این بهترین ارزان بازی PC معاملات برای ماه آوریل سال 2020

لپ تاپ های بازی ممکن است بهتر و مقرون به صرفه تر از همیشه در سال 2020 هر گونه درست PC gamer به شما خواهد گفت ک

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399

لپ تاپ های بازی ممکن است بهتر و مقرون به صرفه تر از همیشه در سال 2020 هر گونه درست PC gamer به شما خواهد گفت که یک سنتی دسکتاپ کامپیوتر و هنوز هم برتر پلت فرم. حتی ارزان خوب بازی کامپیوتر می تواند بهتر از این آخرین کنسول های بازی زمانی که به درستی پیکربندی شده با بسیاری از ارزان دستگاه در حال حاضر قادر به در حال اجرا آخرین عناوین در رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه بدون مشکل.

البته وجود دارد بسیاری را در نظر بگیرید قبل از خرید یک بازی کامپیوتر (یا هر کامپیوتر که برای ماده) از قدرت پردازش به حافظه RAM و از همه مهم کارت گرافیک. برای کمک به شما در پیدا کردن ماشین مناسب برای نیازهای شما و به شما صرفه جویی در برخی از پول — و مطمئن شوید که شما را تا پایان با چیزی که بیش از حد از رده خارج — ما استشمام کردن بهترین ارزان بازی PC معاملات آنلاین در دسترس در حال حاضر. و اگر شما به دنبال به انجام برخی تحقیقات قبل از خرید شما ما با هم قرار داده ام مختصری راهنمای خرید به تصمیم خود را کمی ساده تر (و فراموش نکنید که به جفت خود بازی برج با یک مانیتور خوب معامله خود را برای تکمیل ایستگاه نبرد).

امروز بهترین ارزان بازی PC معاملات

  • iBuyPower AMD وگا 8 Gaming PC$480
  • HP Pavilion Radeon RX 550 Gaming PC$580, شد 700 دلار
  • ABS مگه E GTX 1650 Gaming PC$700, بود, 800 دلار
  • دل G5 Gaming GTX 1660 Ti Gaming PC$770, $بود 885
  • Acer نیترو 50 GTX 1660 Ti Gaming PC$832, شد 900 دلار
  • CLX RTX 2060 Gaming PC$980, $بود 1,170

iBuyPower AMD وگا 8 بازی کامپیوتر

best gaming pc deals - ibuypower radeon vega gaming pc

سال پیش شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن هر نوع بازی-قادر به دکل برای کمتر از $500 با توجه به هزینه های گرافیکی کارت. AMD گردد یک راه حل منحصر به فرد به این مشکل در آن APUs یا واحد پردازش شتاب داده شده که در واقع پردازنده که بسته ساخته شده در گرافیک قابلیت پردازش. این برج دسکتاپ ویژگی های AMD Ryzen 3 3200G یک APU است که ویژگی های کارت گرافیک Radeon وگا 8 گرافیک که اجازه خواهد داد که برای برخی از سبک بازی. انتظار نداریم که برای اجرای آخرین AAA بازی در تنظیمات بالا, اما آن را می توانید کار انجام می شود برای کسانی که با متوسط نیاز دارد.

همراه با Ryzen 3 این iBuyPower gaming PC می آید با احترام 8GB DDR4 RAM و یک 240GB درایو حالت جامد. و پس از آن برج و مادربرد نیست, اختصاصی, شما می توانید ارتقاء این چیزی که آزادانه (آن را حتی ممکن است یک ایده بد برای کسانی که با basic gaming مورد نیاز برای گرفتن این کامپیوتر در حال حاضر و پس از آن ارتقا قطعات در صورت نیاز در آینده). ساخت آن را یک ارزش حتی بهتر است این واقعیت است که آن را همراه با یک کامپیوتر سیمی و ماوس به سمت راست خارج از جعبه — شما فقط برای $480 از سمت راست در حال حاضر.

HP Pavilion Radeon RX 550 Gaming PC

HP Pavilion RX 550 gaming PC

HP بهترین و شناخته شده برای کسب و کار خود لپ تاپ و دسکتاپ, اما آن را می سازد برخی از شگفت آور جامد (و بودجه-دوستانه) بازی رایانه های شخصی نیز هست. این HP pavilion قابل اجرا بر روی AMD Ryzen 7 3700X CPU با یک جفت Radeon RX550 کارت گرافیک است که در حالی که نه ذهن دمیدن مشخصات بسیار قابل توجه برای ارزان بازی های کامپیوتر در این نقطه قیمت می باشد. برای حافظه شما رو 8GB RAM (که می تواند به روز رسانی در صورت نیاز) همراه با یک 256GB SSD برای ذخیره سازی.

HP Pavilion برج دسکتاپ حلقه در در تنها $580 در حال حاضر پس از 120 دلار تخفیف و این ممکن است در مورد بهترین بازی PC با یک GPU اختصاص داده شده است که شما برای کمتر از 600 دلار است. و مانند iBuyPower PC آن را نیز همراه با یک ماوس و صفحه کلید است.

ABS مگه E GTX 1650 Gaming PC

best gaming pc deals - ABS Mage SE GTX 1650 Super Gaming PC

Nvidia GeForce GTX 16-سری کارت های گرافیک بهترین نقطه ورود برای وارد شدن به 1080p بازی در 60 فریم در هر ثانیه (برای بازی های مدرن در تنظیمات بالا است) و ABS مگه E gaming PC یک هزینه مقرون به صرفه راه برای انجام آن است. این برج دارای یک GTX 1650 است که بسیار خوب 1080p GPU که با این نسخهها کار با Ryzen 5 2600 CPU و 8GB DDR4 RAM به ارائه عملکرد کلی برای کار و یا بازی.

برای ذخیره سازی شما رو خوب به اندازه 512GB SSD (بزرگتر از Ssd ها شما معمولا در ارزان بازی رایانه های شخصی), و مانند بسیاری از ما دیگر میدارد ABS مگه E شامل یک ماوس و صفحه کلید است. همه شما نیاز است یک صفحه نمایش و یک منبع صوتی و شما آماده برای بازی. شما می توانید این ارزش بالا GTX 1650 بازی کامپیوتر بسته نرم افزاری برای $700 و صرفه جویی در $100.

دل G5 GTX 1660 Ti Gaming PC

best gaming pc deals - dell g5 gaming desktop

مانند HP, Dell یکی دیگر از نام تجاری شناخته شده برای آن هیچ و بی معنی یابو کامپیوتر اما از آن قرار می دهد جامد رایانه های شخصی بازی است که قطعا ارزش توجه شما. دل G سری ویژگی های برخی از به خصوص خوب بازی لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی برای بودجه آگاه خریداران و این دل G5 PC برج ارائه می دهد بسیاری از بنگ برای جفتک انداختن: این یک 9-gen Intel Core i5-9400F six-core CPU, 8GB DDR4 RAM, و بسیاری را تحت یک کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1660 Ti GPU است که به راحتی بهترین اواسط محدوده کارت گرافیک در بازار در حال حاضر (به جای last-gen 1060 Ti).

آیا با یک SSD کردم اما تو خوب با سرعت بالا 7,200 rpm 1TB هارد دیسک است که سریع تر و روان تر از هاردهای از دیروز. نه بالا نشان داده شده شامل ماوس و صفحه کلید اگر چه شما ممکن است در نظر گرفتن ارتقاء به یک مکانیکی صفحه کلید و موس برای دریافت بهترین تجربه از یک بازی PC در این نقطه قیمت می باشد. A $115 تخفیف می زند دل G5 به $770 برای مدت زمان محدود.

Acer نیترو 50 GTX 1660 Ti Gaming PC

best cheap desktop computer deals - Acer Nitro 50 GTX 1660 Ti Gaming PC

Acer ایجاد شگفت انگیزی خوب بازی کامپیوتر برای یک نام تجاری است که عمدتا شناخته شده برای آن ارزش کار ماشین آلات و نیترو 50 gaming PC نا امید نیست. آن بسته به پردازنده Intel Core i5-9400F CPU و یک کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1660 Ti GPU است که به راحتی یکی از بهترین پردازنده/کارت گرافیک combos برای 1080p بازی در 60fps در سال 2020 است. آن می آید با یک 512GB SSD برای سرعت بالا در ذخیره سازی و شامل یک سیم صفحه کلید و ماوس های نوری.

ایسر نیترو 50 نرم و صاف قرمز و صورت سیاه و سفید به نظر می رسد موثر بر روی هر میز و ارائه خوب بازی زیبایی برای کسانی که به RGB LED چیز. در $832 پس از 68 دلار تخفیف این است که بسیار جامد mid-range "علاقه مندان" بازی های PC با برخی از خوب آینده تصحیح (که به می گویند که گذشته از شاید افزایش رم, شما نمی خواهد که برای ارتقاء این چیزی که برای چند سال).

CLX RTX 2060 Gaming PC

best gaming pc deals - clx gaming desktop pc

نکته-toeing تا 1000 $در بودجه محدود ما به ارمغان می آورد به Nvidia RTX 20-سری کارت های گرافیک است که قطعا آنچه شما باید به دنبال اگر شما در حال پرداخت بیش از $900. این بازی رومیزی از CLX چک تمام جعبه: یک AMD Ryzen 5 2600 CPU, 16GB RAM, و فربه Nvidia GeForce RTX 2060 GPU قادر به دست زدن 1080p بازی در 120fps یا p 1440 در 60fps بنابراین اگر 1080p/60fps نیست به اندازه کافی برای شما در سال 2020 این PC است که شایسته ارتقاء بیش از ما دیگر میدارد.

خود ذخیره سازی داخلی تقسیم شده است در سراسر دو دیسک: یک 120GB SSD و سرعت بالا 7,200 RPM 1TB HDD. برای ترمال شما رو دو RGB مقابل مصرف طرفداران و عقب اگزوز فن که همراه با CPU و فن و باید با نگه داشتن چیزهایی سرد. A $190 پس انداز به ارمغان می آورد CLX دسکتاپ PC بازی در $980 راست زیر ما 1000 $در بودجه.

چگونه به انتخاب یک ارزان بازی های کامپیوتر

همانطور که با هر خرید بزرگ مطمئن شوید که شما می دانید دقیقا آنچه شما می خواهید در هنگام خرید یک کامپیوتر بازی. آن را یک ایده بد به نوشتن یک چک لیست. این نیز مهم است که به دنبال به طور خاص در ارزان بازی رایانه های شخصی (به عنوان مثال کسانی که در آینده در کمتر از 1000$) به انتظارات واقع بینانه — شما در حال رفتن به دریافت چند مانیتور 4K gaming در این نقطه قیمت می باشد. که گفت:, آن را آسان برای رسیدن به نتایج بزرگ با 1080p/60fps بازی در تنظیمات بالا حتی برای مدرن منتشر و حتی به صورت p 1440 بازی زمانی که شما در حرکت به سمت انتهای فوقانی از ما 1000 $در حد قیمت.

اگر بازی در 1080p/60fps بر روی یک یا دو مانیتور به اندازه کافی خوب است و سپس شما نمی خواهد که یک زمان سخت پیدا کردن یک خوب ارزان بازی های کامپیوتر برای دیدار با نیازهای شما. اگر خواسته های خود را کمی بالاتر هر چند پس از آن انتظار می رود را به اطراف مغازه کمی برای معامله درست. همچنین, مطمئن شوید که به خودتان را به سرعت با آخرین سخت افزار — آیا فقط در پرش اول جذاب معامله شما پیدا کنید که مطابق با بودجه شما فقط به پایان رسید تا با آخرین نسل GPU که احساس طولانی در دندان در سال 2020 است. می دانم آنچه شما می خواهید و انتظار از ارزان بازی PC که در بودجه تنظیم و به شما نخواهد شد نا امید کرد و به صورت مفصل تر تفکیک نوع سخت افزار شما باید برای نگاه در خواندن.

چه چیزی باعث خوب ارزان بازی PC?

پاسخ کوتاه این است که یک قیمت خوب به نسبت عملکرد چیزی است که باعث می شود ارزان بازی PC "خوب" و یک خبر خوب در اینجا این است که کامپیوترهای رومیزی در حال حاضر ارائه این نوع از ارزش و ماهیت خود را — آن را به سادگی و ساده تر به همه جا که فربه سخت افزار را به یک دسکتاپ برج, در حالی که مدرج کردن اجزای لپ تاپ (نه به ذکر است خود را ساخته شده در صفحه نمایش و صفحه کلید) کسانی که رایانه های همراه گران تر است. که گفت:, آن را هنوز هم مهم را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را اگر شما در حال خرید یک قبل از مونتاژ کامپیوتر رومیزی به عنوان برخی از آنها ساخته شده بهتر از دیگران است.

سه اصلی قطعات سخت افزاری که درایو عملکرد CPU, GPU (یا کارت گرافیک و رم. توصیه های ما: برای CPU شما چوب با 9 یا 10-gen Intel Core یا یکی از جدیدتر AMD Ryzen (گاهی اوقات به نام "ذن") پردازنده. برای رم حداقل 8 گیگابایت توصیه می شود برای همه اما ارزان ترین رایانه های شخصی بازی یک 16GB حتی بهتر است — اما به یاد داشته باشید شما تقریبا همیشه می توانید اضافه کردن حافظه بیشتر است و این یکی از ساده ترین (اگر نه ساده ترین) قطعات به. Gpu ها هستند مسلما قلب یک کامپیوتر بازی; مدل های مدرن عبارتند از: AMD Radeon 500 و 5000 سری و همچنین کارت گرافیک Nvidia GTX 16 - و RTX 20 - سری gpu ها.

Nvidia جای خود را مسن 10-سری gpu ها در سال گذشته اما هنوز هم وجود دارد ارزان رایانه های شخصی بازی شناور در اطراف با این کارت. توصیه ما: جلوگیری از آنها را مگر اینکه شما نیاز متوسطی هستند و شما می توانید گیر یکی به طور جدی یک معامله خوب است. حتی ورود به سطح 16-سری Nvidia کارت های سریع تر و ایده آل برای 1080p بازی. برای p 1440 بازی شما بهتر خدمت با یکی از 20-کارت های سری مانند GTX 2060 یا 2070. اگر هر چیزی تنگناها بازی خود را با کامپیوتر و عملکرد آن خواهد شد یک underpowered GPU بنابراین این یکی از مولفه های شما نمی خواهید برای کم. یک چیز نهایی به نظر upgradeability: اگر شما قصد دارید به نگه داشتن خود را انتخاب PC برج در حالی که در چه نوع صورت و مادربرد آن را با استفاده از تعیین اگر شما می توانید به راحتی اضافه کردن و تعویض قطعات در آینده است. برخی از رایانه های شخصی رومیزی از مارک های مانند HP استفاده اختصاصی اجزای آن محدود خواهد شد و چه بخش شما می توانید اضافه کردن و می توان پر هزینه به جای.

ارزان رایانه های شخصی بازی خوب برای کار ؟

آن را ایمن می گویند که در حال اجرا, مدرن, بازی های ویدئویی در خوب تنظیمات به طور کلی خیلی بیشتر خواستار از بسیاری از وظایف کار شما می خواهم به طور معمول نیاز به یک کامپیوتر برای هر بازی کامپیوتر — حتی ارزان بازی کامپیوتر خواهد شد به عنوان به خوبی مناسب برای کار و تحصیل به عنوان آن را برای بازی. این پردازنده سریع تر و با سرعت بالا رم را از کار کوتاه از کارهای ساده مانند مرور وب پردازش کلمه ساخت صفحات گسترده و غيره و گسسته GPU نیز به خوبی برای کارهای گرافیکی از قبیل ارائه ویدئو. یکی دیگر از استفاده از یک کامپیوتر رومیزی به خصوص یکی با یک کارت گرافیک است که این گزینه برای ایجاد یک چند مانیتور راه اندازی است که می تواند به افزایش بهره وری خود را (و حتی یک مانیتور را هنوز هم به شما بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات از یک صفحه نمایش لپ تاپ).

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب