این بازگشت به آینده مراسم ویژگی های به موقع عاقبت ایده و قدرتمند موسیقی شماره

کریستوفر لوید و Michael J. Fox فقط دو تا از افرادی که پیوستن به جاش گاد در پیوست از هم جدا.تصویر: YouTubeچه ات

توسط DOSTEMANSALAM در 23 اردیبهشت 1399
Christopher Lloyd and Michael J. Fox are just two of the people who join Josh Gad on Reunited Apart.
کریستوفر لوید و Michael J. Fox فقط دو تا از افرادی که پیوستن به جاش گاد در پیوست از هم جدا.
تصویر: YouTube

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما دوباره بازیگران و عوامل پشت یکی از بهترین فیلم trilogies از تمام زمان? همه چیز بسیار سنگین است.

تبلیغات

اوایل امروز, بازیگر, Josh Gad عرضه دومین قسمت از یوتیوب جدید نشان می دهد پیوست از هم جدا, که در آن او reunites بازیگران یاد فیلم برای کمک به جمع آوری پول برای ارزش خیریه. او در آغاز با Goonies (که بود) نگه داشته و همه چیز در Amblin خانواده برای قسمت دو. Gad آورده و از اکثر بازیگران و خدمه از یاد 1985 فیلم بازگشت به آینده برای 30 دقیقه زوم که تضمین شده است برای آوردن لبخند به چهره شما.

وجود دارد برخی از شگفتی در اینجا حتی تا و از جمله پس از این اعتبارات پس از آن بررسی کنید و ما بحث بیشتر در مورد آن را در زیر.

ما لحظات مورد علاقه, علاوه بر لذت خالص در هر صورت فرد زمانی که آنها بر روی تماس هستند که لی تامپسون می گوید خوب بازگشت به آینده 4 طرح خواهد بود هر کس به ژانویه به ما هشدار می دهند در مورد این رمان coronavirus و زمانی که کریستوفر لوید توضیح می دهد که ایده خود را برای یک Rick and Morty کراوات. آه و تفسیر از "قدرت عشق" توسط بازیگران به بازگشت به آینده موسیقی نبود یا بد. و آیا شما تا پایان سازمان دیده بان نشان می دهد که Claudia Wells که بازی اصلی جنیفر (قبل از اینکه جایگزین توسط الیزابت Shue), میآید ؟ فقط چیزهای بزرگ.

تبلیغات

شما قطعا از دست این بازیگر که با بازی ضربت, Thomas F. Wilson, اینجا, به عنوان به خوبی به عنوان Crispin Glover اصلی جورج McFly. ویلسون است که شناخته شده است به یک کمی سمج وقتی که می آید به بازگشت به آینده, اگر چه, و Glover آیا شکایت تولید کنندگان بر محرومیت از عاقبت. بنابراین هر دو شرکت نمی کند را حس. از سوی دیگر این مراسم بود که به منظور بالا بردن آگاهی برای پروژه امیداست که ارائه کمک های اولیه به کارکنان مراقبت های بهداشتی. آن را احساس می کند مانند اگر تا کنون آنها می رویم به بحث در مورد این مجموعه این می شده اند ،

با این وجود پس از Goonies و بازگشت به آیندهما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه Gad و خدمه اش باید تا آستین خود را بعدی.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب