این بهترین ارزان ماشین چمن زنی چمن معاملات برای ماه ژوئن 2020

برش چمن خود را ممکن است بهترین زمان خود را در هفته اما آن را نیاز به یک سخت خرد کردن با ماشین چمن زنی. ریسمان

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399

برش چمن خود را ممکن است بهترین زمان خود را در هفته اما آن را نیاز به یک سخت خرد کردن با ماشین چمن زنی. ریسمان به آخرین برای همیشه لطفا برای. اگر شما به دنبال برای تخفیف در این ضروری مراقبت از چمن تجهیزات ما در بر داشت بهترین ارزان ماشین چمن زنی چمن معاملات موجود در خرده فروشان عمده.

ما تمرکز بر روی راه رفتن پشت ماشین چمن زنی در این مقاله به علاوه چند ربات ماشین چمن زنی. ما نمی جلد سوار ماشین چمن زنی است که معمولا لازم برای چمن کوچکتر از یک و نیم هکتار. پس از ارزان ماشین چمن زنی چمن معاملات فقط در زیر ما پوشش انواع مختلف چمن و مزایا و محدودیت ها. ما نیز لیست ویژگی های ضروری و عواملی که ممکن است مهم در جستجوی خود را برای بهترین ماشین چمن زنی چمن معامله برای نیازهای شما.

امروز بهترین ماشین چمن زنی چمن معاملات

 • سیاه و سفید+دکر BESTA512CM برقی چمن زن ماشین چمن زنی$59بود $76
 • خورشید جو توده یونجه یا کاه جو طناب دار چمن زن برقی چمن — 107 دلارشد $160
 • خورشید جو MJ403E توده یونجه یا کاه جو 17-Inch 13-آمپر برق ماشین چمن زنی چمن/Mulcher$154شد $180
 • Greenworks 20 اینچ 3-در-1 آمپر 12 الکتریکی طناب دار ماشین چمن زنی چمن 25022$144بود $200
 • Troy بالا چرخ گاز ماشین چمن زنی چمن$309شد $329
 • تورو هوندا بالا چرخ گاز ماشین چمن زنی چمن $349شد $369
 • Robomow RC308 ربات چمن زن ماشین چمن زنی — $1039شد $1300

چگونه به انتخاب یک ارزان ماشین چمن زنی چمن

مزایا و محدودیت های مختلف ماشین چمن زنی انواع

 • گاز ماشین چمن زنی چمن: چمن زن با بنزین موتور اغلب حداقل هزینه. گاز چمن نیز قدرتمند تر از چمن زن برقی چمن که آنها را می دهد یک مزیت اگر شما نیاز به قدرت فوق العاده به صورت غیر منتظره ای ضخیم و بلند چمن و یا اگر شما تمایل به استفاده از ماشین چمن زنی چمن خود را به تر و تمیز علف های هرز و دیگر اشکال زندگی گیاه. شما همچنین می توانید توده یونجه یا کاه در هر نقطه با یک گاز چمن به عنوان زمانی که شما گاز در مخزن. جنبه های منفی از گاز چمن شامل ضرورت حفظ بنزین در دست است. گاز و چمن و همچنین نیاز به نگهداری بیشتری نسبت به ماشین های الکتریکی. همچنین حتی با جهانی نزدیک الکتریکی شروع و گاز و چمن گاهی اوقات می تواند سخت یا غیر ممکن است برای شروع آن اغلب به معنی یک سفر به یک مغازه تعمیر. مکرر شکایت درباره گاز ماشین چمن زنی است که آنها noisier از برق ماشین چمن زنی.
 • طناب دار چمن زن برقی چمن: حداقل گران قیمت چمن زن برقی چمن نیاز به کابلهای قدرت به اندازه کافی بلند برای رسیدن به تمام نقاط چمن خود را. دست زدن به کابل ممکن است معنی آن طول می کشد به توده یونجه یا کاه چمن خود را به عنوان شما حرکت کابل از راه برای جلوگیری از در حال اجرا بیش از آن و جلوگیری از به آزاد کردن کابل هنگامی که آن را می شود پیچ خوردگی یا snagged. طناب دار چمن زن برقی چمن شروع به راحتی و تعمیر و نگهداری کم است. به غیر از نگه داشتن ماشین چمن زنی نسبتا تمیز از انباشته علف خشک و درو مانده و نه مقدار مورد نیاز است. دلیل این که شما نیاز به دسترسی به برق برای استفاده از یک طناب دار برقی ماشین چمن زنی شما ممکن است از دست دادن یک بیت از حمل به عنوان شما می توانید استفاده از آن را در هر جایی نمی توان آن را در وصل.
 • شارژی برقی چمن زن: برقی شارژی ماشین چمن زنی چمن هزینه بیش از برقی, چمن, اما زمانی که شما شارژ باتری شما می توانید توده یونجه یا کاه چمن در هر نقطه که شما حمل و نقل ماشین چمن زنی. شارژی ماشین چمن زنی به طور کلی بیش از یک قدرت در حالت بنابراین شما می توانید صرفه جویی در قدرت باتری در زمین مسطح با نازک یا کوتاه چمن و سپس تبدیل به قوی تر و مصرف انرژی در حالت inclines یا با پوست ضخیم و یا طولانی چمن و علف های هرز. ترین باطری شارژی ماشین چمن زنی امروز استفاده از 40 ولت باتری به اندازه کافی قدرت برش به صورت میانگین چمن. برخی شارژی ماشین چمن زنی استفاده دائمی باتری با ساخته شده است در شارژر. مدل با باتری قابل تعویض است که شما می تواند شارژ به طور جداگانه از ماشین چمن زنی شما اجازه خود را گسترش درو زمان با جایگزینی صرف باتری با یک تازه. یکی دیگر از مزیت های شارژی ماشین چمن زنی است که تولید کنندگان اغلب ابزارهای دیگر مانند لبه های پرچین چمن و دمنده است که با استفاده از همان اندازه باتری.
 • ربات چمن زن: ربات چمن در اروپا رایج اما هنوز هم غیر معمول در ایالات متحده رباتیک چمن اجرا بر روی باتری مانند ربات خلاء پاک کننده و همچنین مانند خلاء سطوح مختلف از خود مدیریت. برای مثال آنها نیاز به حرکت موانع برای رسیدن به تمام زمینه های حیاط و نظارت بر سطح قدرت برای بازگشت به یک ایستگاه شارژ در زمانی که باتری خود را در نزدیکی میدهد. بزرگترین مزیت یک ربات ماشین چمن زنی است و هیچ انسانی از همراهی و یا مداخله مورد نیاز است هنگامی که ربات پیکربندی شده و برنامه ریزی شده است. شما می توانید پیکربندی و نظارت بر یک ربات ماشین چمن زنی از راه دور با یک برنامه گوشی های هوشمند و برخی از مدل ها نیز در پاسخ به صدای دیجیتال دستیاران مانند آمازون الکسا. ربات چمن زن گران ترین نوع مسکونی چمن اما هزینه های خود را انتظار می رود کاهش در چند سال آینده.

مهم ترین عوامل در انتخاب یک ماشین چمن زنی چمن


آن را به کمک یک دسته سه به طور کلی عوامل در هنگام خرید یک ماشین چمن زنی چمن: خودتان چمن و چمن ویژگی های. اگر شما می خواهم برای دریافت در برخی از تمرینات هوازی در حالی که درو نیم هکتار چمن ماشین چمن زنی خود را انتخاب خواهد متفاوت از کسی است که یک طرح و می خواهید این کار انجام می شود با کمی تلاش و یا سر و صدا ممکن است.

 • چمن: کوچک چمن از یک دهم از یک هکتار یا کمتر به طور معمول نیازی به بزرگ و قدرتمند چمن. یک طناب دار برقی ماشین چمن زنی و یا یک پیاده روی در پشت و یا ربات شارژی ماشین چمن زنی ممکن است به اندازه کافی. اگر شما یک چمن با سختی به توده یونجه یا کاه چمن inclines تند و بیش از حد خاک مرطوب تر و قدرتمند ماشین چمن زنی است. این نوع چمن در چمن خود را می توانید با توجه به در ماشین چمن زنی خود را انتخاب و همچنین به خصوص اگر شما چمن مانند چمن برمودا که به نظر می رسد بهترین در هنگام برش بسیار کوتاه است.
 • منبع: دیدن قسمت بالا برای مزایا و محدودیت های گاز سیمی و برقی شارژی و برقی و ربات ماشین چمن زنی. اگر شما باریک مناطق به توده یونجه یا کاه برای مثال برقی شارژی ماشین چمن زنی ممکن است یک انتخاب خوب از آنجا که شما می تواند صرف بی اندازه از مقدار زمان حمل فوق العاده طولانی کابل برق ،
 • عرشه و یا برش مسیر width: زنی با باریک برش عرشه سبک تر و آسان تر به حرکت در اطراف موانع در فضاهای تنگ که ماشین با گسترده تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. نازک تر برش مسیر width معنی است که شما نیاز به ایجاد اضافی می گذرد و برش چمن خود را طولانی تر. برای بسیاری از چمن 19 اینچ تا 21 اینچ ماشین چمن زنی عرشه عرض یک سازش خوب.
 • فشار یا self-propelled: فشار ماشین چمن زنی است که بستگی به اپراتور برای حرکت در حال سبک تر و ارزان تر و آسان تر به کار از خود رو چمن. اگر باغ خود را به تپه ها و یا حتی متوسط inclines اما رو ماشین چمن زنی شما می توانید تسکین از اندازه و یا همه از هل دادن تلاش است.
 • قطع تخلیه: اکثر راه رفتن پشت ماشین چمن زنی باید دو یا سه تا از شایع ترشح حالت: جوراب توری مالچ یا طرف تخلیه. اگر شما می خواهید neatest ممکن است چمن کيسه بهترین گزینه است حتی اگر در برخورد با صعود بریده می تواند خسته کننده و کثیف. طرف تخلیه چمن به طور معمول با استفاده جداگانه چمن روب. مالچ که بازده بریده چمن به چمن که در آن آنها می توانند اضافه کردن مواد مغذی است که حداقل پیچیده و مسلما بیشتر سازگار با محیط زیست راه برای مقابله با بریده.
 • برش چمن تنظیمات ارتفاع: چند چمن زن باید فقط یک برش چمن ارتفاع. بیشتر آنها سه یا بیشتر از تنظیمات. ارتفاع شما انتخاب می کنید بستگی به نوع چمن در چمن و یا ترجیح شخصی شما به صورت شسته و رفته و تر و تمیز چمن و یا طولانی تر و نرمتر چمن. بیشتر ماشین های چمن زنی باید دستی تنظیم ارتفاع تنظیم با یک یا چهار اهرم بالابر تیغه برش و یا ماشین چمن زنی عرشه. چند گران تر ماشین چمن زنی باید صفحه تنظیم ارتفاع.
ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب