توخالی شوالیه: Silksong شخصیت های داده شده از طریق معماهای

این توخالی شوالیه تیم شده است قطره ای-تغذیه طرفداران اطلاعات در مورد آن بسیار پیش بینی عاقبت Silksong. اما ب

توسط DOSTEMANSALAM در 21 تیر 1399

این توخالی شوالیه تیم شده است قطره ای-تغذیه طرفداران اطلاعات در مورد آن بسیار پیش بینی عاقبت Silksong.

اما به جای ترسیم جزئیات جدید در پست های وبلاگ و یا اضافی trailers توسعه دهنده تیم گیلاس تصمیم به کمی سرگرم کننده با آن fanbase. بیش از چهار هفته گذشته به توسعه دهندگان نشان داد شخصیت های جدید را از طریق معماهای مرموز.

اصلی توخالی نایت بسیار خوبی دریافت نمره 90 از 100 را در این سایت بررسی تقویم. داوران ستایش عنوان برای آن عمق چالش و منحصر به فرد هنر ، بنابراین طرفداران شده اند champing در بیت برای اطلاعات پس عاقبت در ماه فوریه اعلام شد 2019.

تا چند هفته پیش همه هر کسی که واقعا می دانستم که در مورد Silksong بود که آن ستاره هورنت که جنگیدند و با کمک شخصیت در این بازی برای اولین بار. در حال حاضر ما معرفی شده به چهار Silksong NPCs هر دو دوست و دشمن.

چه پازل ؟

در اوایل ماه ژوئن متی گریفین یک بازاریاب برای تیم گیلاس سمت چپ یک سری از کد معماهای در توخالی نایت اختلاف و سرور در کنار یک قفل فایل ZIP.

معماهای مورد نیاز دانش گسترده ای از توخالی نایتبنابراین تنها ترین طرفداران اختصاص داده شده به هر حال امیدوارم که از ترک خوردگی آنها. راه حل این بود که نام یک شخصیت جدید "Huntress" که بود رمز عبور برای فایل های فشرده. در داخل توضیحات تصویر GIF از شخصیت در عمل است.

اما آن پایان ندارد وجود دارد. بیش از ماه ژوئن و اوایل جولای تیم گیلاس منتشر شد سه چیستان ها و طرفداران کشف سه Silksong شخصیت.

آنچه ما آموخته است ؟

چهار شخصیت بودند نشان داد ، برای اولین بار به عنوان نام Huntress نشان می دهد که یک مهیب آفریده: "یک قوی, پیر درنده در انتظار فرزندان او آمده است." در منتشر شد dialogue او بلافاصله می پرسد هورنت به بهانه او برخی از ارگان ها نشان می دهد Silksongمانند سلف خود را یک عنصر از وحشت.

دوم پتروشیمی, Grindle است "snitchbug" یک سارق کامل با یک کیسه کوله پشتی. بعد از اینکه از زندان آزاد توسط Hornet, او به نظر می رسد برای خدمت به نقش اطلاعات کارگزار. توضیحات متحده او را "را rosaries در ازای قطعه از اطلاعات او جمع شده بودند هر چند که شایعات بی اساس است که اغلب از ارزش مشکوک."

یک گروه از شخصیت های نازل شد بعدی: یک قبیله شگفت آور, زیبا و دلفریب کک شناخته شده به عنوان کاروان. آنها با هدف "جمع آوری بازیگوش جوان کک پراکنده در سراسر پادشاهی" و به احتمال زیاد درخواست هورنت به انجام این کار برای آنها شبیه به توخالی شوالیه Grubfather.

این هفته ما نشان داده شد یک سپر-slinging رئیس شخصیت به عنوان شناخته شده ست. این NPC سهام به نام خود شرکت سازنده ست گلدمن یک توخالی نایت فن که گذشت در ماه ژوئن. ست ملاقات تیم گیلاس که خواسته او را به طراحی یک شخصیت برای بازی های جدید. نتیجه این است که سخت به دنبال حریف "ابدی محافظ" که "نگهبانان یک راز فراموش شده و حمله خواهد کرد هر که ولگرد بیش از حد نزدیک است."

با وجود این جزئیات جدید تیم گیلاس هنوز ارائه هر گونه نشانه ای از یک Silksong تاریخ انتشار. هنگامی که آن را وارد این بازی این است که میله میله برای انتشار در سوئیچ و کامپیوتر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب