این بهترین ارزان GPU معاملات برای ماه ژوئیه سال 2020

هنگامی که شما در حال ساخت یک بازی PC, یکی از گران ترین (اگر نه بیشتر) گران قیمت قطعات است که خود را برای رفتن

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399

هنگامی که شما در حال ساخت یک بازی PC, یکی از گران ترین (اگر نه بیشتر) گران قیمت قطعات است که خود را برای رفتن به کارت گرافیک. خوشبختانه GPU کمبود که آمار چند سال پیش است که در آینه دید عقب و در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از توافقات انتظار داشت. مهم نیست که بودجه خود را و یا چه نوع از کامپیوتر شما کنار هم قرار دادن ما داغترین ارزان GPU معاملات همه در یک مکان دستی برای کمک به شما در پیدا کردن کامل کارت گرافیک برای خود ساخت و به شما صرفه جویی در برخی از پول نقد همراه با راهنمای خرید برای اطمینان از انتخاب درست شما.

امروز بهترین GPU معاملات

  • Asus GeForce GT 710 2GB GDDR5 GPU$55, شد $63
  • Biostar Radeon RX 550 4GB GDDR5 GPU$99, بود 170 $
  • MSI GeForce GTX 1650 4GB GDRR5 GPU$155, شد $185
  • EVGA GeForce GTX 1660 XC 6GB GDDR5 GPU$200 با کد VGAPCJY336, شد $220
  • ASRock فانتوم D3 Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 GPU$270 پس از تخفیف شد $320
  • ASRock Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 GPU$360 پس از تخفیف 410 $بود

چگونه به انتخاب یک GPU

این cryptocurrency معدن رونق ناشی از بحران در GPU در دسترس بودن برای چندین سال (تصویری کارت لازم بودن به معدن چیزهایی مانند Bitcoin) باعث می شود که قیمت به موشک وار رفتن و اگر شما به یاد داشته باشید که پس از آن شما می دانید آن زمان تاریک برای PC سازندگان برای مدتی. خوشبختانه همه چیز تثبیت شده اند در سال های اخیر; در بالا از آن در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از شگفت ارزان gpu ها که 1080p/60 فریم در ثانیه بازی های PC در دسترس تر از همیشه — و اگر شما می خواهید برای دریافت به p 1440 Quad HD یا 4K Ultra HD بازی شما رو بیش از چند گزینه وجود دارد بیش از حد.

هنگامی که برای خرید GPU معاملات این دو نام بزرگ شما در حال رفتن به در حال AMD Radeon و Nvidia GeForce. این اغلب به فروش می رسد با نام های مختلف (مانند XFX MSI, Asus و غیره) اما GPU سخت افزار خود را — است که چیزهای که در واقع بلند کردن اجسام سنگین وقتی که می آید به پردازش گرافیکی — تقریبا یکسان است. تفاوت بین کارت تولید کنندگان پایین خواهد آمد به جزئیات مانند نزول گرما کارایی و خنک کننده با قابلیت های. مطمئن باشید به خواندن بسیاری از بررسی مشتری اما به طور کلی شما در امن آب چسبیده با یک امتیاز بسیار کارت از معتبر ساز.

تا آنجا که به انتخاب بین AMD و Nvidia شما واقعا نمی تواند به اشتباه با هم. هر دو شرکت های بزرگ کارت گرافیک و امروز شما می توانید پیدا کردن ارزان gpu ها از هر دو یکی هستند که قادر به در حال اجرا مدرن بازی در رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه (استاندارد برای بازی های PC). AMD Radeon کارت به طور معمول تبلیغ به عنوان ارزش برتر اما Nvidia کارت نیست و به طور معمول با قیمت بسیار بالاتر و GPU معاملات معنی است که شما اغلب می توانید پیدا کردن آخرین GeForce کارت گرافیک با همان قیمت شما می خواهم برای پرداخت معادل Radeon GPU. همچنین تصور نکنید که چون شما یک پردازنده AMD که شما نیاز به یک AMD GPU. AMD پردازنده جفت کاملا به خوبی با Nvidia کارت های گرافیک.

تمام قطعات کامپیوتر کارت گرافیک پوشش شاید وسیع ترین طیف وسیعی از قابلیت ها و نقاط قیمت. AMD Radeon RX 500-series و 5500 کارت تحویل عالی 1080p عملکرد و یک ارزش بزرگ است. در همان براکت هستند Nvidia GeForce GTX 16-کارت های سری (1650, 1650, فوق العاده, سال 1660 1660 Ti, و غیره.). انتظار به پرداخت حدود $150-$250 برای ارزان GPU در این رده است. در پایان بالاتر از طیف AMD Radeon RX 5600 - 5700-سری کارت های Nvidia GeForce RTX 20-کارت های سری. این به طور طبیعی گرانتر اما یک انتخاب بهتر برای علاقه مندان به کامپیوتر می سازد که در آن p 1440 یا 4K gaming یک اولویت است. ما به طور کلی توصیه برابر آخرین نسل کارت گرافیک Nvidia GTX 10-کارت های سری مگر اینکه خود را در بودجه تنگ است و شما پیدا کردن یک واقعا خوب GPU معامله در یک.

یک آخر توجه (اما یکی که کمتر مهم برای یک بازی PC setup) است که مانیتور خود را. مناسب بازی نظارت خواهد ساخته شده اند در همگام سازی عمودی تکنولوژی — یا AMD FreeSync و Nvidia G-Sync است که ساخته شده برای کار با یکی از دو GPU مارک. به طور کلی FreeSync مانیتور ساخته شده است برای کارت های AMD در حالی که G-Sync مانیتور بهترین کار با Nvidia کارت های, اما این یک قاعده است. Nvidia ارائه شده است بیشتر عبور-پشتیبانی از سازگاری با آن کارت به تازگی و بسیاری از FreeSync مانیتور خوب با Nvidia gpu ها (اگر چه شما ممکن است مجبور به استفاده از یک کابل DisplayPort به جای HDMI برای بهترین نتایج, بنابراین مطمئن شوید که مانیتور خود را پشتیبانی). دوباره مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات خود را هنگامی که خرید برای نظارت بر معاملات برای اطمینان از صفحه نمایش خود را به طور کامل سازگار با خود GPU و بالعکس.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب