Illustration for article titled Trump, Disingenuously Citing Coronavirus, Says He Will Temporarily Shut Down All Immigration to U.S.

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که دوشنبه شب که او خواهد بود به طور موقت تعلیق همه مهاجرت به آمریکا ظاهرا با توجه به این رمان coronavirus همه گیر اما بیشتر احتمال دارد به عنوان یک شگرد سیاسی برای تجمع هواداران خود در میان عظیم اختلال در زندگی روزمره و اقتصاد در قطره قطره شدن.

تبلیغات

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

هر طور معمول مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده به هیچ وجه اطلاعات بیشتر در مورد تصمیم گیری, مانند این که آیا آن خواهد بود یک پتو ممنوعیت و یا درخواست به کشورهای خاص که تحت تاثیر قرار خواهد زمانی که آن را اثر چه مدت آن را در محل باقی می ماند و یا چه قانونی ساز و او را برای پیاده سازی آن. او همچنین ارائه هیچ منطق فراتر از شعارهای نژادپرستانه در مورد چگونه مهاجران در حال سرقت مشاغل آمریکا (آنها نیست).

تبلیغات

این یک حدس معقول که هیچ اطلاعات یا منطق وجود داشته باشد فراتر از بحران کنونی ارائه فرصت به واسطه کار بد به نژادپرستان و xenophobes که به طور نامتناسبی حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و عدم وجود اطلاعات ارائه شده در خدمت یک هدف کلی از ایجاد هرج و مرج و سردرگمی که رئیس جمهور خواهد شد و بعد ادعا می کنند که شخصا زدوده از طریق نیروی خالص از شخصیت. با توجه به واشنگتن پستدو مقامات کاخ سفید گفت: منظور این است که پیش نویس اما اعلام “گرفتار برخی ارشد وزارت امنیت داخلی مقامات خاموش نگهبان” و آژانس را پاسخ به سوالات مطرح شده در شنبه شب. به نیویورک تایمز گزارش داد که “مردم آشنا با رئیس جمهور بحث” گفت: مردم با ویزای کار وارد ایالات متحده ممکن است تبدیل به اطراف در مرز به جز در صنایع تلقی ضروری است.

ممکن است که به عنوان بی شماری در زمانهای گذشته رئیس جمهور صادر کرده است شتابزده اعلام که او در مورد به انجام برخی از هدف مدتها در انتظار از او بیشتر delirious حامیان تهمت را به سرعت راه رفتن این بازگشت. اما ایالات متحده در حال حاضر محدود شده سفر از بسیاری از اروپا و چین و ایران در حالی که در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر بهداشت عمومی قدرت مستقیم مهاجر مقامات را تعطیل جنوب مرز با مکزیک به همه اما شهروندان ایالات متحده اقامت دائم و خارجی با مجوز قانونی.. زمانی که اعلام آن مرز محدودیت—که اساسا محاصره این کشور به متقاضیان پناهندگی یک هدف طولانی دنبال تندرو nativists—مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد کرد که ممکن است فقط نگه داشتن آنها را در محل پس از اضطراری را تصویب کرده است.

تبلیغات

هر سی ان اندولت اعلام کرده است تعدادی از دیگر اقدامات محدود کردن مهاجرت مانند تعلیق همه خدمات شهروندی و مهاجرت در فرد خدمات مانند مصاحبه و تابعیت مراسم و ادامه داد: بسته شدن بسیاری از دفاتر پردازش ویزا. به تعلیق همه مهاجرت UCIS نیاز به توقف هر و همه گرین کارت و مهاجرت, ویزا, صدور, که به احتمال زیاد هیچ سابقه مدرن در تاریخ ایالات متحده خواهد بود و بر تعداد بیشماری از مردم از هر دو در داخل و خارج از کشور از جمله بستگان شهروندان ایالات متحده.

تبلیغات

Coronavirus است که در حال حاضر در ایالات متحده در نیروی کامل است. این گسترش به هر ایالت ها در سی و چهار از مناطق ایالات متحده با جان هاپکینز دانشکده پزشکی ردیاب نشان میدهد نزدیک به 790,000 موارد تایید شده و بیش از 42 ، 000 مرگ و میر در کشور که از پنج شنبه شب. به عبارت دیگر اکثریت قریب به اتفاق از انتقال اتفاق می افتد در بین افرادی که در حال حاضر اقامت در کشور است. مهاجران شامل تقریبا یک پنجم ایالات متحده کارکنان مراقبت های بهداشتی با توجه به 2019 مطالعه در امور بهداشت و درمانو به شدت مورد نیاز stateside برای کمک به مبارزه با ویروس.

تبلیغات

در ضمن محافظه کار گروه سازماندهی تظاهرات (در برخی موارد مربوط به شدت مسلح شرکت کنندگان حمایت pro-تفنگ گروه) در سراسر این کشور خواستار پایان دادن به کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله قوانین اعمال شده توسط ایالات به محدودیتی که در جامعه گسترش یافته است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کرده است این تظاهرات گفت: اصولگرایان باید “آزاد” کشورهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان صادر شده تجدید نظر فدرال دستورالعمل های بهداشتی به فشار فرمانداران نسبت به بازگشایی اقتصاد خود را.

است که با وجود هشدارهای از جامعه پزشکی که در تلاش برای جلب کردن محدودیت های بیش از حد به زودی می تواند تهدید هر گونه پیشرفت در محدود کردن این ویروس را گسترش و که ایالات متحده آماده است در زمینه های کلیدی مانند تست. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قمار است که فقط مانند نمی افتد به نحویدر نتیجه یک معجزه آسا بهبود اقتصاد و آسان re انتخابات. این پیام است که بدترین است و بازگشت به حالت عادی است و مناسب در اطراف گوشه سادگی و بدیهی است که در تضاد با این منطق که این وضعیت در حال حاضر مبرم به اندازه کافی به حکم تعلیق همه مهاجرت.

تبلیغات

الکس سریال کوتاه مدیر مطالعات مهاجرت در جناح راست Cato Institute گفت: پست به اعتقاد او رئیس جمهور می تواند به توقف مهاجرت تحت عنوان 42 ایالات متحده کد یا 2018 تصمیم دیوان عالی کشور تایید خود را جداگانه ممنوعیت سفر علیه اکثریت مسلمان کشور ، این سریال کوتاه گفت: وجود خواهد داشت هیچ سابقه برای چنین تصمیم گیری.

“رئیس جمهور شده است مخالف مهاجرت قانونی برای کل دولت” سریال کوتاه گفت: پست. “این یک فرصت به آن را به طور کامل و این مورد به عنوان مشروع به عنوان شما می توانید در شرایط گسترده ای توجیهی برای انجام این کار است.”

تبلیغات

دموکرات تگزاس کنگره Joaquin کاسترو که سران کنگره هیسپانیک کمیته های پارلمانی توییتی که این حرکت بود “نه تنها تلاش برای منحرف کردن توجه و دور از تهمت و عدم جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند اما یک مستبد مانند حرکت به استفاده از بحران و پیشرفت خود را ضد مهاجر دستور کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو