این بهترین ارزان واشر و خشک کن معاملات برای ماه مه سال 2020

هنگامی که شما فکر می کنم جدید و هیجان انگیز تکنولوژی واشر و خشک کن احتمالا اولین مواردی که به ذهن می آیند. اما

توسط DOSTEMANSALAM در 16 اردیبهشت 1399

هنگامی که شما فکر می کنم جدید و هیجان انگیز تکنولوژی واشر و خشک کن احتمالا اولین مواردی که به ذهن می آیند. اما واشر و خشک کن لوازم هستند که همه استفاده می کند و آنها واقعا آمده اند راه طولانی از نظر پیشرفت های تکنولوژیکی در طول سال. اگر شما در بازار برای یک ماشین لباسشویی و خشک کن انتخاب گسترده و گزینه های می تواند گران. ما باید انتخاب برخی از بهترین معاملات در واشر و خشک کن برای شما بنابراین شما می توانید تصمیم آگاهانه و صرفه جویی در برخی از پول است. به خصوص در حال حاضر در طول روز رئیس جمهور و فروش وجود دارد معاملات بزرگ شما نمی خواهید به دست است.

امروز بالا واشر و خشک کن و بسته نرم افزاری

  • GE 4.5 مس. Ft. بارگذاری بالا واشر و 7.2 مس. Ft. برقی خشک کن$988شد $1,428
  • LG 5.0 مس. Ft. 8 چرخه بارگذاری بالا واشر با 6Motion تکنولوژی و 7.3 مس. Ft. 9Cycle گاز خشک کن1500 دلاربود $1,710

  • Samsung 5.0 مس. Ft. راندمان بالا بار ماشین لباسشویی و 7.4 مس. Ft. برقی خشک کن با بخار پاکسازی$1,395شد $1,898
  • الکترولوکس بار جلو بخار 27 اینچ واشر و 27 اینچ گاز خشک کن$2,342 فتح کرد گرفته شدبود $3,045

  • الکترولوکس تیتانیوم بار جلو رختشویی جفت با گاز خشک کن$2,440شد $2,498

از بالا به بار مقابل جبهه-بار واشر

Top load vs. front load washers in boxing ring

به طور سنتی, ماشین لباسشویی بودند بالا-لودر و هیچ کس تا به حال به را انتخاب کنید بین یک و یک front-لودر در گذشته است. امروز, اما, انتخاب پایین می آید به یک ماده راحتی اندازه و طرح لباسها منطقه نگرانی های نگهداری و اثربخشی. گفته شده است که یک لودر را چرخاندن شستن حرکت, آیا واشر دارای یک همزن یا نه به عنوان موثر به عنوان یک جبهه-لودر غلت شستن روش. همچنین باید اشاره کرد که بیشتر جلو-لودر استفاده کمتر از آب از بالا-لودر و بنابراین بیشتر سازگار با محیط زیست. که گفت: شما می توانید خرید بالا-بهره وری بالا-لودر است که با استفاده از آب کمتر و انرژی است.

مقابل بار واشر اثبات می شود بهتر است در از بین بردن لکه ها از بالا بار واشر. اگر شما در حال حاضر در عادت یا pre-درمان لکه و یا اگر لباس شما نیست به طور کلی رنگ هستند و فقط کثیف این نمی تواند یک موضوع برای شما است. جدیدتر بالا-لودر را وان که بسیار عمیق تر از پیشینیان خود است که می تواند یک موضوع برای کوتاه تر افرادی که نمی تواند رسیدن به ته ظرف.

در کل امروز لوازم خانگی با استفاده از بیشتر قطعات پلاستیکی از آنهایی که مسن تر. آنها همچنین بسته بندی شده با راه بیشتر قطعات الکترونیکی از همسر لوازم. گفت: این ماشین آلات مدرن به طور کلی نه به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده می شود. وقتی که می آید به آن طول می کشد و یا نیاز به نگهداری بیشتری وجود دارد استدلال برای هر دو جبهه-لودر و لودر.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب