود dens, طعمه حیوانات با مواد غذایی آشغال و تیراندازی در کربو و حیات وحش دیگر از قایق و هواپیما. آن را با هدف جلوگیری از مصنوعی کاهش آلاسکا درنده جمعیت در تلاش برای حفظ اکوسیستم در تعادل است. در علاوه بر این به قانونی این بی رحمانه شکار شیوه های جدید مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین را نیز اجازه می دهد قهوه ای شکار خرس در “ثبت نام طعمه ایستگاه” در آلاسکا کنای ملی پناهگاه حیات وحش.

علاوه بر این امکان درنده شکار بی رحمانه با استفاده از تکنیک های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون جدید می تواند ایجاد عوارض دیگر. مثلا مطبوع حیوانات به انتظار یک منبع ثابت از مواد غذایی آشغال می تواند عواقب فیزیولوژیکی از جمله باعث خرس به خواب زمستانی کمتر. این می تواند به نوبه خود پیامدهای پیش بینی نشده برای جمعیت حیوانات. شکار حیوانات درنده مثل خرس و گرگ و شغالها همچنین می تواند آبشاری افکت بر روی کل اکوسیستم است.

با لغو قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند آنها ترویج متحده آمریکا حقوق و مقررات شکار برای فدرال-موفق آلاسکا سرزمین های سازگار با آلاسکا قوانین ایالتی. اما Collette Adkins, carnivore conservation مدیر در مرکز تنوع زیستی گفت: آنها واقعا دعوت از ظلم و ستم و اکوسیستم کاهش است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قوانین جدید ترویج بی معنی کشتار برخی از آلاسکا نمادین ترین حیات وحش در حفظ و پناهگاه به منظور حفاظت از تنوع زیستی” Adkins گفت Earther یک ایمیل به در. “این ظالمانه به طعمه و ساقه خرس قهوه ای و بستر بکر زمین های عمومی با بی رحمانه و بی رویه تله.”

تبلیغات

متاسفانه این حرکت به عنوان جای تعجب ندارد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور مداوم نشان داده شده است آن را مایل به گسترش دسترسی به زمین های عمومی برای شکارچیان از جمله انتصاب سابق حریف از ماهی و حیات وحش به یک موقعیت بالا در این سازمان و تلاش برای باز کردن آلاسکا قطب شمال پناهگاه حیات وحش برای حفاری نفت و گاز.

“این شگفت آور و بی رحمانه سیاست است که فقط در رشته تلاش برای کاهش حمایت آمریکا حیات وحش در دستور شرکت نفت و جایزه شکارچیان” جسی Prentice-دان ارشد و نماینده باشگاه سیرا مسئول تجارت برنامه گفت Earther یک ایمیل به در.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>