این عجیب و غریب, کون, دریا, موجودات زنده در 'ان دماغ کاخ' که جذب کربن

نزدیک تصویری از یک غول larvacean در آن آه ان دماغ کاخ.تصویر: Atelier phusis از طریق APتصور کنید grossest خانه

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399
A close-up image of a giant larvacean in its, uh, snot palace.
نزدیک تصویری از یک غول larvacean در آن آه ان دماغ کاخ.
تصویر: Atelier phusis از طریق AP

تصور کنید grossest خانه شما تا کنون بوده است. آبجو خود را-می تواند آشغال کالج, خوابگاه, اتاق ؟ آپارتمان یک دوست پسر سابق که خواب بد بو, رنگ آمیزی تشک بر روی زمین ؟ بدون توجه به آنچه شما به فکر جوانان larvaceans " خانه احتمالا بالای آن است.

تبلیغات

این شفاف دریایی بی مهرگان مربوط به پلانکتون و شبیه غول tadpoles با پیازی سر و wiggly, تخت, دم. آنها تنها به اندازه یک مشت انسان, اما آنها خود را احاطه کرده با بادکنک-مانند سه پا-شبکه گسترده از مخاط است که آنها خود را ایجاد. دانشمندان تماس ساختار "ان دماغ قصر." نفرت انگیز? بله. اما به نظر می رسد این موجودات و ناخالص خود را خانه در خدمت مهم سیارهای توابع از جمله بازی یک outsized نقش در sequestering کربن از جو است.

غول larvaceans' ان دماغ حباب مدت طولانی است که یک بیت از یک رمز و راز برای دانشمندان است. پس از آنها خیلی ظریف آوردن حباب به یک آزمایشگاه امکان پذیر نیست. بنابراین در یک مطالعه منتشر شده در طبیعت محققان ارسال یک کنترل از راه دور زیردریایی دوربین و لیزر پایین 1,300 پا به درون آب در سواحل کالیفرنیا به تماشای larvaceans—که مربوط به چیزی به نام "دریای گوشت خوک"—در زیستگاه طبیعی خود را. آنها پس از آن قادر به بازسازی مخاط سازه را به یک مدل 3D است که اجازه دهید آنها را بررسی سازه برای اولین بار.

تبلیغات

This close-up view of a “giant larvacean” shows the inner filter of its complex, two-tiered feeding system.
این نمای نزدیک از یک "غول larvacean" نشان می دهد که فیلتر داخلی پیچیده آن دو رديفه سیستم تغذیه.
تصویر: Atelier phusis

"در حال حاضر ما یک روش برای درک شکل این ساختار پیچیده و چگونه آنها تابع" Kakani Katija, Monterey Bay Aquarium موسسه تحقیقات اصلی مهندس در بیانیه ای گفت.

آن را تبدیل ان دماغ, کاخ بسیار پیشرفته سازه های. غول larvaceans را یکی چلم کاخ در زمان, اما هر کاخ اتحاد درونی و بیرونی مجلسی. بزرگ مخاط حباب دام محافظت از موجودات از شکارچیان در حالی که همچنین به دام انداختن مواد غذایی در حالی که درون یک عمل به عنوان یک فیلتر است که راهنماهای کوچکتر لقمه را در دهان خود. بیرونی مخاط شبکه همچنین تله ذرات ریز کربن غنی گیاه باقی مانده microplasticsو دیگر ریزه.

این دانشمندان کشف کردند که حیوانات را در این سازه توسط ترشح موکوس از سلول بر روی سر خود را و سپس باد آن را مانند یک بادکنک "در حالی که یک عنکبوت ایجاد یک شبکه پیچیده یکی ابریشمی رشته در یک خانه از یک larvacean اکسترود شده است همه در یک بار به عنوان یک مقدمات و سپس باد" مطالعه می گوید. این فرایند طول می کشد فقط یک ساعت یا بیشتر.

تبلیغات

این انیمیشن نشان می دهد اولین بازسازی 3D از یک غول larvacean و آشکار پیچیده ساختار داخلی آن فیلتر. انیمیشن ساخته شده در همکاری با زندگی دیجیتال پروژه در دانشگاه ماساچوست است.
تصویر: Atelier phusis

و آن را خوب چیزی که آنها می توانید آنها را خیلی سریع به خاطر آنها ساخته شده است به آخرین. شکننده سازه های مسدود کنید هر روز یا دو مجبور larvaceans به ایجاد امکانات جدید. دور انداخته چلم کاخ ها و جلوگیری از تورم و نزول با ریزه آنها دستگیر هنوز هم در دو. معمولا کسانی که ذرات می تواند خورده شدن توسط حیوانات دیگر اما گرفتار در ان دماغ ساختار آنها نزول به کف اقیانوس و دور از گرسنه دریا زندگی است. یک سال 2017 علم پیشرفت مطالعه در بر داشت larvaceans انتقال بیشتر جوی کربن پایین به کف اقیانوس از هر گونه پلانکتون.

تبلیغات

در حال حاضر که دانشمندان خود را قابل مشاهده سه بعدی مدل های از این چلم قصر آنها امید به یادگیری و حتی بیشتر در مورد چگونه آنها ساخته شده و همچنین دقیقا چه مقدار کربن خلم کاخ نزول است.

"در میان چیزهای دیگر, ما به امید به درک چگونه larvaceans ساخت و باد این سازه گفت:" Katija. "این می تواند به ما کمک کند بهتر طراحی 3D پرینتر و یا ساخت مجتمع سازه های بادی است که می تواند مورد استفاده در تعدادی از محیط" از جمله زیر آب و در فضای بیرونی است.

تبلیغات

آنها همچنین امید به یادگیری بیشتر در مورد چگونه این موجودات ارتباط برقرار کردن با محیط زیست.

"حالا که ما یک راه برای تجسم این سازه های عمیق در زیر سطح ما در نهایت می تواند در درک چگونگی عملکرد آنها و چه نقش آنها در اقیانوس" گفت: Katija.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب