تام بردی و غارت Gronkowski به پیوست شود در Tampa Bay Buccaneers با سابق هیجان زده به “اجرای آن را” با سابق خود را میهن پرستان جدید انگلستان team-mate.

تنها چند ساعت پس از Gronkowski اشاره کرد او ممکن است بیرون آمدن از NFL بازنشستگی آن پدید آمده که 30 ساله بود و در واقع برنامه ریزی برای بازگشت و موضوع تجارت بین میهن پرستان و Bucs.

با توجه به گزارش هایی که معامله شد به سرعت نهایی در روز سه شنبه و Gronkowski عامل جلب Rosenhaus تایید مشتری خود را در رفتن به Bucs “در انتظار فیزیکی”.

ESPN Adam Schefter سپس گفت: Gronkowski گذرانده بودند فیزیکی خود را هموار راه را برای او به پیوست با میهن پرستان بزرگ بردی در خلیج تمپا.

این پرستان هستند بنا به گزارش ارسال Gronkowski و هفتم-دور پیش نویس انتخاب به خلیج تمپا در ازای یک چهارم-دور انتخاب است.

NFL رسمی Instagram آپلود یک ویدیو از بردی و Gronkowski خندان در سال 2019 پس از میهن پرستان ضرب و شتم Kansas City Chiefs در مسابقات قهرمانی آسیا بازی برای رسیدن به سوپر باول LIII.

این کلیپ که همراه بود توسط P. Diddy را “پسر بد برای زندگی” شامل عنوان “این دو” با بردی نوشتن نظر: “اجرای آن را”.

Gronkowski تا به حال در ابتدا به بازنشسته در ماه مارس 2019 مدت کوتاهی پس از سوپر باول LIII زمانی که او برنده سومین حلقه و بردی ششم خود را.

سال گذشته تنگ شد به نام NFL را 100th Anniversary تمام وقت تیم, همراه با بردی و به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین تا کنون بازی موقعیت.

اما یک سری از صدمات معنای او از دست رفته 29 فصل به طور منظم بازی کردن ممکن است 144 در طول نه سال در NFL که همه او را صرف در انگلستان با بردی.

Gronkowski بعد گفت: آن روان تلفات به جای فیزیکی مبارزات بود که به رهبری او را به آن روز.

در حال حاضر و اخیرا برنده WWE 24/7 قهرمانی کمربند در رسلمنیا 36 – کدام پخش در اوایل این ماه – Gronkowski است بازگشت به فوتبال به بازی در کنار بردی یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو