این ماجراجویی زمان های دور سرزمین تیزر طول می کشد BMO در یک ماجراجویی بزرگ


BMO!

BMO!
تصویر: شبکه کارتون/HBO Max

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

BMO مورد علاقه همه حساس بازی پسر آنالوگ نیز نقطه کانونی از اولین ماجراجویی زمان های دور سرزمین خاص است. ما نمی توانیم صبر کنید برای بازی.

تبلیغات

در یک تیزر کوتاه ما یک نگاه اجمالی از آنچه پیش رواست که بسیاری از BMO. و فضا! یک نمای کیهانی نیستی, به علاوه, BMO, آواز خواندن یک آهنگ در مورد تنهایی و یا نه چندان تنهایی از ستاره.

این مسلما نه زیادی برای رفتن اما به عنوان اولین بیت از ماجراجویی زمان ما و بعد فورا رفت واز آنجا آخر از سری اصلی در سال 2018 آن را وسوسه انگیز. و BMO همواره یک فوتی و فوری و خارج از ضرب و شتم شخصیت سمبل نشان می دهد نسبت معرفی چیزهای احمقانه است که در نهایت تبدیل به پایه رزونانس و زیبا.

تبلیغات

ماجراجویی زمان های دور سرزمین امیدوارم یک خاتمه می کند که حق با سری آن به شرح زیر است. این فوق العاده جدید, هر یک ساعت طولانی خواهد بود که به HBOMax با دو قسمت “BMO” و “ابسیدین” با تمرکز بر شاهزاده Bubblegum و Marceline آینده این سال است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>