نجات 120 دلار در Segway ES2 تاشو برقی روروک مخصوص بچه ها در Wellbots

Segway همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
Segway Ninebot ES2 electric scooter
Segway
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

اسکوتر برقی می تواند یک راه مناسب برای دریافت در سراسر شهر, اما بسیاری از آنها بسیار گران است. در حال حاضر شما می توانید یکی از Segway را برای کمتر: Wellbots یک معامله به طور انحصاری برای Engadget خوانندگان که می زند $120 خاموش Segway را Ninebot ES2 تاشو برقی روروک مخصوص بچه ها زمانی که شما با استفاده از کد ENGADGET120 در پرداخت. که به ارمغان می آورد قیمت نهایی پایین به $469 و بیشتر پرداخت خواهد شد که دقیقا به دلیل Wellbots رایگان ارائه می دهد حمل و نقل و مالیات بر فروش در خارج از نیویورک است.

خرید Segway ES2 در Wellbots - $469

این پایین ترین قیمت ما دیده ایم در ES2 (قبلی کم بود $479 در آمازون) و این قرارداد اجرا می شود در حالی که منابع آخرین, بنابراین آن را به ارزش گرفتن در حال حاضر اگر شما بوده ام به eyeing برقی روروک مخصوص بچه ها.

اسکوتر برقی ممکن است غیر عملی برای برخی از, اما آنها می تواند در مفید آمده است اگر شما زندگی می کنند در یک شهر بزرگ و یا در حومه که در آن تنها چند مایل ایستاده بین شما و بسیاری از مکان های که شما بروید. ES2 یک 700W موتور و می تواند به حداکثر سرعت 15.5 مایل در ساعت. همچنین با استفاده از ترکیبی از برقی و مکانیکی می شکند بنابراین شما باید کمی بیشتر کنترل بیش از سواری خود را از شما خواهد با برخی دیگر از اسکوتر.

باتری آن اتهامات در 3.5 ساعت و آن را با استفاده از یک باتری هوشمند سیستم مدیریت برای حفظ سلول ها در بررسی که آن را به بهره وری و ایمنی. روروک مخصوص بچه ها وزن 27.6 پوند است که کمی بیش از حد سنگین را به راحتی حمل آن را از جایی به جای دیگر, اما آن را برابر با یک لمس به یک شکل جمع و جور. آن را به راحتی در صندوق عقب خودرو اگر شما می خواهید به آن را در یک سفر با شما و یا در یک فضای ذخیره سازی برای روز. این حتی یک برنامه تلفن همراه است که شما می توانید استفاده کنید برای پیگیری از سفر, آمار, مدیریت, تنظیم چراغ و کروز کنترل و قفل کردن روروک مخصوص بچه ها برای امن نگه داشتن زمانی که شما در حال استفاده از آن نیست.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide سگوی, segway es2 برقی, اسکوتر, اخبار, دنده


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب