این هفته بهترین معاملات: اکو نمایش 5, جنگ ستارگان فوری گلدان و بیشتر

Engadget اولین هفته ممکن است به ارمغان آورد یک تعداد معاملات در صفحه اصلی تکنولوژی و دستگاه

توسط DOSTEMANSALAM در 20 اردیبهشت 1399
Echo Show 5 smart display.
Engadget

اولین هفته ممکن است به ارمغان آورد یک تعداد معاملات در صفحه اصلی تکنولوژی و دستگاه های تلفن همراه. کسانی که در بازار برای یک کوچکتر اکو دستگاه با یک صفحه نمایش هنوز هم می تواند مانع اکو نمایش 5 برای $50 و 8 80 دلار است. جنگ ستارگان طرفداران با یک نقطه نرم برای پخت و پز آهسته هنوز هم می تواند استفاده از ویلیامز سونوما "در مارس 4" فروش که تخفیف سه جنگ ستارگان فوری گلدان مدل و Wellbots همچنان به ارائه $170 کردن یک کوسه IQ ربات خلاء با خود تخلیه پایه. وجود دارد همچنین معاملات بزرگ در دسترس در پایگاه اپل و گوگل صفحه 4 گوشی های هوشمند است. در اینجا بهترین معاملات از این هفته است که شما هنوز هم می توانید دریافت کنید.

اکو نشان می دهد 5 و 8

آمازون هنوز تخفیف در انعکاس آن نشان می دهد 5 و اکو نمایش 8 حذف آنها را به 50 دلار و 80 دلار بود. این جمعه سیاه-esque قیمت و ما به احتمال زیاد نمی خواهد آنها را ببینید این پایین دوباره تا زمانی که نخست بعد رول در اطراف. اکو نمایش 8 صفحه نمایش بزرگتر باعث می شود آن را برای تماشای فیلم دستور و نمایش عکس در حالی که اکو نمایش 5 می تواند nightstand خود را همراه و به عنوان یک ساعت زنگ دار.

خرید اکو نشان می دهد 5 در آمازون - 50 دلار

خرید اکو نمایش 8 در آمازون - $80

جنگ ستارگان فوری گلدان

Star Wars Instant Pots.
ویلیامز سونوما

"ممکن است 4" آمده است و رفته اما شما هنوز هم می تواند مانع یک جنگ ستارگان-مجموعه فوری گلدان از ویلیامز سونوما در قیمت با تخفیف. سه مدل — 3-کوارت BB-8 6-کوارت Stormtrooper و 8 لیتر Chewbacca — باقی می ماند در فروش برای $20 کمتر از قیمت به طور منظم بنابراین شما می توانید یک شروع در تنها $60. ستارگان فوری گلدان مجموعه راه اندازی شد در پایان سال گذشته و حتی اگر آنها نگاه کاملا متفاوت از حالت عادی فوری گلدان عملکرد آنها را فقط همین. شما یک جنگ ستارگانالهام گرفته از دستور هنگامی که شما خرید هر یک از آنها را هر چند, و, ویلیامز سونوما sweetens معامله با ارائه حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $50 با کد SHIP4FREE.

خرید 3-Qt BB-8 روز ویلیامز سونوما - $60

خرید 6-Qt Stormtrooper در ویلیامز سونوما - $80

خرید 8-Qt Chewbacca در ویلیامز سونوما -- 100 دلار

10.2 اینچ, اپل

Apple 10.2-inch iPad.
کریس Velazco/Engadget

بهترین معامله در 10.2 اینچ و iPad است که ما دیده ایم در حالی که هنوز هم در دسترس است — شما می توانید پایه-سطح قرص برای تنها $250 در بهترین خرید. به طور معمول قیمت 330 دلار به 10.2 اینچ اپل یک ارزش بزرگ: ما به آن نمره 86 خود را برای به روز رسانی صفحه نمایش بزرگتر جامد عمر باتری اپل و مداد پشتیبانی می کند. این تبلت به زمانی که شما نمی خواهید به صرف یک تن از پول, اما هنوز هم می خواهید یک آبرومندانه دستگاه قدرتمند (نه به ذکر است آن را مقرون به صرفه ترین آی پد در اپل صف حتی زمانی که در فروش). بهترین خرید اپل, خرید رویداد هنوز ادامه دارد و همچنین, بنابراین شما هنوز هم می توانید دریافت $100 کردن HomePod در علاوه بر این به دیگر تخفیف.

خرید 10.2 اینچ, اپل در بهترین خرید - $250

فروشگاه بهترین خرید اپل رویداد

کوسه IQ خلاء

Shark IQ robot vacuum.
کوسه

شما هنوز هم می تواند با گرفتن یک کوسه IQ ربات خلاء با خود تخلیه پایگاه در Wellbots برای $430 با کد ENGADGETCLEAN. این دستگاه در حال حاضر در فروش برای $450 اما Engadget منحصر به فرد کد شما اضافی $20 off. این کوسه ربات خلاء یکی از این شرکت مدل بالاتر پایان با اتصال فای, پشتیبانی از آمازون الکسا و گوگل دستیار و خود تخلیه پایه که بدان معنی است که کمی کمتر برای شما کار می کنند.

خرید کوسه IQ ربات خلاء در Wellbots - $430

صفحه 4 و 4XL

Google Pixel 4 and Pixel 4XL smartphones.
Engadget

گوگل در صفحه 4 و 4XL گوشی های هوشمند باقی می ماند در فروش در بهترین خرید با شروع در $450 و 550 دلار بود. هر دو گوشی کاهش یافته و به این قیمت در ماه گذشته اما فروش است دوباره — بنابراین در حال حاضر زمان برای گرفتن یک اگر شما آن را از دست رفته اولین بار در اطراف. ما به صفحه 4 گوشی نمره 85 برای عالی دوربین جامد عملکرد و بهبود گوگل دستیار ویژگی های.

خرید گوگل صفحه 4 در بهترین خرید - $450

خرید گوگل صفحه 4 XL در بهترین خرید - $550

Sling TV

Sling TV
زنجیر

زنجیر تلویزیون همچنان به اجرای آن یک ساعت یک مبارک ارتقاء که در آن هر کسی می تواند تماشای زنجیر نارنجی مطالب به صورت رایگان از 5 بعد از ظهر تا نیمه شب هر روز. همه شما باید انجام دهید این است ثبت نام در زنجیر وب سایت — بدون کارت اعتباری مورد نیاز است. برنامه نویسی شامل کانال های مانند سی ان ان AMC آمریکا و TNT اما برگ دیزنی, ESPN و دیگران که شامل نمی شود زنجیر نارنجی ردیف. اگر شما خارش به تماشای اخبار یا تلویزیون های مختلف را نشان می دهد و یا فقط می خواهید برای دیدن برخی از کانال های دسترسی ندارید در حال حاضر این است یک راه عالی برای انجام این کار است.

دریافت Sling TV Happy Hour

HBO حداکثر قبل از سفارش

HBO Max
پریسلی ان/گتی ایماژ برای WarnerMedia

جدید و مقدماتی مشترکین می توانید قبل از سفارش HBO حداکثر به 12 دلار در هر ماه برای اولین بار در سال با تخفیف از نرمال 15 دلار قیمت ماهانه. تنها نکته این است که شما باید برای ثبت نام از طریق HBO حداکثر سایت و نه از هر توزیع کننده. HBO به وضوح می خواهد به آن جریان خدمات بیشتر جذاب برای adopters اولیه و این تبلیغی قطعا می کند که در آن حتی مقرون به صرفه تر از Netflix قیمت برای آن استاندارد HD برنامه.

خرید HBO حداکثر به 12 دلار در هر ماه

جدید معامله شده

TCL 75 اینچ سری 8 Roku تلویزیون

امروز تنها شما می توانید TCL 75 اینچ سری 8 Roku تلویزیون برای 1800 دلار — است که دلار از 1200 خاموش طبیعی آن قیمت از $3,000. بله که هنوز هم یک تن از پول برای خرج کردن در تلویزیون, اما شما در حال گرفتن Roku هوشمند رابط یک صفحه نمایش 4K با HDR قابلیت ها و mini-LED تکنولوژی.

خرید TCL سری 8 Roku تلویزیون در بهترین خرید - 1800 دلار

Xbox One X Star Wars Jedi: Fallen سفارش Deluxe نرم افزاری

بهترین خرید است که Xbox One X Star Wars Jedi: Fallen سفارش بسته نرم افزاری برای 300 $که $100 خود را با قیمت طبیعی است. در حالی که مقدار زیادی از Xbox One X بسته نرم افزاری آمار کمی پایین تر قیمت این یکی به خصوص معامله خوب برای هر گونه کاهش یافته سفارش طرفداران. فقط نگه داشتن در ذهن است که ایکس باکس سری X در راه است, بنابراین اگر شما می خواهید آخرین و بزرگترین ایکس باکس, ممکن است آن را به ارزش صبر کنید.

خرید Xbox One X بسته نرم افزاری در بهترین خرید - $300

Roku هوشمند Soundbar

QVC کمترین قیمت ما دیده ایم در Roku هوشمند Soundbar انداختن آن به $176. طراحی شده برای کار با "گنگ" تلویزیون های soundbar ساخته شده است در Roku فوق العاده فن آوری پس از آن هر دو دستگاه های صوتی و همچنین به عنوان یک دستگاه هوشمند. این شهر همچنین دارای ویژگی های مانند گفتار وضوح برای بهبود گفت و گو با کیفیت و حجم صدا به صورت خودکار درست برای آرام بخش و فوق العاده با صدای بلند و آگهی های بازرگانی.

خرید Roku هوشمند Soundbar در QVC - $176

آناليز واريانس دقت اجاق گاز Pro

آناليز واريانس کاهش قیمت آن دقت اجاق گاز Pro sous vide دستگاه به 200 دلار و یا نیمه فعال این قیمت طبیعی است. بالاترین-end دستگاه آناليز واريانس به فروش می رساند این sous vide بسته 1200 وات قدرت یک پروب دما برای سازگار دقت و طراحی ساخته شده با فولاد ضد زنگ و تفلون-آلومینیوم پوشش داده. آن را ممکن است برای sous-vide تازه کار, اما آن را می شود یک هدیه بزرگ برای چاشنی آشپز خانه در زندگی خود را.

خرید دقت اجاق گاز Pro - 200 دلار

DJI Osmo موبایل 3

کسانی که نیاز به یک گوشی هوشمند gimbal می گیر Osmo موبایل 3 برای تنها $90. ما دیده ایم DJI آخرین gimbal قطره به 100 قبل از, اما این یک معامله بهتر. نه تنها می تواند به شما شلیک صاف تصویری با هر گوشی های هوشمند با این لوازم جانبی اما gimbal نیز چین را به حتی بیشتر شکل جمع و جور خواهد بود که بهترین در هنگام سفر.

خرید Osmo موبایل 3 در B&H Photo - $90

CalDigit TS3 Plus

CalDigit را TS3 به علاوه در فروش برای $230 در آمازون. این عالی حوض اتحاد ماند حدود 280 به تازگی اما در حال حاضر این آمار پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام. آن را قابل اعتماد بارانداز مناسب برای هر صاعقه لپ تاپ و آن را به پورت های بیشتر از شما به احتمال زیاد هرگز نیاز. در علاوه بر این به دو صاعقه 3 پورت آن دارای پنج USB-یک پورت دو USB-C پورت یک پورت اترنت و یک اسلات کارت حافظه SD و بیشتر. کاربران ویندوز می توانید به دو 4K نمایش از حوض و با 87W قدرت تحویل حوض را به سرعت شارژ لپ تاپ است.

خرید CalDigit TS3 به علاوه در آمازون - $230

Thermoworks ملزومات کیت

Thermoworks باید کنار هم قرار دادن دو "ملزومات" کیت با برخی از محبوب ترین دستگاه های خانه پخت و پز و کباب کردن. خانه پخت و پز ست در فروش برای $115 شامل Thermapen Mk4 نقطه زنگ دماسنج یک کفگیر و دو سیلیکون hotpads. BBQ ست هزینه کمی بیشتر در $158 و آن را شامل Mk4 دود 2-کانال زنگ یک کوک برس و دو سیلیکون hotpads. یا مجموعه ای مفید خواهد بود برای کسانی که فقط وارد شدن به صفحه اصلی پخت و پز و یا کباب کردن در حالی که تحت قرنطینه.

خرید Thermoworks ملزومات شروع در $115

در این مقاله: تجارت هفتگی معاملات engadgetdeals, thebuyersguide آمازون اکو نمایش 5, جنگ ستارگان, فوری, گلدان, اپل, صفحه 4, xl, گوگل, Sling TV, hbo, حداکثر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب