این هفته بهترین معاملات: اپل دیده بان سری 3, لانه Hub حداکثر و بیشتر

کریس Velazco / Engadget همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل ا

توسط DOSTEMANSALAM در 14 تیر 1399
Apple Watch Series 3
کریس Velazco / Engadget
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

استقلال روز آخر هفته لگد کردن با یک دسته از کوپن های تخفیف محبوب الکترونیک و فن آوری. اپل دیده بان سری 3 همچنان در پایین ترین قیمت همیشه و شما می توانید $100 جدیدترین مک بوک ایر. وبر متصل SmokeFire کوره 200 دلار در خارج از یک تخفیف خوب برای کسانی که نیاز به یک کوره ارتقا — و شما می توانید مانع free لانه Hub هنگامی که شما خرید یک لانه Hub حداکثر. در اینجا بهترین معاملات از این هفته است که شما هنوز هم می توانید خرید امروز.

اپل دیده بان سری 3

اپل دیده بان سری 3 گرداند و به پایین ترین قیمت همیشه — تنها $169 در آمازون. در حالی که آخرین تماشای شما می توانید آن را به طور قابل توجهی ارزان تر از حتی سری 5 هنگامی که آن را در فروش ($299 در بهترین حالت آن روز). ما به سری 3 نمره 82 زمانی که آن را برای اولین بار بیرون آمد و آن را هنوز هم یک ساعت هوشمند است. آن را نشانی از ویژگی های پیشرفته مانند ECG اندازه گیری سقوط-تشخیص و یا همیشه بر روی صفحه نمایش اما آن را تمام اصول واقعا به خوبی فعالیت های روزانه و پیگیری تمرین در-پخش پیام سیری دستورات و بیشتر.

خرید اپل دیده بان سری 3 در آمازون - $169

مک بوک ایر

Apple MacBook Air
Engadget

آخرین مک بوک ایر در فروش دوباره در آمازون: شما می توانید مانع این مدل با پردازنده Core i3 8GB RAM و 256 GB از ذخیره سازی برای تنها $899 که 100 دلار خود را با قیمت طبیعی است. Undoubtably بهترین چیز در مورد سال 2020 مک بوک ایر است, به روز صفحه کلید — رفته پروانه کلید های گذشته به عنوان جایگزین آنها شده اند محکم تر springier جایگزین. که یکی از دلایل چرا ما به مک بوک ایر نمره 87 همراه با صفحه نمایش شبکیه چشم جامد لای شیار و دقیق سنسور TouchID.

خرید مک بوک ایر در آمازون شروع در $899

آی پد مینی

iPad mini
Engadget

کسانی که نیاز به یک آی پد مینی با ذخیره سازی اضافی می توانید 256GB مدل در آمازون با قیمت 499 دلار در حال حاضر است که 50 دلار کمتر از قیمت عادی. وای فای + سلولار مدل در فروش و همچنین برای $629. این آخرین مدل از آی پد مینی است که ما به یک نمره 85 برای قوی آن عملکرد خوب عمر باتری و صفحه نمایش بهبود یافته.

خرید آی پد مینی (WiFi) در آمازون - $499

خرید آی پد مینی (WiFI + Cellular) در آمازون - $629

وبر SmokeFire متصل کوره

Weber SmokeFire grills
بیلی استیل / Engadget

ساز و برگ خود را حیاط خلوت با کوره در حالی که وبر آن SmokeFire سری در فروش. شما می توانید SmokeFire EX4 برای $799 و SmokeFire EX6 برای $999 در حال حاضر هر دو که $200 خاموش قیمت عادی خود را. این وبر متصل کوره است که ما در ابتدا به یک نمره 71 اما به تازگی ضربه آن تا 80. نمره تغییر می آید به دلیل یک دسته از پیشرفت های وبر ساخته شده است که به آن هوشمند کباب پلت فرم از جمله دما از راه دور تنظیم و خاموش کردن بهتر از اطلاعیه های فشار و کارآمد تر از دست زدن به نوسانات درجه حرارت. نه تنها SmokeFire کوره های برخی از بهترین مواد غذایی با عمیق, اسموکی, طعم, آنها در حال حاضر نیز حتی دقیق تر از آنها در ابتدا.

خرید SmokeFire EX4 از وبر - $799

خرید SmokeFire EX6 از وبر - $999

گوگل لانه Hub حداکثر بسته نرم افزاری

Google Nest Hub Max
نیکول لی / Engadget

یک دسته از خرده فروشان هنوز هم یک بسته نرم افزاری در فروش می شود که شما یک لانه Hub هنگامی که شما خرید یک لانه Hub حداکثر. بنابراین شما می توانید هر دو هوشمند نمایش می دهد و در مجموع $229 است که یک معامله بزرگ با توجه به شما می خواهم به صرف حدود 318 اگر شما آنها را خریداری به طور جداگانه و در قیمت کامل. ما به لانه Hub حداکثر نمره 86 برای دوست داشتنی خود را به نمایش خوب کیفیت صدا و ژست قابلیت های. ما همچنین می خواهم که توپی حداکثر شامل یک ساخته شده در دوربین برای ویدئو چت (و شما می توانید به صورت الکترونیکی آن را غیر فعال کنید هر زمان که شما می خواهید). به طور منظم لانه Hub است که کمی کوچکتر از توپی حداکثر و ندارد اما این یکی دیگر از جامد صفحه اصلی گوگل دستیار.

خرید لانه Hub حداکثر بسته نرم افزاری در بهترین خرید - $229

خرید لانه Hub حداکثر بسته نرم افزاری در انبار خانه - $229

خرید لانه Hub حداکثر بسته نرم افزاری را در B&H Photo - $229

BioLite چراغ پیشانی 330

BioLite Headlamp 330
Engadget

شما هنوز هم می توانید BioLite جامد چراغ پیشانی 330 برای 48 دلار یا 20 درصد را از قیمت عادی هر دو در BioLite و آمازون است. این است که خوب و لوازم جانبی را در حالی که پیاده روی کمپینگ و یا در حالی که انجام پروژه و تعمیرات در اطراف خانه خود را. نه تنها آن است که قابل شارژ است, اما آن را تا 40 ساعت در یک شارژ و خیلی راحت به بوت.

خرید چراغ پیشانی 330 در BioLite - $48

خرید چراغ پیشانی 330 در آمازون - $48

August Smart Lock

August Smart Lock 4th gen
Engadget

شما می توانید خانه خود را کمی نی نی دقیق با آگوست 4th-gen WiFi, قفل هوشمند, و در حال حاضر شما می توانید آن را برای $229 در Wellbots با استفاده از کد ENGADGETLOCK در پرداخت. که $20 off طبیعی آن قیمت و بالاترین ما آن را دیده ام. ما به این قفل هوشمند نمره 80 را برای مراحل نصب آسان و جمع و جور و طراحی جذاب و سازگاری آن با بسیاری از دستیاران مجازی از جمله الکسا و سیری.

خرید August Smart Lock در Wellbots برای $229

TCL 8-سری Roku تلویزیون

TCL 8-series smart TV
TCL

از طریق جولای 5th, شما می توانید صرفه جویی تا 50 درصد در یک زن و شوهر از TCL 8-سری Roku تلویزیون. 65 اینچ تلویزیون های هوشمند کاهش یافته است به $1000 و عظیم 75 اینچ تلویزیون های هوشمند در حال حاضر 1800 دلار. اینها بخشی از زمین که در پایان سال گذشته و از ویژگی های quantom dot و مینی تکنولوژی LED. آخرین باری که ما آنها را دیدم رها کردن این کم بود پشت در, ممکن است, بنابراین در حال حاضر زمان برای گرفتن آنها را اگر شما از دست رفته اول فروش شده اند و برگزاری برای تخفیف در یک high-end تلویزیون.

خرید TCL 65-inch, 8-سری تلویزیون در بهترین خرید - $1,000

خرید TCL 75-inch, 8-سری تلویزیون در بهترین خرید - 1800 دلار

جدید معامله شده

Aukey Omnia 100W PD USB-C شارژر

Engadget خوانندگان می توانید Aukey را Omnia 100W PD USB-C شارژر برای $41.24 در آمازون با قطع 10 درصد تخفیف کوپن و با استفاده از کد ENGADGETB5 در پرداخت. که نزدیک به 14 دلار خود را با قیمت عادی و پایین ترین قیمت را ما دیده ایم. با استفاده از گن سیستم قدرت این شارژ آجر کوچکتر و سبک تر از یک است که می آید با 16-inch MacBook Pro, اما آن را فراهم می کند فقط به عنوان قدرت زیادی است. آن را محدود به محصولات اپل یا شما می توانید آن را با دیگر USB-C لپ تاپ ها مانند دل XPS 13 و حتی دستگاه های مانند نینتندو سوئیچ. آن را خوب و لوازم جانبی را در دست خود را به اتهام USB-C دستگاه و آن را بسیار آسان تر خرید از رقابت دستگاه که دو برابر هزینه.

خرید Aukey 100W PD USB-C شارژر در آمازون - $41.24

Sega Genesis مینی

سگا جنسیس مینی است به 40 دلار در آمازون, پایین ترین قیمت همیشه. این یک جامد یکپارچهسازی با سیستمعامل کنسول که حتی در آن قیمت 60 دلار است و یک سرمایه گذاری خوب است. ما به آن نمره 89 برای آن وفادار تقلید خوب کیفیت ساخت کنترلر USB پورت و بزرگ انتخاب بازی.

خرید سگا جنسیس مینی در آمازون - $40

کارشناسی ارشد و پویا فروش

از طریق جولای 6th, کارشناسی ارشد و پویا در حال اجرا است فروش که در آن شما می توانید صرفه جویی 25 درصد در تمام سفارشات با استفاده از کد WEEKEND25 در پرداخت. این شرکت همچنین با اهدای 10 درصد از تمام درآمد حاصل به دست آورده در ماه جولای به NAACP این صندوق دفاع حقوقی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. کارشناسی ارشد و پویا دستگاه معمولا جامد و البته گران قیمت است که به همین دلیل آن را همیشه ارزش یک فهرست زمانی که این شرکت است که با داشتن یک فروش. در سال گذشته ما به آن MW07 به علاوه بی سیم از earbuds نمره 86 و آن MW65 هدفون نمره 88.

فروشگاه استاد و پویا جولای 4th, فروش

Theragun مینی

جمع و جور ترین Theragun در فروش از طریق جولای 5th. در حال حاضر شما می توانید Theragun مینی برای 174 دلار در وب سایت شرکت. این سه سرعت ماساژ تفنگ با ارگونومیک گرفتن قدرتمند و در عین حال آرام موتور و 150 دقیقه عمر باتری. در حالی که گران تر Theragun محصولات باید ویژگی های و حتی بیشتر از Theragun مینی قابل حمل بیشتر از دسته و آن را حتی ساده تر خرید در حال حاضر که آن را 25 دلار ،

خرید Theragun مینی در Theragun - $174

جزر و مدی 1-سال عضویت

امروز تنها بهترین خرید است فروش در 1 سال جاری حق عضویت ضربه زدن به قیمت 70 دلار. که 50 دلار خود را با قیمت 120 دلار و 10 دلار کمتر از بالاترین قیمت ما آن را دیده ام. جزر و مد حق بیمه است که بسیار شبیه به Spotify و سیب موزیک در حس که آن را پایه خدمات جریان موسیقی به صورت صوتی با کیفیت بالا و موسیقی گزینش. آن را شامل نمی شود با فشرده سازی lossless audio — که متعلق به جزر و مدی هدفن اعضا و عضویت هزینه 20 دلار در هر ماه. این یک معامله خوب است اگر شما شده است که مایل به سعی کنید از این سرویس است.

خرید جزر و مدی حق بیمه (1 سال) در بهترین خرید - $70

Razer جولای 4th, فروش

وجود دارد یک زن و شوهر معاملات خوب در Razer لوازم جانبی برای تعطیلات آخر هفته. بهترین خرید و آمازون را Razer ادم خائن و بدنهاد بازی های سیمی موس برای 50 دلار که پایین ترین قیمت ما آن را دیده ام. آمازون نیز Razer Thresher gaming headset برای PC و PS4 برای 85 دلار که پایین ترین قیمت نیز هست.

خرید ادم خائن و بدنهاد ماوس در بهترین خرید - 50 دلار

خرید ادم خائن و بدنهاد ماوس در آمازون - 50 دلار

خرید Thresher gaming headset در آمازون - $85

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, weeklydeals, quarantinesummer اپل, اپل دیده بان سری 3, مینی اپل, مک بوک ایر وبر وبر smokefire گوگل لانه hub max BioLite چراغ پیشانی 330, BioLite, august smart lock Tcl Roku تلویزیون aukey استاد & پویا theragun Razer جزر و مدي سگا sega genesis مینی, اخبار, دنده


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب