مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دادخواست FCC به تفسیر مجدد بخش 230 قوانین

نیکلاس KAMM via Getty Images در خرداد ماه رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی — پس از توییتر واقعیت-

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
US President Donald Trump speaks to the press before departing from the White House in Washington,DC on July 27, 2020, en route to Morrisville, North Carolina. (Photo by Nicholas Kamm / AFP) (Photo by NICHOLAS KAMM/AFP via Getty Images)
نیکلاس KAMM via Getty Images

در خرداد ماه رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی — پس از توییتر واقعیت-او بررسی می شود — پیشنهاد برای محدود کردن حمایت های رسانه های اجتماعی سیستم عامل لذت ببرید در زیر بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند. در حال حاضر دولت یک گام را که اتفاق می افتد. وزیر بازرگانی از طریق ارتباطات و اطلاعات ملی دولت (NTIA) واصل درخواست درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به التماس کردن به قوانین روشن بخش 230.

خاص که CDA ماده آمده است که "هیچ ارائه دهنده و یا کاربر از یک کامپیوتر خدمات تعاملی باید به عنوان ناشر و یا سخنران از هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط یکی دیگر از اطلاعات ارائه دهنده محتوا است." این بدان معناست که Isp ها و سیستم عامل های آنلاین مانند Facebook, Twitter و YouTube را نمی توان برگزار شد از نظر قانونی مسئول آنچه که کاربران می گویند و یا پست. درخواست استدلال می کند که در اینترنت قابل توجهی تغییر کرده است پس از ارائه و تصویب شد که FCC در حال حاضر باید تعیین کنید که چگونه بخش 230 می توانید هر دو ترویج جریان آزاد ایده ها در حالی که نگه داشتن سیستم عامل پاسخگو در همان زمان. آن را می خواند:

"اولیه بسیاری موارد طبعا محافظ از صنعت نوپای خواندن بخش 230 را حمایت expansively. اما با توجه به بلوغ اقتصاد اینترنت و ظهور غالب رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, FCC باید دوباره بررسی بخش 230 و همچنین سایر مقررات ارتباطات عمل از سال 1934. FCC باید تعیین کنید که چگونه بخش 230 می تواند بهترین خدمت اهداف آن ترویج اینترنت تنوع و جریان آزاد ایده ها و همچنین برگزاری غالب سیستم عامل پاسخگو برای خود سرمقاله تصمیم گیری در شرایط جدید بازار و فن آوری است که پدید آمده پس از 1990s شروع شد."

در بیانیه ای که در توییتر FCC کمیسیون برندان Carr پشتیبانی درخواست. "[آن را] فراهم می کند فرصت را به مقدار مورد نیاز وضوح به قانونی متن," او نوشت. همکار خود را کمیسر جسیکا Rosenworcel گفته FCC نباید طعمه را.

او در بیانیه ای گفت:

"در حالی که رسانه های اجتماعی می تواند خسته کننده تبدیل FCC به سخنرانی رئیس جمهور پلیس است که پاسخ ندارد. FCC نیاز به رد این تلاش برای استقرار دولت فدرال در برابر آزادی بیان آنلاین و... را در ایالات متحده ما یک جامعه باز جامعه که در آن مردم می توانند خود را نگه دارید و دولت پاسخگو, حتی اگر ناقص. آیا ما می توانیم آن را نگه دارید که راه بستگی به بقای قوی و مستقل دیجیتال فضا برای فعالیت و گفتمان عمومی. این فضا تنها رشد اگر ما می گویند هیچ به رئیس جمهور را دعوت به ایجاد شبکه های ما کمتر و بیشتر بسته به مدنی بحث است."

در این مقاله: بخش 230, رسانه های اجتماعی, آزادی بیان, FCC, NTIA, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن