مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: "کونگ آنفولانزا است که جعل تماس برای کاهش Coronavirus تست

یک نمایش از شنبه رالی در Tulsa, اوکلاهما برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که من به شما یادآوری می

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399
A view of Saturday’s rally in Tulsa, Oklahoma, for President Donald Trump, who I’ll remind you is the self-proclaimed “least racist person there is anywhere in the world.”
یک نمایش از شنبه رالی در Tulsa, اوکلاهما برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که من به شما یادآوری می کنند که خود اعلام کرد "حداقل نژادپرستانه فرد وجود دارد در هر نقطه در جهان است."
عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد اولین مجدد انتخابات پس از تجمع متحده در سراسر کشور صادر شده و پناهگاه در محل سفارشات و موظف محدودیت در اندازه جمعیت برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. تعجب همگان این بود که تا حد زیادی موفق و تحسین منتقدان رئیس جمهور مدبرانه و معقول صحبت کردن امتیاز در مواجهه با یک بحران بین المللی.

تبلیغات

فقط شوخی! آن را یک فاجعه بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از نور افکن به رخ کشیدن در مورد دولت به طور گسترده ای panned پاسخ اضطراری طرح گسترش بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد این بیماری همه گیر بودن یک رسانه جعل و با مراجعه به covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس با استفاده از آپارتاید به اصطلاح "کونگ آنفولانزا." مخاطبان وجود دارد در BOK مرکز در Tulsa, اوکلاهما نیز بخشی از مبارزات انتخاباتی انتظار می رود مردم در انتخابات با تشکر مبتکرانه, covert, کمپین توسط Infinite و K-pop ستان.

تبلیغات

حتی بیشتر نگران کننده تهمت ادعا کرد که دولت او پاسخ شده است تا موفق است که او را خواسته مقامات به "سرعت تست کردن لطفا" از آنجا که او به عنوان استدلال را چندین بار قبل بالاتر coronavirus آزمون اعداد منجر به بالاتر مورد برگه. است که برخی به طور جدی ضد صدا منطق: اگر شما به سادگی نادیده گرفت که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر یک مشکل, مشکل از بین می رود و خود را در آن درست است ؟ درست است ؟

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در coronavirus موارد شده اند خونتان در چندین ایالت در سراسر کشور از جمله در اوکلاهما که در آن تظاهرات برگزار شد. تقاضا برای تست هنوز جلبک منابع در بسیاری از ایالات و شهرستانها حتی اگر آنها شروع به شل مستند محدودیت. ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان در مجموع تعداد covid-19 موارد در 2.2 میلیون دلار تا به امروز بیش از دو برابر این ملت با دوم بیشترین تعداد موارد برزیل.

اما بدیهی است که شما نمی خواهد فکر می کنم که از این راه رئیس جمهور شد.

"COVID. به طور خاص COVID-19. این نام را می شود بیشتر و بیشتر از چین به عنوان مخالف خواستار آن چینی ویروس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما – من – انجام یک کار فوق العاده با آن است."

تبلیغات

یک مقام کاخ سفید گفته سی ان ان روز یکشنبه که رئیس جمهور شد "بدیهی است که شوخی" در مورد تماس به سرعت پایین تست بدون شک به عنوان بخشی از یک مقیاس بزرگ تقلا برای انجام کنترل آسیب.

این بود که تهمت تنها شرم آور اشتباه از شب:

"توسط راه آن را یک بیماری بدون سوال به نام بیشتر از هر جای دیگر در تاریخ است. من می توانم نام کونگ آنفولانزا, من, می, نام, 19 نسخه های مختلف از نام. بسیاری آن را یک ویروس است که بسیاری آن را یک آنفولانزا چه تفاوت من فکر می کنم ما باید 19 یا 20 نسخه از نام" او ادامه داد.

تبلیغات

سازمان بهداشت جهانی است به شدت توصیه می شود برابر با اشاره به این ویروس در نژادپرست و یا شرایط جغرافیایی بنابراین به عنوان برای جلوگیری از به طور بالقوه تحریک دهها برابر آسیایی ها.

"ویروس ها می دانم که هیچ مرز و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد قومیت و رنگ پوست خود را و یا چه مقدار پول شما در بانک گفت:" مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه طی یک کنفرانس خبری در اوایل این سال است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن نیز به طور مستقیم در تضاد دولت او را قبلا اعلام موضع در این زمینه است. در ماه مارس, CBS News کاخ سفید خبرنگار Weijia جیانگ که چینی آمریکایی گفت که او شخصا شنیده ناشناس مقام کاخ سفید اشاره به این ویروس به عنوان "کونگ آنفولانزا." در آن زمان کاخ سفید مشاور کلیان کانوی به نام سخن گفتن "بسیار توهین آمیز" وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه توسط خبرنگاران و تشویق جیانگ به جلو آمده با کارمند نام.

که همان ماه تهمت ادعا کرد در یک coronavirus نیروی کار جلسه که خواستار covid-19 "چین ویروس" یا "ووهان ویروس" برای این شهر که در آن بیماری همه گیر در اعتقاد به سرچشمه گرفته است "نه نژادپرستانه در همه. آن را از چین می آید. من می خواهم می شود دقیق است."

تبلیغات

در علاوه بر این به کم کردن سرعت تست (با وجود همه شواهد آن است که بسیار ایده بد) او اضافه کرد که اکثر بچه ها دارند بزرگ "سیستم ایمنی بدن" وجود دارد صفر دلیلی برای مدارس خالی باقی می ماند. "بیایید باز مدارس لطفا!"

تبلیغات

البته کودکان می توانند و انجام قرارداد این ویروس است که ثابت کرده است کشنده در بسیاری از موارد. من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر تهمت آمد به این نتیجه گیری از آنجا که او یک فن از مدیر عامل شرکت تسلا ایلان حساب توییتر. بازگشت در ماه مارس مشک توییتی که کودکان هستند "اساسا ایمنی بدن" به این ویروس با صفر شواهد تا این ادعا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از تصمیم خود برای برگزاری تجمع در میانه یک بیماری همه گیر از قراردادن هزاران نفر از مردم را در یک فضای محصور و بدون نیاز های اجتماعی فاصله و یا پوشش صورت است که عملا یک ویروس رویای خیس. تماس برای مقامات محلی به پوشیدن ماسک صورت اجباری در این رویداد باعث شد یک اوکلاهما دادگاه عالی مورد. در نهایت دادگاه کاهش یافته است به شرکت کنندگان ماسک می پوشند. شش کارکنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آزمایش مثبت برای این ویروس شدند و بلافاصله قرنطینه قبل از این رویداد آغاز شد.

تبلیغات

به عنوان چند بعدی متوقف می شود بر آنچه من خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن "Covid-Palooza تور" رئیس جمهور عنوان شده است به آریزونا و ویسکانسین در اواخر این هفته. ما می گویند که ما امیدواریم که او می کند در ادامه به ظالمانه نادرست و/یا به طور بالقوه خطرناک ادعا وجود دارد که ما شوخی می. ما می دانیم که او خواهد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن