جهان هنوز هم داره ولی حداقل خرس کم پشت است

یک پسر گرسنه خوردن برخی از ماهی است.Gif: Explore.orgدر Earther ما استن خرس. خرس ها خوببه ویژه هنگامی که آنها چ

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399
یک پسر گرسنه خوردن برخی از ماهی است.
Gif: Explore.org

در Earther ما استن خرس. خرس ها خوببه ویژه هنگامی که آنها چربی. آنها قهرمان همه ما نیاز دارند. به همین دلیل من هیجان زده تا اعلام کند که آلاسکا Katmai پارک ملی راه اندازی آن زندگی می کنند تحمل کم برای تابستان. شما می دانید آنچه در آن به معنی: خرس, خرس و خرس.

تبلیغات

پارک تاسیس این دوربین در سال 2012 شلیک آنها را هر تابستان مناسب در اطراف ماهی قزل آلا اجرا می شود زمانی که خرس در پارک آمد چو به. این یک درمان واقعی در طول این تیره روز. همه ما می تواند با استفاده از یک شادی کوچک. به طور جدی. خوشبختانه خرس در اینجا به عرضه آن است.

طاس عقاب مرغان و حتی گرگ ها گاهی اوقات در جستجوی ماهی قزل آلا بیش از حد و آنها گاهی اوقات ممکن است تا موسیقی پاپ در دوربین. واقعا اگر هر کس می آید برای خرس. Katmai را خرس قهوه ای صرف تابستان آماده شدن برای زمستان, خواب زمستانی, به طوری که آنها یک هدف در ذهن: خوردن تمام ماهی قزل آلا. خرس های قهوه ای می خورند تا 40 ماهی قزل آلا در روز است. در حال حاضر خرس ممکن است به نظر می رسد کمی نازک چرا که بسیاری از آنها تنها بیرون آمدن از خواب زمستانی در ماه های اخیر. اما تغییر خواهد کرد که در طول تابستان به عنوان خرس فعالیت میدارد.

تبلیغات

شما همیشه نمی توانید گرفتن یک خرس در عمل, اما هنگامی که شما انجام, پسر, آن مطمئن شوید چیزی است. آنها به طور معمول راه رفتن یک مایل-کشش از رودخانه بروکس در جستجوی غذا است. اما سقوط یک مکان محبوب برای آنها را به خوردن به دلیل ماهیگیری بسیار آسان تر است که ماهی قزل آلا جهش کنید و سعی کنید برای روشن شدن می افتد. روز دوشنبه یک خرس بود که با داشتن برخی از صبحانه در بروکس می افتد. خرس دیدم روز دوشنبه بود خوردن سختاحتمالا در برخی از ماهی ها. Homie بود که با داشتن یک زمان بزرگ خود را تنها و بیکس. پایین در پایان پایین تر از رودخانه یک خرس مادر بود و با او در مورد دو توله که یکی از آنها به نظر می رسید به داشتن تعداد زیادی از سرگرم کننده در حال اجرا در مورد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

خرس تر خواهد آمد در اواخر ماه ژوئن و ژوئیه هنگامی که ماهی قزل آلا ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا واقعا شروع به مهاجرت می کنند. جولای و سپتامبر ارائه برخی از بهترین تجربیات با توجه به Explore.org که میزبان فیلم. گاهی اوقات وجود یک خدمه خرس جشن گرفتن ماهی قزل آلا, همه در یک بار. بار دیگر شما ممکن است دیدن یک جفت در یک لحظه صمیمی. این لحظات خاص در یاد گیری است که علاقه مندان واقعی زندگی می کنند.

نگاه کنید که پسر کوچک اجرا در امتداد رودخانه بروکس.
Gif: Explore.org

تبلیغات

"این است که زمان زیادی را به تماشای بزرگترین نمایش روی اینترنت" Explore.org ساکن طبیعت مایک فیتز گفت: در یک نظر آنلاین.

Katmai پارک ملی که محل مناسبی برای این خرس به صرف ماه آماده شدن برای خواب زمستانی. نسبتا دور از مردم و انسان را تحت تاثیر قرار خرس رشد می تواند در اینجا. پارک تخمین می زند که حدود 2,200 خرس قهوه ای تماس خود را 4 میلیون هکتار صفحه اصلی. آن را به یک مقصد برتر برای فرد خرس, مشاهده, است که ظاهرا یک چیز. بدون تشکر برای من ، من خوب هستم. تماشای خرس گیری است که تمام خرس مشاهده من همیشه نیاز است.

تبلیغات

با در نظر گرفتن شیب.
Gif: Explore.org


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب