این بهترین چاپگر لیزری معاملات برای ماه ژوئیه سال 2020

دفتر خانه کارگران و کاربران به طور منظم که چاپ روزانه باید در نظر خرید یک پرینتر لیزری قبل از ساخت یک تصمیم فو

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399

دفتر خانه کارگران و کاربران به طور منظم که چاپ روزانه باید در نظر خرید یک پرینتر لیزری قبل از ساخت یک تصمیم فوری برای خرید جوهر افشان مدل. امروز پرینترهای لیزری مقرون به صرفه هستند و حتی رنگ پرینترهای لیزری رایج و مقرون به صرفه برای اکثر خانه ها. پرینترهای لیزری نیز سر و گردن بالاتر قدیمی مدرسه پرینترهای جوهر افشان وقتی که می آید به بالا-دوره چاپ (مانند در یک کسب و کار یا کلاس درس محیط زیست). با تشکر برای افزایش سرعت خروجی و بزرگ کارتریج تونر و با توجه به هزینه کارتریج جوهر خوب پرینتر لیزری می تواند به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در دراز مدت.

اگر شما در حال خرید در اطراف برای پرینتر معاملات و نیاز به چیزی بیشتر قادر به از ساده جوهر افشان, شما به جای حق. ما انجام داده ایم این کار را برای شما به دود کردن بهترین چاپگر لیزری معاملات در حال حاضر در دسترس در حال حاضر بر روی همه چیز از دسکتاپ فشرده-اندازه واحد های جدی به کسب و کار-درجه مدل.

امروز بهترین چاپگر لیزری معاملات

  • Canon ImageCLASS MF236n همه در یک موبایل آماده چاپگر لیزری$135بود $199
  • زیراکس B210/DNI بی سیم پرینتر لیزری$140, 150 $بود
  • برادر HL-L3210CW جمع و جور دیجیتال پرینتر لیزری رنگی$200بود $300
  • Lexmark MC3224dwe چند منظوره رنگ دورو چاپگر لیزری240 دلاربود $380
  • HP LaserJet Pro M454dw بی سیم پرینتر لیزری رنگی$319دلار 449

نحوه انتخاب یک چاپگر لیزری

پرینتر ممکن است به نظر می رسد نسبتا ساده دستگاه وجود دارد اما بعضی از چیزهای مهم در نظر گرفتن قبل از اینکه شما عجله به پرش در اول جذاب مقابله می بینید. در ابتدا شما نیاز به تصمیم می گیرید اگر هزینه اضافی از یک چاپگر لیزری است که ارزش آن را برای نیازهای شما. اگر چه در حال حاضر وجود دارد ارزان پرینتر های لیزری به کمتر از بنیامین, این هنوز هم تمایل به گرانتر از پرینترهای جوهر افشان. پرینترهای لیزری طراحی شده به صورت سریع و با حجم بالا چاپ و اگر نیازهای چاپ نسبتا اساسی شما ممکن است بهتر خدمت خوب جوهر افشان.

که گفت: چاپگرهای لیزری دارای مزایای بسیاری است. فراتر از خود را کارآمد بالا-حجم خروجی چاپگرهای لیزری نیز به طور کلی برتر برای اسناد متنی و آنها ارزان تر برای اجرای اضافه کاری است که شما بالاتر چاپ و بازدهی کارتریج تونر لیزر از شما از کارتریج های جوهر افشان — به این معنی که شما پرینتر لیزری ممکن است برای پرداخت خود را با سرعت بیشتری در طول زمان نسبت به یک مقایسه جوهر افشان اگر شما یک مقدار جدی از چاپ به طور منظم. مدرن ترین پرینترهای لیزری و همچنین قابلیت اتصال بی سیم برای چاپ از راه دور از یک کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه (از طریق Wi-Fi و یا بلوتوث و گاهی هر دو); اگر این چیزی است که شما نیاز دارید هر چند پس از آن مطمئن شوید که به بررسی کنید که چاپگر شما eyeballing این قابلیت را دارد. بسیاری از پرینترهای لیزری نیز می توانید انجام دهید دوبلکس (دو طرفه) چاپ است که چیز دیگری به دنبال اگر شما نیاز به اجرا کردن دو طرفه اسناد و مدارک.

هنگامی که شما در حل و فصل چقدر شما مایل به صرف بزرگ بعدی انتخاب با شما است که آیا شما نیاز به یک تک رنگ (سیاه و سفید) و یا چاپگر لیزری رنگی. پرینتر های لیزری رنگی نسبتا شایع است و کاملا مقرون به صرفه امروزه اما هنوز هم به طور کلی گران تر از تک رنگ-مدل تنها. در نهایت شما می خواهید برای تعیین چه نوع از ظرفیت و خروجی قابلیت های شما نیاز دارید. ظرفیت کاغذ و چاپ جلد در حالی که بالاتر از جوهر افشان انجام متفاوت در میان پرینتر های لیزری. دفاتر کوچکتر و صفحه اصلی کسب و کار ممکن است به خوبی با یک جمع و جور تر پرینتر لیزری اما این واحد به طور طبیعی نگه کمتر کاغذ و ممکن است کوچکتر عملکرد در هر کارتریج تونر, و این ممکن است تبدیل به یک بدون هیچ زحمتی اگر شما را تا پایان با یک است که بیش از حد کوچک برای نیازهای شما. بزرگتر پرینترهای لیزری از سوی دیگر ارائه خواهد شد افزایش خروجی را گرانتر و بیشتر فضا.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب