این A. I. باعث می شود تا گنگ و نامفهوم کلمات و تعاریف که صدا به طرز حیرت انگیزی واقعی

یک sesquipedalian کسی است که overuses غیر معمول کلماتی مانند lameen (یک اسقف نامه بیان یک گسل یا توبیخ) یا s

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399

یک sesquipedalian کسی است که overuses غیر معمول کلماتی مانند lameen (یک اسقف نامه بیان یک گسل یا توبیخ) یا salvestate (حمل و نقل صندلی ماشین به اتاق ناهار خوری) فقط به خاطر آن است. اول از کسانی که مایل کلمات واقعی است. دوم دو نیست. اما آنها کاملا باید باشد. آنها اختراع یک وب سایت جدید به نام این کلمه وجود ندارد. طراحی شده توسط یادگیری ماشین این conjures تا کاملا جدید کلمات قبل از هرگز دیده می شود و یا استفاده می شود و حتی تولید نیمه راه تعریف قانع کننده برای آنها است. این همه انواع و درخشان است.

"در ماه فوریه من ترک کار من به عنوان یک مدیر مهندسی در Instagram پس از گذراندن هفت شدید سال ساختمان الگوریتم رتبه بندی خود مانند غیر وابسته به زمانسنجی, خوراک" توماس Dimson خالق این کلمه وجود ندارد گفت: روندهای دیجیتال. "و من در تلاش بودند به اشفتگی فکری موقتی نام برای شرکت ما می توانید شروع با هم در A. I. فضا. پس از [آمدن با] برخی از لنگ آنهایی که من تصمیم گرفتم آن را مناسب تر به اجازه A. I. نام یک شرکت در مورد A. I."

سپس به عنوان Dimson می گوید آن همه گیر جهانی اتفاق افتاد و او در بر داشت خود را در خانه با مقدار زیادی از زمان در دست های خود را به بازی در اطراف با نام او-ساخت الگوریتم. "در نهایت من تصادفا مک لغت به عنوان یک پتانسیل آموزش و [آغاز] تولید کلمات دلخواه به جای نام شرکت" او گفت:.

اگر شما تا کنون شوخی که کسی که با استفاده از کلمات پیچیده در زندگی روزانه خود باید بلعیده یک فرهنگ لغت که تقریبا دقیقا همان چیزی است این کلمه وجود ندارد انجام داده است. الگوریتم آموزش دیده بود از یک فایل فرهنگ لغت Dimson ساختار با توجه به بخش های مختلف از بیان تعریف و استفاده از مثال. مدل پالایش OpenAI بحث برانگیز GPT-2 متن ژنراتور بسیار به کرات الگوریتم یک بار به نام بیش از حد خطرناک برای انتشار عمومی. Dimson پیچ و تاب و در آن احتمالات اختصاص به پتانسیل کلمات بر اساس آن حروف هستند به احتمال زیاد به دنبال یک دیگر تا "کلمه" به نظر می رسد منطقی و قانع کننده ورود به فرهنگ لغت. به عنوان گام نهایی آن را بررسی می کند که تولید کلمه واقعی نیست یک به دنبال آن در اصل مجموعه آموزشی.

این کلمه وجود ندارد فقط آخرین در یک سری از "[قرار دادن شیء] وجود ندارد" خلاقیت. دیگران از محدوده غیر موجود Airbnb لیست جعلی مردم برای کامپیوتر-ایجاد الگوهای رفتاری است که با این وجود جذب عجیب و غریب طنز از آنهایی که واقعی است.

"مردم عصبی کنجکاوی نسبت به آنچه باعث می شود ما انسان" Dimson گفت. "با نگاه به این ماشین تولید دموی ما بهتر قادر به درک خودمان است. من به یاد شیفتگی عمیق آبی ضرب و شتم Kasparov در سال 1996 و یا AlphaGo ضرب و شتم لی Sedol در سال 2016."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب