این بهترین ارزان چاپگر 3D معاملات برای ماه ژوئن 2020

اگر چه چاپ 3D کاملا لگد کردن تکنولوژی مواد و انقلاب ما وعده داده شده بود, آن را هنوز هم یکی از هیجان انگیز تری

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399

اگر چه چاپ 3D کاملا لگد کردن تکنولوژی مواد و انقلاب ما وعده داده شده بود, آن را هنوز هم یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب تحولات جدید آمد در قرن 21 است. و در حالی که آن را بسیار قابل دسترس بیشتر را به مردم به طور متوسط در حال حاضر از آن ممکن است در گذشته چاپ 3D می توانید با اینحال به نظر می رسد مثل یک دلهره آور سرگرمی به — اما ما می تواند کمک کند. در زیر ما با هم یک راهنمای سریع که میسازد از دانش پایه شما نیاز به شروع در جهان 3D چاپ, همراه با یک انتخاب خوب از بهترین ارزان چاپگر 3D معاملات در حال حاضر در دسترس بنابراین شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول نقد از سمت راست دروازه. در ادامه:

امروز بهترین چاپگر 3D معاملات

  • دیگر نارنجی 10 SLA, 3D Printer$180, بود, $300
  • Monoprice MP مینی SLA, 3D Printer$200, $بود 250
  • Creality Ender 3 3D پرینتر$250, بود, $300
  • FastToBuy هرم A1.1 Titan 3D Printer$399, شد $599
  • FlashForge چاپگر 3D Creator Pro$799, شد $899

نحوه انتخاب یک چاپگر 3D

سه بعدی پرینتر پوشش طیف وسیعی از اندازه ها و قیمت ها با برخی از صنعتی مدل قادر به چاپ خانه. از جمله تجهیزات به طور طبیعی فراتر از نیاز و یا استفاده از بسیاری از مردم و اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان-درجه واحد طراحی شده برای مناسب بر روی میز. حتی این اجرا حیطه وقتی که می آید به هزینه بنابراین آن را به ارزش آن را به صرف برخی از زمان برای پیگیری کردن یک ارزان 3D printer (یا حداقل شایسته یک چاپگر 3D معامله گران واحد) است که می تواند بودجه خود را در حالی که همچنین نیازهای خود را رضایت بخش.

مدرن 3D printers استخدام یکی از دو فن آوری های تولید: ذوب رسوب modeling (FDM) و یا stereolithography (SLA). FDM پرینترهای محبوب تر هستند و استفاده از یک چاپ متوسط شناخته شده به عنوان رشته. این رشته گرم به نقطه ذوب آن و سپس اکسترود شده از طریق یک یا بیشتر چاپ سر که حرکت در امتداد سه محور برای ایجاد یک شی layer-by-layer از پایین به بالا در گرما پراکنده ساخت بشقاب.

FDM پرینتر تمایل به بیشتر کاربر پسند و رشته های آنها استفاده نیز بسیار شایع و کاملا مقرون به صرفه ساخت این ارزان 3D پرینتر خوب برای آیتم های خانگی و دیگر پروژه های مشترک. اقلام ساخته شده با FDM 3D پرینتر معمولا قابل ملاحظه ای مخطط ظاهر با توجه به این layer-by-layer ساختمان روش اما رشته ها و پرینتر که استفاده از آنها در حال بهبود و رشد بیشتر قادر به دست زدن به کارهای پیچیده به این فن آوری همچنان ادامه دارد ، ارزان ترین پرینتر 3D شما را پیدا خواهد کرد از این طراحی.

Stereolithography در حالی که در واقع قدیمی دهه تکنولوژی کمتر رایج است با توجه به هزینه بیشتر از SLA پرینتر و اختصاصی خود را با رزین (وجود چند ارزان پرینتر 3D که با استفاده از رزین اما آنها تمایل به در سمت کوچکتر). به جای استفاده از رشته به عنوان یک چاپ بستر SLA پرینتر شروع با یک رزین مایع است که سخت از طریق تابش اشعه ماوراء بنفش به عنوان آن است که تولیدات به شکل مورد نظر در چاپ مجلسی. از اشعه لیزر منعکس شده از آینه به صورت انتخابی هدف رزین است که به سخت; این نیز انجام می شود layer-by-layer اما در یک مقدار شیوه ای متفاوت از ذوب رسوب مدل.

رزین های مبتنی بر SLA پرینتر هستند و بنابراین قادر به ایجاد و صاف و دقیق تر و وضوح بالاتر اشیاء از FDM پرینتر. این رزین اشیاء نیز تمایل به بطور قابل توجهی با دوام تر. تجارت کردن در اینجا است که SLA, 3D printers (و رزین) تمایل به گران تر از FDM واحد و اختصاصی رزین کمتر انعطاف پذیر و مسیه برای کار با.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب