Infinite شروع می شود 200 میلیون دلار به صندوق در نهایت شروع به پرداخت سازندگان

عکس: دنیس Charlet (گتی ایماژ)Infinite نرم افزار در مرکز ملی بررسی در اینجا در ایالات متحدهS. و در خارج از کشور

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399
Illustration for article titled TikTok Starts $200 Million Fund to Finally Start Paying Creators
عکس: دنیس Charlet (گتی ایماژ)

Infinite نرم افزار در مرکز ملی بررسی در اینجا در ایالات متحدهS. و در خارج از کشور, نرم افزار محبوب توسط جادوگران و محکوم felons به طور یکسان یک برنامه که به تازگی متهم از hooking کودکان با لباس محلی کارتل های مواد مخدر. این هم یک برنامه که به تازگی اعلام کرد این خواهد بود راه اندازی $200 میلیون بودجه استخر برای سازندگان بر روی پلت فرم آن یک حرکت که باعث شد چند خبرنگاران (از جمله این یکی) به تعجب چرا Infinite است صرف صدها میلیون دلار بر روی پایه های آن به جای y'know هر چیز دیگری.

تبلیغات

برای شکستن این صندوق کمی ونسا Pappas که موفق Infinite ایالات متحده عملیاتتوضیح داد که با شروع در ماه اوت آمریکا سازندگان قادر خواهد بود به درخواست خود را برای برش از 200 میلیون دلار برای حمایت از خود را "ابتکاری" مطالب. صندوق خواهد بود "توزیع" در سراسر 2021 و "انتظار می رود به رشد بیش از این زمان," او اضافه شده است. سازندگان می تواند اعمال می شود و واجد شرایط—اگر آنها بیش از 18به طور مداوم فشار جامعه ایمن محتوا و دیدار با برخی از "پایه برای پیروان."

"در یک زمان نسبتا کوتاه Infinite رشد کرده است برای تبدیل شدن به یک منبع درآمد و فرصت برای سازندگان و خانواده خود را—و ما نمی تواند بیشتر تشویق موفقیت" Pappas نوشت. "همانطور که جامعه ما همچنان به رشد, ما متعهد به پرورش راه و حتی بیشتر برای ما سازندگان برای کسب معیشت بخش, الهام بخش, شادی و خلاقیت است."

تبلیغات

تا به امروز این اولین تلاش واقعی Infinite ساخته شده به طور مستقیم به صندوق سازندگان—نوجوان و یا در غیر این صورت—که پلت فرم های عجیب و غریب و حواس پرت جای بسیاری از ما می دانیم که آن را به. در حالی که این شرکت راه اندازی شد, چند سوال می گیرید gambits در تلاش برای برنده شدن بیش از سازندگان از گفتن YouTاوبه یا Instagram این صندوق نشان دهنده واقعی و ملموس تلاش برای برنده شدن بیش از استعداد های جدید در Infinite پلت فرم و یا پاداش دادن به مردمی که در حال حاضر در آن است.

و با توجه به نحوه TikTokkers شده اند فرار پلت فرم یکهو از اواخر سال یا به دلیل امنیت ملی فشار (در اینجا در ایالات متحده) و یا اینکه یک بان کی مون (هند) پلت فرم نیاز تمام خوبی ها و مطبوعات با سازندگان آن می تواند جمع اوری. که گفت: 200 میلیون دلار ممکن است منحرف کردن اذهان خالق جامعه حکم بزرگ, اما آن را احتمالا نمی خواهد ددستگاه تنظیم کننده فدرال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن