این چیزی است که کابین Virgin Galactic را SpaceShipTwo خودرو را شبیه

گردشگری فضایی شرکت ویرجین کهکشانی رونمایی از کابین لوکس طراحی افتتاحیه آن SpaceShipTwo خودرو VSS وحدت. High-end طراحی شده توسط Virgin Galactic در ارتباط با لندن-بر اساس طراحی سازمان Seymourpowell ارائه می دهد شش نفره کابین decked با 17 ویندوز به ارائه بهترین امکان مشاهده زمین و ستاره در طول سفر به فضا.

در یک livestream کنفرانس مطبوعاتی Virgin Galactic سخنران توضیح داد که در جاذبه صفر در لانه زنبوری-سبک کابین داخلی را تبدیل به یک 360 درجه صعود قاب است که مسافران می توانند کشف با ارزش خود را در طول چند دقیقه بی وزنی. نیز وجود دارد یک دایره بزرگ آینه در پشت کابین بنابراین مسافران می توانند نظر خود را شناور همراه با 16 پردازنده دوربین برای ضبط هر لحظه از این سفر است.

صندلی به رخ کشیدن دیجیتال شخصی نمایش در seatbacks برای ارائه اطلاعات با ارزش در طول پرواز (و یا شاید در حال پخش یک قسمت از خانواده مدرن اگر شما خسته از خیره در بی نهایت خالی از جهان است.) آنها را مدیریت G-نیروهای خمیده در سطوح مختلف در طول های مختلف عبارات از پرواز به فضا.

در صورتی که SpaceShipTwo استفاده می شود برای حمل و نقل آزمایش های علمی و یا تجهیزات صندلی می تواند به طور کامل حذف و جایگزین با ظرفیت ترابری قفسه.

با توجه به طراحان آبی و فیروزه ای رنگ استفاده می شود در سراسر کابین به ارائه یک “هماهنگ” لینک به رنگ spacesuits و همچنین لینک دادن به رنگ ها از زمین که از فضا دیده می شود.

Virgin Galactic و ماموریت خود را به ستاره

تاسیس در سال 2004 توسط ریچارد برانسون, انگلیسی, پروازهای فضایی شرکت ویرجین کهکشانی با هدف حمل و نقل افراد به لبه فضا در SpaceShipTwo فضاپیما است. سال گذشته این شرکت با موفقیت انجام یک پرواز آزمایشی از سه نفر از جمله یک مسافر. پیش از آن در سال 2020 این شرکت همچنین انجام می شود یکی دیگر از تست پرواز از آن خانه پایه برای زیر مداری پروازهای فضایی امریکا است. آن را به تازگی اعلام کرد که با همکاری ناسا که انجام خواهد داد که خصوصی فضانوردان و فضای گردشگران به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

Virgin Galactic هدف شروع به ارائه زیر مداری پرواز به پرداخت مشتریان در طول چند سال آینده. این گزارش هزینه در مجاورت 250.000 دلار است. دوست عزیز حداقل شما می دانید که شما می خواهید یک صندلی راحت برای سفر ،

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>