این نقاشی های دیواری عظیم برای گارد قدیمی هستند واقعا با شکوه


Charlize Theron in The Old Guard by Bartosz Kosowski.

چارلیز ترون در گارد توسط Chamarie Kosowski.
تصویر: Chamarie Kosowski

یکی از چند نقاط روشن در این خدا-ترک سال جدید Netflix فیلم گارد قدیمی. مدیر Gina Prince Bythewood اقتباس از تصویر طنز توسط Greg Rucka و Leandro فرناندز را فراهم می کند نوع عاطفی, هیجان انگیز, ابرقهرمان فرار طرفداران طلب در طول ماه های تابستان.

تبلیغات

برای کمک به ترویج آن Netflix پرسید: 15 هنرمندان از سراسر جهان به تفسیر فیلم در سبک خود را. یکی از این هنرمندان بود, لهستانی, هنرمند Chamarie Kosowski و چه اتفاقی افتاد بعد منفجر ذهن خود را. “من واقعا هیجان زده بود که من نزدیک شد توسط Netflix تیم چون من واقعا عاشق کار در پوستر فیلم و یا تصاویر،” هنرمند گفت: ما از طریق ایمیل. “[من] حتی بیشتر هیجان زده که من یاد گرفتم که کار من خواهد بود تبدیل به دو مقیاس بزرگ نقاشی های دیواری در ورشو و Wroclaw.”

بله Kosowski هنر کردم دمیده و نقاشی در کنار ساختمان در دو لهستانی شهرستانها. برای اولین بار در اینجا اولیه من به پایان رسیدمگه

تبلیغات

Bartosz Kosowski’s artwork for The Old Guard.

Chamarie Kosowski آثار هنری برای محافظت از.
تصویر: Netflix/Chamarie Kosowski

و در اینجا من نقاشی های دیواریn ورشو و Wroclaw. متوجه تغییرات در پس زمینه.

به این دلیل که کل قضیه از گارد قدیمی است که یک تیم از قهرمانان که جاودانه و نبرد را از طریق سنین, Kosowski درو در تاریخی الهام بخش است.

تبلیغات

“به عنوان فیلم immortals گرفته اند و در بسیاری از رویدادهای تاریخی در سراسر جهان, من فکر کردم این امر می تواند بزرگ به استفاده از برخی از لهستانی چاپ به عنوان پایه ای برای تصاویر پس زمینه از نقاشی های دیواری,” او گفت:. “به عنوان یک نتیجه ورشو نقاشی دیواری پس زمینه خود را با الهام از قدیمی woodcut به تصویر می کشد نبرد Grunwald همچنین شناخته شده به عنوان نبرد Žalgiris (یکی از بزرگترین جنگ های قرون وسطی در اروپا) و جزئیات نقاشی دیواری پس زمینه خود را با الهام از من تفسیر خود از اواخر 15 قرن اچ Wroclaw (Bresslau).”

تبلیغات

آن زمان Kosowski سه هفته برای طراحی تصاویر و حدود دو هفته آنها را به رنگ بر روی ساختمان ها است. هر یک از آنها اندازه گیری تقریبا در حدود 70 فوت 50 فوت.

پس منf شما اتفاق می افتد به در لهستان بررسی این زیبایی ، اما بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند, چک کردن گارد قدیمی در Netflix بکشد و کار بیشتر توسط Chamarie Kosowski.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>