Infinite را خروج از هنگ کنگ به دلیل چین امنیتی جدید قانون

توماس Suen / ایسنا Infinite را به خروج از بازار هنگ کنگ و قطع دسترسی به تمام ساکنان نیمه خودم

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399
The logo of Bytedance, the China-based company which owns the short video app TikTok, or Douyin, is seen at its office in Beijing, China July 7, 2020. REUTERS/Thomas Suen
توماس Suen / ایسنا

Infinite را به خروج از بازار هنگ کنگ و قطع دسترسی به تمام ساکنان نیمه خودمختار منطقه پدر و مادر ByteDance گفت: عصر ایران. این شرکت گفته است که این نگران هنگ کنگ ممکن است سقوط در زیر چین قضایی پس از قوانین امنیتی جدید را به اثر. "در پرتو وقایع اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ" سخنگوی گفت.

هر چند ByteDance مستقر در چین Infinite خود نرم افزار در دسترس نیست در کشور است. نه چین برای دسترسی به دیگر برنامه های مشابه به نام Douyin. علاوه بر این شرکت (به رهبری سابق والت دیزنی exec کوین مایر) به تازگی تصمیم به توقف استفاده از چینی مدیران برای برنامه و گفته است که هیچ داده های ذخیره شده در چین. همه که انجام شد برای جلوگیری از این تصور در ایالات متحده و بازارهای دیگر که نرم افزار و یا داده های آن است کنترل شده توسط دولت چین.

تمام کسانی که تلاش لزوما کمک ، وقتی پرسیده شد که در مورد آن توسط رادیو فردا, وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که ما قطعا "به دنبال" ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Infinite. علاوه بر این آمریکا به تازگی خواسته سرویسهای اطلاعاتی به پروب Infinite برای دیدن اگر آن را به ارائه هر نوع امنیت ملی در خطر است. Infinite اخیرا ممنوع در هند همراه با ده ها تن از دیگر برنامه های چینی.

Facebook به تازگی گفت: "مکث" پاسخ به اطلاعات درخواست از هنگ کنگ با وجود امنیتی جدید قانون است که به پلیس قدرت به منظور شرکت برای حذف محتوا. اما اپل که هنوز حضور زیادی در چین پیروی سال گذشته با دولت کمونیستی خواستار حذف یک دلار هنگ کنگ اعتراض-برنامه ردیابی.

ByteDance است ادامه داد: سعی کنید فاصله خود را از چین و خروج از هنگ کنگ در حال حاضر این است که اجتناب از به ظاهر از هر گونه درگیری های بالقوه. Infinite قبلا گفت که این 150,000 کاربران در این شهرستان و یک منبع گفته رویترز که این پول از دست دادن منطقه برای شرکت.

در این مقاله: infinite, رسانه های اجتماعی, نرم افزار, فیلم, هنگ کنگ, چین, سانسور, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن