Infinite بلوک QAnon هشتگهای در میان بزرگتر سرکوب

ینس Kalaene/تصویر داد via Getty Images Infinite پیوستن به Facebook و توییتر در سرکوب QAnon, پ

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
13 November 2019, Berlin: ILLUSTRATION - A girl is holding her smartphone with the logo of the short video app TikTok in her hands. With TikTok, users can create short mobile phone videos to music clips or other videos. Other users can comment on it, distribute hearts or react in any other way. Private messages are also possible. The app is particularly popular with young people. Photo: Jens Kalaene/dpa-Zentralbild/dpa (Photo by Jens Kalaene/picture alliance via Getty Images)
ینس Kalaene/تصویر داد via Getty Images

Infinite پیوستن به Facebook و توییتر در سرکوب QAnon, پست حداقل به یک درجه است. شبکه های اجتماعی گفت, اخبار بی بی سی که مسدود شده بود چند هشتگهای مربوط به پشتیبانی تئوری توطئه از جمله "QAnon" خود و موارد مرتبط مانند "از سایه" یا "QAnonTruth." جستجو برای آنها و شما دیگر پیدا کردن هر گونه نتایج.

این اقدام پس از سی ضد دروغ تیم خواسته Infinite در مورد افزایش ویدئوها با استفاده از "QAnonTruth" برچسب. این گروه گاهی اوقات در ارتباط با سوء استفاده و تهدید واقعی جهان آسیب برساند.

این شرکت نیست و از بین بردن ویدئوها با استفاده از هشتگهای ، پیروان هنوز هم دیدن بیاورد و کلیپ های خود را در خوراک و آنها به لحاظ نظری می تواند به نظر می رسد در برای شما غذا پیشنهاد شده ،

ما خواسته ایم Infinite اگر آن را می توانید در نظر بیشتر در تصمیم گیری آن است.

این رویکرد نه به عنوان سخت به عنوان با رقبا است که به طور کامل حذف برخی از حساب ها و صفحات. حتی پس از آن می تواند به طور قابل توجهی کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض QAnon, فیلم ها و تضعیف تئوری حامیان از ایجاد مواد. Infinite در حال حاضر مبارزه با برخی از انواع اطلاعات بر روی پلت فرم آن است و اذعان دارد که هنوز کار بیشتری برای انجام.

در این مقاله: اطلاعات غلط دروغ, Infinite, تئوری های توطئه qanon, اینترنت, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, تئوری توطئه, شبکه اجتماعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب