تام هنکس جنگ جهانی دوم فیلم "تازی" را اکران در تلویزیون اپل+

اپل تام هنکس در حال پیوستن به صفوف ستاره اکران فیلم در جریان خدمات در طول همه گیر اما او برا

توسط DOSTEMANSALAM در 31 اردیبهشت 1399
Tom Hanks in 'Greyhound'
اپل

تام هنکس در حال پیوستن به صفوف ستاره اکران فیلم در جریان خدمات در طول همه گیر اما او برای رفتن به یکی از معمول رسانه ها. مهلت گزارش می دهد که هنکس است اکران خود را در جنگ جهانی دوم نیروی دریایی درام تازی در تلویزیون اپل+ ساخت آن اپل بزرگترین فیلم پروژه به تاریخ. فن آوری شرکت ندارد اعلام کرد, تاریخ انتشار, اگر چه تازی بود در اصل میله میله برای اولین روز پدر آخر هفته (آخر هفته از ماه ژوئن 19) از طریق تصاویر سونی. آن را ایمن می گویند شما نمی خواهد آن را در سینما که بسیاری از آنها به احتمال زیاد به بسته باقی می ماند حتی به عنوان مستندات آسانسور.

هنکس نوشت: در این فیلم نقش یک افسر است که طول می کشد فرمان نیروی دریایی ناوشکن در طول روزهای اولیه جنگ جهانی دوم زمانی که ما در حال تشکیل یک اتحاد با انگلستان به ارائه منابع مهم برای مبارزه در مقابل آلمان.

اپل ظاهرا کاملا جدی در مورد معامله. مهلت ادعا وجود دارد شدید مناقصه جنگ بین streamers و اپل مسجل حقوق در جایی از "70 میلیون دلار متغیر است."

آن مشخص نیست اگر اپل ادامه خواهد داد و در یک مسیر شبیه به این, اما این شرکت شده است به تدریج پله تا تعهد خود را به ویژگی های طول پروژه. جدا از Samuel L. Jackson بازیگران بانکدارApple TV+ movie صف تا کنون با تمرکز بر مستند مانند Beastie Boys داستان. برجسته از آن فیلم های آینده و تقویم شده است سوفیا کاپولا را بر روی سنگبا بازی بیل موری و رشیدا جونز. تازی می رود یک گام فراتر از آن — آن را نه تنها شامل یک لیست ستاره این عنوان که در غیر این صورت رفته اند به رقابت (یا مواجه با تاخیر اکران).

در این مقاله: تلویزیون اپل به همراه, تام هنکس, فیلم, تازی, جریان, اینترنت, خدمات, جنگ جهانی دوم, اپل, سونی, تصاویر Covid-19, کروناویروس, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن