مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرایی می تواند محدودیتی برای حمایت از رسانه های اجتماعی شرکت های

واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ روز پس از توییتر واقعیت-بررسی کاذب توییت توسط رئیس جمهور تهمت

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
WASHINGTON, DC - MAY 5 : President Donald J. Trump stops to talk to reporters as he walk from the Oval Office to board Marine One and depart from the South Lawn at the White House on Tuesday, May 05, 2020 in Washington, DC. (Photo by Jabin Botsford/The Washington Post via Getty Images)
واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

روز پس از توییتر واقعیت-بررسی کاذب توییت توسط رئیس جمهور تهمت و برای اولین بار رئیس جمهور انتظار می رود که به امضای یک دستور اجرایی است که می تواند به محدود کردن حمایت های توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال حاضر تحت قانون فدرال است.

تا به حال, Twitter, Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی شده اند محافظت توسط بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند که اساسا می گوید که آنها در قبال بسیاری از مطالب که کاربران پست. این حکم اجرایی خواهد شد به احتمال زیاد استدلال می کنند که شرکت های فن آوری باید خود را از دست دادن بخش 230 حفاظت اگر آنها تبعیض علیه کاربران و یا محدود کردن دسترسی آنها بدون ارائه یک دادرسی عادلانه و یا در راه هستند که توضیح داده شده در شرایط استفاده از خدمات افراد آشنا با پیش نویس منظور اجرایی گفت: وال استریت ژورنال.

منظور اجرایی را تشویق کمیسیون تجارت فدرال به اقدام علیه شرکت هایی که محدود کردن کاربران گفتار در راه است که فاش نشده در شرایط استفاده از خدمات وال استریت ژورنال توضیح می دهد. آژانس های فدرال خواهد بود دستور به نقد و بررسی تبلیغات عقد قرارداد با شرکت هایی که سانسور سخنرانی و با توجه به CNBCمنظور ایجاد یک گروه از وکلای دولت به طور کلی به نقد و بررسی مربوط به قوانین ایالتی.

اما همانطور که در مورد توییتر gutless حرکت به واقعیت-بررسی رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته به منظور اجرایی دیده می شود می تواند به عنوان بی دندان. نه تنها آن را به احتمال زیاد در دادگاه به چالش کشیده آن را نیز در اصل یک یادداشت که هدایت وزارت بازرگانی برای ارسال یک یادداشت به کمیسیون ارتباطات فدرال برای روشن شدن محدوده بخش 230 که برخی استدلال می کنند FCC نیست و قادر به انجام این کار در راه معنی دار.

"رئیس جمهور هم حق ندارد به بازنویسی کنگره اساسنامه با یک فرمان اجرایی تحمیل ناقص تفسیر بخش 230. بخش 230 incentivizes سیستم عامل میزبان تمام انواع محتوا و بدون ترس از بودن در قبال آن است. آن را قادر می سازد سخنرانی سانسور نیست" آیتالله سیستانی ارشد قانونی وکیل کیت Ruane در بیانیه ای گفت.

شاید مهم تر از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به رسانه های اجتماعی شرکت ها از حمایت آنها در حال حاضر تحت قانون فدرال است زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تهدید به اقدام علیه رسانه های اجتماعی شرکت برای سال. بنابراین این واقعیت است که این فرمان اجرایی است که تحت فشار قرار دادند در حال حاضر دو روز پس از توییتر در نهایت واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند قصاص.

آن را کمک نمی کند هر کسی که ممکن است استدلال می کنند که در غیر این صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به واقعیت-بررسی توسط تویت "....توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!"

توییتر سخنگو گفت: Engadget که این شرکت چیزی برای به اشتراک گذاشتن در این زمان.

بدون در نظر گرفتن منظور اجرایی یا نتیجه آن, رسانه های اجتماعی شرکت می تواند در نهایت از دست دادن حمایت در بخش 230. قانون است که چرا سیستم عامل های مانند یوتیوب نیست همیشه پاسخگوی اقدامات ستاره های خود را حتی زمانی که این اقدامات اجرای این طیف از مشکوک به سوء استفاده. به عنوان یک نتیجه از آن مواجه شده است و مقدار زیادی از بررسی دقیق.

سیاستمداران در سراسر طیف سیاسی استدلال کرده اند که بخش 230 می دهد رسانه های اجتماعی شرکت ها بیش از حد ایمنی. در اوایل سال جاری جو بایدن گفت: آن را باید لغو به منظور نگه داشتن شرکت های با تکنولوژی پاسخگو و سناتور برنی ساندرز وعده داده شده به اصلاح قانون است. به کسب آن عمل نیز تهدید به حذف بخش 230 حمایت مگر اینکه ارائه دهندگان اقدام به بلوک آنلاین سوء استفاده جنسی.

اما به عنوان Engadget دانیل کوپر اشاره کرد اگر بخش 230 کشته است بدون بررسی دقیق و جایگزینی قوانین از حد از اینترنت می تواند اساسا غیر قابل استفاده تبدیل شود. بدون بخش 230, سیستم عامل رسانه های اجتماعی ممکن است توسل به سانسور هر چیزی که می تواند بی درنگ یک چالش قانونی و یا آنها ممکن است تعطیل نظر موضوعات به طور کامل.

پیش نویس منظور اجرایی دیده می شود توسط وال استریت ژورنال می تواند تغییر قبل از آن امضا شده است اما واضح است که پس از سال ها از تهدید های رسانه های اجتماعی شرکت های مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به دنبال اقدام است. برای توییتر همان معضل باقی می ماند: چه چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن?

در این مقاله: بخش 230, twitter, facebook, رسانه های اجتماعی, تهمت, دولت, تهمت, اجرایی, سفارش, رایگان, سخنرانی FTC, FCC, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن